Skocz do zawartości

Usunięcie konta


Rekomendowane odpowiedzi

Z różnych przyczyn, których nie będę wymieniał - bo po co robić niektórym niepotrzebne przykrości - postanawiam zakończyć czytanie tego forum i pisanie na nim. 

Co było w nim dobre, to było i o tym warto pamiętać, reszta - no cóż, jak łzy na deszczu w "Łowcy Androidów". 

Proszę o usunięcie konta. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście rozumiem i szkoda, że dorosły kumaty facet odchodzi. Zanim ktoś napisze "tak to jest z forum, że przychodzą i odchodzą" bzdury zrażają się ludzie inteligentni z konkretnych powodów. Szkoda, cześć @MrThruster.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Morfeusz napisał:
  • Na miejsce jednego odchodzącego oficjalnie, przychodzi (rejestruje się) kilkudziesięciu nowych. 

Tak, a wątek o przegrywach ma kilka stron, co nie znaczy, że jego istnienie ma jakikolwiek sens. Zresztą nieważne, nie ma sensu się spierać, kto rozumie co mam na myśli, kto nie to nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Tak, a wątek o przegrywach ma kilka stron, co nie znaczy, że jego istnienie ma jakikolwiek sens. Zresztą nieważne, nie ma sensu się spierać, kto rozumie co mam na myśli, kto nie to nie.

Do aktywności w wątkach nikt nie zmusza. Jest dużo wątków pomijanych. To w sumie jak z filmami dlaczego ja - ludzie lubią posłuchać głupszych od nich :D

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zastanawiało - jeśli nie chcesz być na forum, nie wystarczy po prostu na nie nie wchodzić?

 

Po co te szopki z usuwaniem konta, pisaniem o tym publicznie, sugerowaniem że coś jest nie tak? 

 

I czy to nie jest jednak trochę egoizm, że ludzie odpisywali, pisali, wkładali w pisanie z Tobą energię i czas, a teraz wszystko ma zniknąć?

 

Oczywiście konto usunę, ale niesmak i zażenowanie pewnie czuję nie tylko ja.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że chcesz usunąć konto to twoje prawo i twoja sprawa, nic mi do tego.

 

To, że robisz z tego publiczny event z sugestią, że coś jest nie tak jest zwyczajnie słabe. 

 

Szczególnie, że mogłeś wysłać PW do moderatora lub maila na mod skrzynkę.

 

Nawet powinieneś to zrobić w takiej, a nie innej formie, ponieważ takie zasady tu obowiązują, jest to jasno opisane (podwieszone w prawym górnym rogu forum jako ogłoszenie):

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/14-skargi-i-zażalenia/

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/16-zapoznaj-się-ułatwisz-życie-sobie-i-moderacji/

 

W związku z powyższym zamykam ten temat, konto zostanie usunięte w ciągu 48h.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.