Skocz do zawartości

Czy kobieta po "ścianie" potrafi odpuścić emocjonalną grę?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zastanawia mnie to, ponieważ w zeszłym roku zostałem zapoznany z kobietą 35 lat, jak na Polskie standardy, w miarę szczupłą. Pomyślałem sobie, w sumie można się oczywiście niezobowiązująco spotkać. 

Wiadomo nic specjalnego, spotkaliśmy się parę razy: jedzenie, kino, spacer. Każdy płacił za siebie, kobieta pracowała w moim mieście ale mieszkała z 15km od miejsca pracy. Wiadomo, że nie odwoziłem, bo uważałem, że w tym wieku nie ma takiej potrzeby. Po paru spotkaniach i może w trakcie zaczęły się według mnie shit-testy, sugerowanie żeby ją odwieźć, wzmianka o chłopaku jej siostry, który jako stolarz zrobił zabudowę do ich wspólnego domu ( siostra znacznie młodsza była, z tego, co pamiętam - próbując wytłumaczyć zachowanie jej faceta).

 

Nie chciało mi się tego czytać, słuchać, urwałem znajomość.

 

Następna pani zapoznana na Tinderoni, jakiś trzech spotkaniach, pisała mi, że zrobiła depilację, bo będzie miała imprezę pracownicza! No wiecie, ona miała z 32 lata i co ja prosty chłopaczyna miałem pomyśleć albo zakładowa dajka no bo przecież, czy udaję mimo wieku wciąż gorącą, żebym nie wiem, wykazał się zazdrością.

 

Parę skasowałem.

 

Następną panią poznałem również na necie, ale wymienialiśmy się książkami, następnie spacer, wspólne gotowanie, panna była stara i gruba (ej, to tylko miało być, właśnie książki, czy gotowanie i film), pani po paru spotkaniach zaproponowała falliato. Unikałem tego, o sprawie powiedziałem psiapsi-kumplowi i wytoczył argument: "dawaj, będzie beka!". Po zajściu zaczęło być jakby coś za coś. Na szczęście dla mnie od niczego oprócz falliato nie doszło. Kumpla opierdoliłem, ale nic to nie dało, bo jakieś 3 miesiące temu chciał mi nagrać trzydzieche z bombelkiem. 

Kobieta miała dorosłe dziecko, wychowane przez samotną nie potrafiło utrzymać się w jednej pracy, bo za ciężko, bo za daleko. Kobieta od prawie samego początku chciała mnie zaprzyjaźnić z bękim, co mi się w ogóle nie podobało. Były też inne kwasy, ale skupmy się na pytaniu.

 

Plus z dwa spotkania z paniami 30+, które na pierwszych spotkaniach mówiły, że teraz to już szukają na poważnie, w znaczeniu chęci zakładania rodziny. Za względu, że nie jestem w zwyczaju okłamywać, to powiedziałem wprost, że już ślubem resztą nie jestem zainteresowany. 

 

Podobnie jak sugeruje autor filmu, mam pytanie, czy kobieta po "scianie" odpuszcza? Przecież mężczyzna kontaktujący się w jakiś sposób w kobietą 30+ wiedząc, jak wyglądają jej możliwości fizyczne i psychiczne. Również odpuszcza! My też nie mamy tego, czego chcemy. Ale jestem świadom, że 18latka nie jest mną zainteresowana, tak nasz idol Czad jeszcze na dodatek z kasą nie jest zainteresowany kobietą 30+. Ślubu nie będzie, bo wiadomo, że to nie jest wiek kobiety na zakładanie rodziny, niby kiedy rok, po spotykaniu się z Tinderoni? Nawet król beciaków by na to nie poszedł. Ludzie w wieku około 30+ jakoby podjęli już decyzję tak, jak 30latek nie zaczyna grać na skrzypcach, tak jak nie znasz osoby, jej przeszłości. I jak było w innym filmiki, to trwa. Wspólne wycieczki, wyjazdy, zobaczenia kto-jak zachowuje się w stresowych sytuacjach, itp, itd. To zajmuje czas no i od tego masz się te 20+.

