Skocz do zawartości

Największa głupota w czasie zabawiania


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, darktemplar napisał:

@NimfaWodna czytając o Twoich wieczornych wyczynach, nieźle się nakręciłem i myśląc o nich, dziś wieczorem będę uderzał

Odpowiednie nastawienie :D

 

24 minuty temu, Cascavel napisał:

@NimfaWodna ale mnie rozśmieszyłaś tym postem ???? Brawo za otwartość i odwagę by się podzielić swoją „sprośnością

Nie ma za co. Ja wale prosto z mostu. Post był napisany na poprawe humorów. Ale nie każdy ma dystans na tym forum :)

26 minut temu, Cascavel napisał:

Lubię quickie od czasu do czasu 

Ja również. Akurat miałam nastrój na szybkie rozwiazanie sprawy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Odpowiednie nastawienie :D

 

Nie ma za co. Ja wale prosto z mostu. Post był napisany na poprawe humorów. Ale nie każdy ma dystans na tym forum :)

Odkad pamietam wolę się śmiać niż płakać. Będę miał... banana na ustach cały dzień przez ten post. Dzięki ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach myśleć w jaką stronę to idzie! Dzisiaj to niewinna zabawa, na forum podśmichujki, ale kto wie jak będzie za lat 10??? 

 

Bracia Samcy 2030 rok, świezakownia

 

Drodzy Bracia, pomóżcie! Już nie wiem co robić! Zostawiła mnie dla banana! Co takiego kurwa ma banan czego ja nie mam???

 

?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

 

Drodzy Bracia, pomóżcie! Już nie wiem co robić! Zostawiła mnie dla banana! Co takiego kurwa ma banan czego ja nie mam???

 

?

Zapewne plantacja na której rósł ten banan jest własnością jakiegoś chada :D albo w zasadzie tyrone-a czyli jego czarny odpowiednik

 

5b9508744957a7abcf0876416321a42a.jpg

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 16:44, NimfaWodna napisał:

Ta jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

Ideału nigdzie nie ma.

W dniu 21.02.2020 o 12:45, NimfaWodna napisał:

Temat może nieco szokujący.

nie lepiej poszukać sobie jakiegoś gościa i od czasu do czasu spotykać się na bzykanko po koleżeńsku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NimfaWodna napisał:

Mi to nie wychodziło. Po czasie panowie chcą czegoś więcej. A mi to nie pasuje.

Słabo trzymają emocje i myśli na wodzy. Mają obawy, że nie będą jedynymi, którzy będą robić Ci dobrze a Ty im. Albo (co jest najbardziej prawdopodobne) jedno i drugie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna uwierz mi, że twoja strefa komfortu kiedyś się skończy i wtedy uznasz czas obecny za emocjonalny niedorozwój. Wiem, bo sam tak mam, chociaż forum pomogło mi w akceptacji samotności, to jednak odcinanie kolejnych gałęzi fundamentalnych potrzeb nie należy do łatwych i coraz częściej dociera do mnie że nie podejmuję ryzyka założenia rodziny ze strachu, ale mam to wszystko dokładnie zobrazowane przez otoczenie, więc nie żałuję w 100%.

Co do twojego zwierzenia... w mojej skali to chleb powszedni. W skali kogoś innego, może to skrajność i tabu, bo nie pokazują tego w wiadomościach, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cascavel napisał:

Słabo trzymają emocje i myśli na wodzy. Mają obawy, że nie będą jedynymi, którzy będą robić Ci dobrze a Ty im. Albo (co jest najbardziej prawdopodobne) jedno i drugie....

Coś w tym jest....

4 godziny temu, bassfreak napisał:

Dla mnie to tak zwane wygodnictwo ale cóż każdy robi co chce.

Dla Ciebie wygodnictwo. Dla mnie sposób na życie.

4 godziny temu, dyletant napisał:

uwierz mi, że twoja strefa komfortu kiedyś się skończy i wtedy uznasz czas obecny za emocjonalny niedorozwój

Nie przecze, że kiedyś tak być może. Jednak obserwując to co się dzieję w moim otoczeniu. Tak wszystko jest łatwiejsze. Kiedyś taka nie byłam. Oddawałam serce na dłoni... no właśnie

4 godziny temu, dyletant napisał:

Co do twojego zwierzenia... w mojej skali to chleb powszedni. W skali kogoś innego, może to skrajność i tabu, bo nie pokazują tego w wiadomościach, nie wiem.

