Skocz do zawartości

Największa głupota w czasie zabawiania


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Analconda napisał:

Przecież jak się dildo włoży w kakako i wejdzie za głęboko i utknie to można je mówiąc wulgarnie - wykasztanić.

To bakłażan chyba, ale to jak z eksperymentem z żarówką gdzie dostaje się szczękościsku- włożyć łatwo, ale wyjąć to już trzeba na sorze ?.

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, deomi napisał:

Mogłaś dorzucić 2 trukawki, trochę mleka i zrobić szejka białkowego :D 

Sprawdzone? Hahaha :D

1 minutę temu, Chadeusz napisał:

Ty świntucho ?

Dobrze, że nie świnio :)

40 minut temu, hogen napisał:

Ale się daliście wkręcić. Typowa atencjuszka, a wy jak pieski z wywieszonym jęzorem za nią... żenada. Temat równie żałosny.

A Ciebie jak mam nazwać? Napisałeś jeden komentarz, poszła olewka. Teraz drugi i po co? Bo jesteś atencjuszką w spodniach. I nawet się ze mną nie kłóć, bo widzę jak zaczepiasz ludzi i prowokujesz. Nie chcesz nie czytasz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna ale mnie rozśmieszyłaś tym postem ???? Brawo za otwartość i odwagę by się podzielić swoją „sprośnością”. Jak czytam takie opowieści to zawsze się zastanawiam czemu takie kobiety spotykam na necie w w realu ani widu, ani słuchu a przynajmniej nie są aż tak wyuzdane, sprośne, świadome siebie i swojej seksualności. A szkoda. Ubolewam nad tym....

21 godzin temu, NimfaWodna napisał:

Przecież napisałam, że się zagotował :) skóra już popękała. Ja w ciągu 5 min potrafie miec 3-4orgazmy. Wszystko zależy od kobiety. Bo jedne można wa**ć godzinę i nic :)

To ze mną miałabyś lipę. Lubię quickie od czasu do czasu ale bardziej lubię maratony i rozkosznie wymęczyć kobietę aż mi i jej sił starczy ? Klnęłabyś na mnie tak, że szewc przy Tobie to autor bajek dla dzieci ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.