 

Zmierzam do tego, że przez takie zachowania kobieta i tak już no wiecie, zraża gościa, z którym może spędzać czas wspólne wyjścia, kino, a tak to znowu zostaje z niczym a czas nie działa na korzyść. 

Wiec jak wy, drogie panie podchodzicie, do randkowania/spotykania się po 30 roku życia? Czego wówczas oczekujecie i co możecie ewentualnie zaoferować jak również czy jesteście w stanie się spotykać tak, po prostu.  Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczenie to efekt dojrzałości lub jej braku i okoliczności, nie wieku.

Choć u kobiet ta korelacja z wiekiem bywa bardziej związana, macierzyństwo ma swoje wymagania.

 

Dobrze opisuje to zjawisko znane jako "efekt godziny zamknięcia". 

Albo znane powiedzenie: "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".

Można opuścić ten kołowrotek budując świadomość.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem co Ty tam nabazgroliłeś. Kompletny chaos.

 

Tyle co Ci mogę powiedzieć to może babki 40+  większość nieco odpuszczają gierki i też nie szukają już rodziny, a raczej partnera do pogadania na starość no i oczywiście do poruchania nim zacznie się menopauza i impotencja.

 

Dodam też, że z wiekiem jak najbardziej nabywa ci atrakcyjności jako mężczyźnie, natomiast kobietom jest kompletnie na odwrót. Stąd ta panika w wieku 30+ oraz zazdrość i plucie jadem gdy facet bierze sobie kobietę np 20 lat młodszą.

 

Bo wiedzą, że skoro taka młoda sikorka go złapała to typ musi być mega wartościowy. A one już niestety nie te lata więc mają ból:

 

*Raz, że nie wykorzystały swoich najlepszych lat na znalezienie high value man.

 

*Dwa, że pańcia niestety przegrywa z młodszą konkurencją i bardzo boli to ego nadmuchane jak to u kobiety.

 

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem unikaj romantico-spacerów a skoncentruj się na własnych oczekiwaniach. Po kilkunastu minutach pytasz się czy lubi sex i czy jest zainteresowna. Jak się zapowietrzy  wstajesz i wychodzisz . Laski ci tego nie zaproponują ( no chyba że dobrze wyglądasz) więc serwują ci pociski bo na tym się znają najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał:

Wiec jak wy, drogie panie podchodzicie, do randkowania/spotykania się po 30 roku życia?

Z dupy pytanie wyciągłeś???

 

TO  jakbyś chciał dostać od wroga planu ofensywy.

Normalny jesteś? Zdrowie i wszystko teges? Normalnes?

 

ODP. 

Nic co było poruszane na łamach forum się nie zmieniło/nie zmieni.

 

Z obserwacji w terenie,  nawet 55 latki (okło) są zazdrosne o byłych.

WIELKIE larwy przypominające tuczniki przed świniobiciem, mają pretensje, że mąż/facet/chłop znalazł sobie młodszą/ładniejszą/zdrowszą.

 

Najstarsza jaka była, to emerytka, która się chciała wprowadzić do gościa do domu (2 pięterka) A swoje mieszkanie w centrum wynająć aby mieć kasę.

 

Też 'many' jak opowiadał to było parę kaw i spacerów.

 

ŚCIANĄ o której piszesz to tylko punkt kontrolny u samic, oraz przyspieszacz 

pragmatyzmu.

 

 

NO I KONIEC ROMANTYZMU.

...... przykre to realia, nie zmienne nawet od dzielnicy miasta, ......patologia społeczna po centrum 400 tysięcznika ....... A MEN!

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

Wiec jak wy, drogie panie podchodzicie, do randkowania/spotykania się po 30 roku życia? Czego wówczas oczekujecie i co możecie ewentualnie zaoferować jak również czy jesteście w stanie się spotykać tak, po prostu.  Pozdrawiam

Zasadniczo jeszcze nie doszłam do tego wieku, ale jak dojdę, to nie wiem. 

Prawdopodobnie mi się nie będzie chciało szukać kogoś. 

