Skocz do zawartości

Największa głupota w czasie zabawiania


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Temat może nieco szokujący. Ale wpadł mi w myśl w dniu dzisiejszym pod wpływem zastrzyku endorfin :)

Jaka była Wasza największa głupota w czasie masturbacji?

Zaczne od tego iż miałam dziś dużą potrzebę rozluźnienia. Rozebrałam się przed lustrem i zaczełam dotykać. Było już całkiem milutko.

Ja i Ona gotowe do działania. Poszłam wyciągnąć dildo z szuflady i moim oczą ukazał się w misce na owoce jeden samotny banan.

Nie wiele myślac złapałam go w dłoń i zaniosłam do kuchni. Nożem odkroilam twardą końcówkę. Umyłam solidnie pod strumieniem ciepłej wody i usiadłam cieplym tylkiem na zimnym blacie kuchennym. Poczułam dreszcz z powodu różnicy temperatur.

I ochoczo wziełam się do roboty. Był idealny!!! Po 3 orgazmach pomyślalam Nimfa ale ty jesteś glupia. Zagotowałaś banana w cip**u. Coż, obrałam go ze skórki i ochoczo zjadłam. Myśląc o tym jak cudownie rozluźnił mnie przed chwilą.

Edytowane przez NimfaWodna
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 20
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobiłaś w cuglach wszystkie forumowe poszukiwaczki atencji.

Poziom level master;) 

 

Dziękuję, że zechciałaś się z nami podzielić tym osiągnięciem.

 

Ps. Jest w męskiej części taki temat "Jak żyć w świadomy sposób".

Widzę tu pewną analogię.

Tytuł mógłby brzmieć "Jak usadowić rzyć na blacie".

  • Like 3
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a tak na serio: skoro temperatura wewnątrz pochwy wynosi przeciętnie 37.5 st C, to czy to nie jest tak, że taki banan by się tam po paru minutach rozpuścił (szczególnie że dodatkowo podgrzewany ruchami frykcyjnymi)? Zawsze mi się wydawało naciągane masturbowanie się bananami.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Yolo napisał:

Poziom level master;) 

Z tego słyne :)

9 minut temu, heavy27 napisał:

@NimfaWodna możesz śmiało opowiadania erotyczne pisać ?

Piszę, ale nie publikuje.

8 minut temu, Reflux napisał:

Zaraz, to jedzeniem można ?  ?

Oglądaleś film chyba niemiecki albo holenderski. Nie mogę w locie tytułu odnaleźć. Wiem, że chłopak ciągle w sklepie kupował melony i w nie walił :)

8 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Blanka L. dla ubogich ?

Jaka publika taki autor :D hahaha

8 minut temu, GriTo napisał:

i pozamieniać banany na:

- kabanosy

- trąby od słonia

- gazrurki

- trzepaczki

- rury do odkurzacza

Pan czepialski :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia ku przestrodze, dla wszystkich młodych "bananów" na tym forum. Paniętajcie jakie kobiety są. 

 

Najpierw was wykorzysta do realizacji swoich potrzeb, potem pożre żywcem, mimo, iż staraliście się dla niej jak mogliście, żeby jej oczekiwania spełnić.

 

Na końcu zostaniecie spuszczeni w toalecie, jako produkt przemiany związku, tfu materii? 

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Dobra, a tak na serio: skoro temperatura wewnątrz pochwy wynosi przeciętnie 37.5 st C, to czy to nie jest tak, że taki banan by się tam po paru minutach rozpuścił (szczególnie że dodatkowo podgrzewany ruchami frykcyjnymi)? Zawsze mi się wydawało naciągane masturbowanie się bananami.

Przecież napisałam, że się zagotował :) skóra już popękała. Ja w ciągu 5 min potrafie miec 3-4orgazmy. Wszystko zależy od kobiety. Bo jedne można wa**ć godzinę i nic :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz w dziale męskim ktoś z zazdrości założy wątek:"dot. Największa głupota w czasie zabawiania"

Obudziłem się rano w hotelu po ciężkiej nocy. Rozglądam się a tam nagie ciała kilku dorodnych kobiet. Pupy niczym świeżo upieczone bułeczki w piekarni, włosy potargane - chyba ostro szarpałem. Poszedłem do kuchni celem uzupełnienia elektrolitów po zakrapianej imprezie. Jako, że jestem czadem od małego, to widok roznegliżowanych kobiecych ciał znów szybko podbił libido do granic wytrzymałości. Chciałem wziąć "na śpiocha" jedną z karyn, ale bedac w kuchni zauważyłem opróżniony flakon po whisky. W jednej chwili zaświtało: "martwa" otwarta muszelka z rańca czy może ciasniutka szyjka butelki? ? Ciekawość zwycieżyła.!

p.s. Bracia czy jak będę ogrzewał zapalniczka szyjkę butelki to "mały" wyskoczy? ?

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.