Skocz do zawartości

Największa głupota w czasie zabawiania


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zastary jestem na takie historyjki, nawet nie drgnął. 

 

Może i fajne, może nawet pomógłbym ci i kolbę kukurydzy zapakował z drugiej strony, może nawet spędzilibyśmy miło dzień ale jak pomyślę sobie że zapewnie okazałabyś się prostu kobietą z shit testami, z egoistycznym i skrajnie pragmatycznym charakterem, rozkazującą, czepiającą się, rozwód, alimenty i musiałbym samochód ci oddać to mówię pass. Nawet nie drgnie. 

 

Ps. Tak właśnie bym skończył jak ten banan. Zużyty, wyczerpany i na końcu zjedzony. Tak właśnie kończy facet.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tyson napisał:

Historia ku przestrodze, dla wszystkich młodych "bananów" na tym forum. Paniętajcie jakie kobiety są. 

 

Najpierw was wykorzysta do realizacji swoich potrzeb, potem pożre żywcem, mimo, iż staraliście się dla niej jak mogliście, żeby jej oczekiwania spełnić.

 

Na końcu zostaniecie spuszczeni w toalecie, jako produkt przemiany związku, tfu materii? 

Leżę :lol: u made my day :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, NimfaWodna said:

Przecież napisałam, że się zagotował :)

Dobra, już mi się kropki w głowie połączyły. Nie wiem czemu, ale po pierwszym przeczytaniu Twojego autoerotyka, w mojej głowie powstało założenie, że usiadłaś na włączonej płycie indukcyjnej ("zagotował się"). Czy ja jestem jakiś pojebany?

Edytowane przez leto
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

w mojej głowie powstało założenie, że usiadłaś na włączonej płycie indukcyjnej. Czy ja jestem jakiś pojebany?

To musiało by być hardcorowe :D

Czy jesteś? Musisz odpowiedzieć sobie sam :)

Teraz, Obliteraror napisał:

Dobrych, podkreślam : )

A ta jest nie dobra?

5 minut temu, Peter740 napisał:

Można od razu cała sałatkę zrobić

Z owoców czy warzyw?

6 minut temu, RealLife napisał:

może nawet spędzilibyśmy miło dzień ale jak pomyślę sobie że zapewnie okazałabyś się prostu kobietą z shit testami, z egoistycznym i skrajnie pragmatycznym charakterem, rozkazującą, czepiającą się, rozwód, alimenty i musiałbym samochód ci oddać to mówię pass. Nawet nie drgnie. 

W twojej głowie wszystko "możę". Tym tekstem nie zapraszam Cię do zabawy :) nie martw się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kasownik napisał:

Teraz pora na pora! (Zielonym do góry!)

Może brokuł albo kalafior.

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Umyłam solidnie pod strumieniem ciepłej wody

Kurła. Jakbym miał ci**ko to bym się nie odważył włożyć tak ze skórką bez osłonki, te wszystkie bakterie tropikalne pod ciepłą wodą na pewno nie zeszły. Ale nie znam się, może przesadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Brachu, ja tu się staram strugać Blankę L., doceń to! ?

No dobrze już.

 

Położyłeś się wygodnie na podłodze, założyłeś sobie nogę na nodze.

Delikatnie rozwarłeś (uprzednio zwilżywszy) swe usta. 

 

Otwarłeś paszczę. O surprajz. Butelka była już pusta...

Tak, tak. Znam to. Daj mi paszczu, to Ci naszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Peter740 napisał:

Ja tak swojej pisałem, żeby miała co robić jak mnie nie było hah?

I robiła?

1 minutę temu, Imbryk napisał:

Ale nie znam się, może przesadzam.

Może nie przesadzasz :) nie pomyślałam o tym. To moje pierwsze zderzenie z czymś takim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, NimfaWodna said:

Z ogórkiem bym nie zaryzykowała. I folia na ogórkach też jest ostra.

E tam.

Kupujesz ogorek taki bardzo szczuply. Folie zdejmujesz. Myjesz porzadnie ciepla woda i mydlem.

 

Odcinasz ta ostra koncowke zaokraglajac czubek aby byl bardziej “naturalny”. Mozesz korzystac wtedy z obu stron (lub kogos poprosic o pomoc).

 

Dodam, ze ogorek jest zimny wiec wrazenia sa conajmniej ciekawe.

 

Osobiscie preferuje...
 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.