 

 

A tak poza tym, moja kuzynka bierze teraz ślub, a ma 35 lat. Wychodzi za bajecznie bogatego gościa z Dubaju. Sam ślub będzie w Grecji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tornado napisał:

Z dupy pytanie wyciągłeś???

Czy dupa, to jedyne miejsce, do którego sięgasz, gdy chcesz, o coś zapytać. To forum, a nie spotkanie z kumplami pod monopolem. 

 

17 godzin temu, Tornado napisał:

ŚCIANĄ o której piszesz to tylko punkt kontrolny u samic

Według zamieszonego autora filmu, to właściwie zwieńczenie końca, i to nie tylko jego zdanie, ale innych nagrywających filmy o tematyce Pua, Red pill, MGTOW.

Punkt kontrolny, to raczej 25. Nazywanie tego pragmatyzmem to wysokiego kalibru eufemizm 

 

No i odpowiedzi spodziewałem się bardziej od pań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że głupia kobieta odpuszcza (o ile dobrze zrozumiałem Twoj wpis chodzi Ci o emocje, granie, próby podporządkowania sobie mężczyzny etc) dopiero kiedy okaże się że jej syn został puszczony z torbami a to juz raczej nie jest wiek 40+ tylko 60+. . Mądre "odpuszczają" po 40+ ale to naprawde nie jest regułą, że mądre=40+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z osobistych doświadczeń - nie ma chyba dużych różnic między paniami 2x a 3x. Te młodsze 2x miewają pstro w głowie, za to 3x są często bardziej zgorzkniałe. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać ;)?

 

Nie spotkałem się jednak nigdy z tak ewidentnymi shit-testami/spierdoleniem mózgowym jak @NiesamowitySzymi, ani wśród młodszych, ani starszych kobiet. Może panny-tinderanny są bardziej skłonne do takich zachowań? (Ja się nie umawiam online).

19 hours ago, thyr said:

Następnym razem unikaj romantico-spacerów a skoncentruj się na własnych oczekiwaniach.

Ale przepraszam dlaczego? A co, jak ktoś lubi romantico spacery? Co, jeśli ktoś szuka kobiety do czegoś więcej, niż obsługi jego genitaliów? Bo do obsługi genitaliów to najprościej i najtaniej będzie jednak iść na divy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby w wieku 30 plus są najbardziej roszczeniowe. Wtedy już są z reguły wybawione po imprezach, i po karuzeli bolców, i Bolków, i szukają "na poważnie" - typa, który będzie w stanie zapewnić im maksymalnie jak największą ilość tego, czego ona wymaga aby posiadał jej facet ( czyli to czego stanie się właścicielką). Nie wierz nigdy w ich "teraz myślę już inaczej", bo nie oznacza, że zmieniły jej się priorytety w zakresie roszczeń, a tylko, że przyjęła inną strategię, ze względu na zmianę trybu życia i celów. To "ja już myślę inaczej o życiu" to własnie główny element tej strategii. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JudgeMe napisał:

A tak poza tym, moja kuzynka bierze teraz ślub, a ma 35 lat. Wychodzi za bajecznie bogatego gościa z Dubaju. Sam ślub będzie w Grecji.

He, he, he ?Powodzenia dla kuzynki. Tam w razie rozwodu nie będzie miała połowy majątku. Będzie chodzić jak szwajcarski zegarek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ares napisał:

Jednak patrzenie na całe zaplecze (kasa , dom , auto ) nadal są dla nich ważne. 

Nawet ważniejsze. Bo kiedy ma te 20 plus, bawi się, i zyje w naiwności, że wielka miłość ją czeka, i że będzie jak w bajce. Tyle, że nie umie sprecyzować jak ta "bajka" będzie wyglądała. Po 30 roku wzwyż odarta jest ze złudzeń, przynajmniej w dużej części, i wie co jest potrzebne w życiu - kasa i możliwie jak najzasobniejszy naiwniak. Wtedy wywiad środowiskowy działa u niej na najwyższych obrotach. 
Miałem taką laskę kiedyś, że jak sobie mnie ubzdurała na partnera, to po cichu poszła sprawdzić czy mieszkanie jest moje czy wynajęte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, NiesamowitySzymi said:
20 hours ago, Tornado said:

Z dupy pytanie wyciągłeś???