Bo pokazują świat, który nie istnieje. Super fury, super życie i super dupy. Ktoś, kto ma trochę oleju w głowie. Wie jak wygląda proza życia. Co nie znaczy, że trzeba ja przyjmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NimfaWodna napisał:

Ktoś, kto ma trochę oleju w głowie. Wie jak wygląda proza życia. Co nie znaczy, że trzeba ja przyjmować.

Ja bym powiedział, że ktoś kto ma trochę oleju w głowie, wie że tak nie jest, czy to z autopsji czy z obserwacji, bo żeby mieć takie życie trzeba mieć parobków i być miliarderem a to nie kwestia wyboru tylko możliwości - iluzja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dyletant napisał:

iluzja

I na tym bym to zakończyła :) oboje wiemy o co chodzi.

5 godzin temu, Boromir napisał:

Jakoś ci nie wierzę, chciałbym widzieć z kim piszesz, jak piszesz na portalach randkowych.

Nikt Cię do wiary w moje słowa nie zmusza :) Po pierwsze nie piszę na portalach randkowych bo nie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Boromir napisał:

Nawet po to, żeby sobie nie wsadzać banan nie wiadomo gdzie ?

Zrozum sama nie pochwalam tego co zrobiłam. Ale przynajmniej jestem szczera. Coś jest przewrotnego w męskim myśleniu. Chce prawdy. Ale jak prawda jest niewygodna to prawda przestaje być konieczna.

No nie włóczę się po portalach randkowych po to, żeby por****ć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NimfaWodna napisał:

sama nie pochwalam tego co zrobiłam.

To czemu robiąc to miałaś 3 orgazmy?:)) Było Ci dobrze? Było, prawda?

To czemu teraz czujesz się winna, dlaczego? Nic nie zrobiłaś, czego miałabyś się wstydzić.

Temat jest w dziale "Seks okiem kobiety" jest, to czego się czepiacie Nimfy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Ci świętojebliwi z zawsze czystymi rączkami, którzy się tak burzą o sposób i narzędzie masturbacji mogą być rozczarowani i wkurwieni (niekoniecznie na poziomie świadomym) tym, że Nimfa posłużyła się bananem a nie ich „Wackiem”. 

 

„ Bo jak to tak Banan ma mieć lepiej niż ja ? ” ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cascavel napisał:

że Nimfa posłużyła się bananem a nie ich „Wackiem

W tym jest sedno całego zamieszania.

Serio byłam tak naładowana endorfinami po. Podśmiewałam się pod nosem i pomyślałam czemu by się z Wami tym nie podzielić skoro mi sprawiło to radość.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NimfaWodna napisał:

W tym jest sedno całego zamieszania.

Serio byłam tak naładowana endorfinami po. Podśmiewałam się pod nosem i pomyślałam czemu by się z Wami tym nie podzielić skoro mi sprawiło to radość.

Oczywiście, że tak. Bo niektórzy Bracia jaja mają pełne. Seksu nie było jakiś czas a tu „Samiczka” wybrała owoc a przecież mogła, do któregoś napisać i uszczęśliwić i jego, i siebie ?

 

Byłaś naładowana to byłaś. Miałaś ochotę taka a nie inna. Ok. Był banan to był banan. Może innym razem będzie cukinia a może jakiś fajny facet. Twoja ochota i Twój wybór. Poczułaś spełnienie i spoko.

 

Ciekawa historia. Oryginalna. Rzadko takie czytałem/słyszałem ale cenie za szczerość. Albo poznajemy siebie tutaj takimi jakimi jesteśmy i przyjmujemy to bez oceniania albo będziemy pokazywać innym okrojony, wyidealizowany obraz siebie tylko po to żeby nas zaakceptowali i polubili... 

Zdecydowanie wolę to pierwsze. 

Edytowane przez Cascavel
literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cascavel napisał:

Ciekawa historia. Oryginalna. Rzadko takie czytałem/słyszałem ale cenie za szczerość.

Zawszę możesz się zwrócić w potrzebię. Piszę czesto. Mam masę zapisanych plików :) oczywiście jeśli chcesz.

9 minut temu, Cascavel napisał:

Można innym razem będzie cukinia a może jakiś fajny facet.

Cukinia może i nie zrobi awantury ale chyba gabarytowo już mnie przeraża :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.