Skocz do zawartości

Największa głupota w czasie zabawiania


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bruxa napisał:

Ten banan to chyba jakiś chad.

Chad wsród bananów :D każdy ma inne libido i temperament :)

1 minutę temu, Peter740 napisał:

jak najbardziej hah ,siedziala w akademiku to miała ciut utrudnioną sytuację, ale potem sama się w to wkręciła ?

No i super :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna

Kurwa, strach przy Tobie być na diecie. Akurat banany są u mnie dosyć wysoko w menu i podejrzewam, że mieszkając z taką osobą, bym je od razu po zakupie przy kasie szamał ?

 

PS. I widzicie chłopy, nie trzeba być chadem, normikiem, aby posmakować cipki. Wystarczy być bananem, to takie proste ;) 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, TheFlorator napisał:

Osobiscie preferuje...

Osobiście to Ty TheFlorujesz...

 

25 minut temu, TheFlorator napisał:

Kupujesz ogorek taki bardzo szczuply.

No właśnie gruby z wypustkami! Taki na kiszony.

 

27 minut temu, NimfaWodna napisał:

Może nie przesadzasz :) nie pomyślałam o tym. To moje pierwsze zderzenie z czymś takim :)

Spoko, norma :D emocje, chwila zapomnienia a potem miesiące leczenia :D Nie no - czarny żart, jak mówiłem chyba przesadzam.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niektórzy uwierzyli w kobiety na nowo, w ich naturę, w to że pojawiła się nowa nadzieja, że nie trzeba dużo zarabiać, że nie trzeba mieć wyglądu i charakteru bad Boya to niestety panowie studzę optymizm! 

 

Może i i banan nie zarabia, może i banan nie ma kwadratowej szczeny, ale u banana, nawet statystycznego, zgadzają się centymetry!!!

 

Bang! Tak więc panowie podciągać spodnie, wszystko zostaje po staremu, wracamy do rzeczywistości ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nikt temu się nie dziwi :)

 

Miałem kobietę która sama chciała bym jej takie przedmioty wkładał, przy których mój junior wyglądał średnio, ale nie było w tym warzyw. O warzywach mi tylko opowiadała.

 

Suma sumarum, tak jak wcześniej ktoś pisał, kobiety maja pod ręką szereg instrumentów do zadawalania, tylko nie każda Ci powie że tak się doprowadza.

 

Z drugiej strony, czy jakbym był kobietą czy też bym tak nie robił?

 

Dobrze że dziś piątek i będę mógł się napić bo widzę że głupie pomysły mi do głowy przychodzą ;)

Edytowane przez Taboo
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Analconda said:

Jeszcze mnie orgazmy zastanawiają - mi starczą 3 ale dziennie - ale wtf naraz? O co tu chodzi...

U kobiet to trochę inaczej działa niż u mężczyzn. Mimo wszystko, przypadki 3x/5min są rzadkie; tak samo jak u nas, tak u nich, wzrost poziomu prolaktyny po orgazmie powoduje okres refrakcyjny; tak krótki jak wspomniany przez autorkę jest odstępstwem od normy.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ksanti napisał:

Lepiej się przyznajcie kto w tym czasie już podbił na priv do autorki lol.

Z tego co wiem to @ogórek_szklarniowy, @kiść_winogron oraz @cukinia_wawa.

17 minut temu, leto napisał:

nie wylądował w nocy na dyżurze chirurgicznym po upojnej nocy

Aua :(

Przypomniało mi się coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ksanti napisał:

Lepiej się przyznajcie kto w tym czasie już podbił na priv do autorki lol.

Ja nie, bananów mam pod dostatkiem.

 

Ale @Ksanti dla Ciebie to jest kolejny temat do zastanowienia w temacie dziewictwa. Jak Ci jakaś powie że nigdy się nie seksiła to pomyśl dwa razy ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ancalagon napisał:

Tylko co z tego na koniec przyszło bananowi, skoro i tak został zjedzony? :D

Bananowa ludzka modliszka.

"Nie bój się głuptasie, przecież cię nie zjem!"

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.