Czy dupa, to jedyne miejsce, do którego sięgasz, gdy chcesz, o coś zapytać. To forum, a nie spotkanie z kumplami pod monopolem. 

Zgadzam się z @NiesamowitySzymi że tego typu "argumentacja" jest na poziomie zaplutego asfaltu koło budki z piwem. Trochę kultury.

 

----

Z drugiej strony, jakże to:

20 hours ago, Tornado said:

TO  jakbyś chciał dostać od wroga planu ofensywy.

jest prawdziwe. Spodziewasz się, że panie ci powiedzą prawdę czy też to co one chcą żebyś usłyszał? W tej kwestii raczej prawdy nie usłyszysz. To jak, że użyję przykładu z dnia wczorajszego, pytać o teczki Kukuńka. Prawda to ostatnia rzecz jaką usłyszysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leto napisał:

Nie spotkałem się jednak nigdy z tak ewidentnymi shit-testami

 

3 godziny temu, leto napisał:

Może panny-tinderanny są bardziej skłonne do takich zachowań?

Hmmm obawiam się, że to może być tak, że panny Tinderówki itp wyczuwają we mnie nice-guy'a, i wówczas podbijają swoją, własną stawkę słowami typu: "wciąż, mam powodzenie", "świetnie wyglądam". Jedna powiedziała, że była ma Tindera 4 lata więc, jest to sporo. 

 

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Spodziewasz się, że panie ci powiedzą prawdę

Postaram się wyjaśnić o, co mi chodzi. Jeśli chodzi o kobietę 20+ jestem w stanie zrobić dla niej więcej (pomijając fakt białorycerzenia), po prostu ze względu na urodę, młodość chętnie bym zaplanował wyjazd, czy kolację, czy pomalował pokój :) Za możliwość przytulania.

 

Te, same aspekty wobec pani 30+ gdyby sugerowała je wprost, mogą mnie zniechęcić, i nie tylko mnie. A przypominam, że właśnie chodzi mi o stopę towarzyską ( z panią 30+ i wyżej).

Inaczej, pani, z którą chcę się spotkać, umówić spacer, kino, pokazuje, że kontakt chcę utrzymać (nie jest to zarywanie/uwodzenie mające na celu łóżko) nijako z automatu próbuję roztaczać sidła i traktować mnie jako potencjalnego kandydata przy tym shit-testując i w przypadku jednej zaprzyjaźniać mnie z synem. Mimo ustaleń - relacją niezobowiązująca. 

 

I pytanie miało być czy kobieta potrafi powstrzymać się od emocjonalnej gry, żeby nie zniechęcić gości, który i tak nie ma zamiaru być partnerem i tym, samym nie pozbawiać się towarzystwa na przyszłe-samotne dni. Wiedząc, że dynamika relacji w starszym wieku jest o wiele mniejsza i nie spotyka się tylu osób podczas relacji dom-praca-market. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wzmianki o 30+ .... i inne analizy.

OMG!!!

Te tematy są rozpracowane do ostatniego atomu.

 

Dokładnie wiadomo co ma w głowie 30+.

Mniej wiadomo co ma 40+ czy 50+.

Myślicie, że one się nie pieprzą?

Owszem, i to jak!!!

Ja widziałem myślenie 60+ przez lupę.

Myślicie, że one się nie pieprzą?

Owszem, i to jak!!!

 

Genów i tysięcy lat ewolucji nie zmieni się w 5 minut.

(kto wie skąd jest ten tekst?)

 

60+ tak samo marzy o księciu, tyle, że mniej odpuszcza jeśłi mowa o wymaganiach.

Jeśli nie ma księcia ona poradzi sobie bez sexu.

Przerobiła już wszystkie wersje układów męsko-damskich.

 

Osobiście radzę wam zapisać ten post gdzieś w chmurze.

Wrócicie do niego za 40, może 30 lat.

Wtedy gdy już będziecie mieli 60+ a pieprzyć się wciąż będziecie chcieli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.