Skocz do zawartości

Zmieniłeś się na gorsze


Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi z niej zwierzęca natura :)   To czysty instynkt !

 

Czy wcześniej przed rozstaniem też wąchała ?

tak od samego początku, wiem że to nie miłość ale ma parę pozytywnych cech, umie dobrze posprzątać ugotować ciul wie  co zrobić z tym fantem(nie chodzi mi o moją uległość bardziej o to czy poczekać trochę czy iść na łowy),  kolega był w podobnej sytuacji wyczekał ją miesiąc przybiegła do niego i teraz je mu z ręki :) może to wampir nie wilkołak :)

P.S oczywiście inną nie tą ode mnie :D swoją drogą ona była kiedyś w związku 3 lata jebnęła (rzuciła) kolesia bo robił dla niej wszystko a na samym końcu skamlał jak piesek. Daje do myślenia, rozstanie to po części moja zasługa napisałem że musimy urwać ze sobą kontakt na pewien czas bo wiedziałem że źle się dzieje musiałem mieć czas na przegrupowanie się dowiedzenie się o co w tym chodzi, końcówka wcześniej to był koszmar całkowita kontrola mojej osoby po 30 telefonów insynuowanie zdrad zagroziła mi że jak nie zmienię pracy to odejdzie i nie zmieniłem to był przełomowy moment coś jak obrona Moskwy na froncie wschodnim

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja z obwąchiwaniem Ciebie.

 

Mianowicie być może szuka zapachu innej kobiety?

nie bo zawsze jak to robi to maluję się uśmiech na jej twarzy a poza tym jak byliśmy 3 dni w weekend obok siebie to robi tak zawsze a nie jest fizycznie możliwe abym był koło niej i koło innej jednocześnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od samego początku, wiem że to nie miłość ale ma parę pozytywnych cech, umie dobrze posprzątać ugotować ciul wie  co zrobić z tym fantem(nie chodzi mi o moją uległość bardziej o to czy poczekać trochę czy iść na łowy),  kolega był w podobnej sytuacji wyczekał ją miesiąc przybiegła do niego i teraz je mu z ręki :) może to wampir nie wilkołak :)

P.S oczywiście inną nie tą ode mnie :D swoją drogą ona była kiedyś w związku 3 lata jebnęła (rzuciła) kolesia bo robił dla niej wszystko a na samym końcu skamlał jak piesek. Daje do myślenia, rozstanie to po części moja zasługa napisałem że musimy urwać ze sobą kontakt na pewien czas bo wiedziałem że źle się dzieje musiałem mieć czas na przegrupowanie o co w tym chodzi, końcówka wcześniej to był koszmar całkowita kontrola mnie po 30 telefonów insynuowanie zdrad zagroziła mi że jak nie zmienię pracy to odejdzie i nie zmieniłem to był przełomowy moment coś jak obrona Moskwy na froncie wschodnim

 

Może wyślij jej wiadomość typu:  gary nie pomyte, kurze niepościerane itp

Ale nic uczuciowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stalkerką tak zagrałem, jak twój ziomek :) Lofciam cię misiaqu. Jesteś taka wspaniała, oh, ah. Jesteś tak bardzo wspaniała i kochana, że wolałbym utrzymać z tobą stałą przyjaźń, a nie wchodzić w seks, bo to zniszczy nasze uczucie. Ogólnie tak się zeszmaciłem mentalnie, że w końcu stwierdziła sama, że "szuka czegoś innego" Ha ha ha. A wcześniej tokstycznie zatruła mi życie. Wezmę się pewnie za opis historyjki w najbliższy weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyślij jej wiadomość typu:  gary nie pomyte, kurze niepościerane itp

Ale nic uczuciowego

Dobre :D, ja myślałem nad czymś innym ogólnie jest taka jedna co się kręci dookoła mnie może pokaże że jestem zainteresowany mogę ją poznać bliżej :) , a na tą ciekawe jak to podziała i będzie wszystko jasne?

P.S ciągle ostatnio mówiła "Kocham Cię" albo "Potrzebuję Cię", swoją drogą nie wiedziałem że relacje męsko-damskie są takie ciekawe :)

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień się na ,,lepsze'' (wg niej), a po pewnym czasie zobaczysz, jak się panienka ewakuuje w trybie ekspresowym. Żywy przykład Mac podał wyżej.

Wiem o tym właśnie sam też o tym napisałem o związku 3 lata, nie ma chuja we wsi podoba mi się to jak się zachowuję, zagrał jak by był Rysiem z klanu :) , swoją drogą ciekawa taktyka i ciekawe jej zastosowanie bardzo zadziałał na jej podświadomość w sensie negatywnym chylę czoła :)

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski czytają podobne fora także możliwe że się nie odezwie. Jak dojdzie do konfrontacji takiej pary wyznawców przepisu na życie to się dzieje coś takiego  

<------laska,facet--------->  i nic z tego nie wynika dobrego

Możesz doprecyzować, co oznacza: "nic z tego nie wynika dobrego?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doniesienia z frontu 4 nad ranem dzownek do furtki kochanie wpuść mnie wyzywiska że mnie nie nawidzi ostry sex i potem prośba abym wziął dzień wolny w pracy i z nią spędził ja na to nie nie ma mowy praca jest najważniejsza jej płacz nie zadowolonie że mnie nie cierpi, odwózka do domu i jazda do pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jest to konflikt świadomości z podświadomością, świadomość myśli kobieciarz prostak nicpoń pijak (dobrze jest czasem wypić) ale pod świadomość odbiera to jako silne cechy a jak wiemy wygra podświadomość "podczas sexu sformułowanie jak bym miała innego to i tak bym go zdradzała z tobą" swoją droga zauważyłem że zamiast prezentów raz na jakiś czas lepiej przynieść jakieś jedzenie zrobić samemu zakupy oczywiście bez dzwonienia "myszko co kupić bo ja nie wiem" jak prawdziwy samiec alfa który przynosił jedzenie liczy się to że to ty je przynośisz a nie że podaję kelner :)

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doniesienia z frontu 4 nad ranem dzownek do furtki kochanie wpuść mnie wyzywiska że mnie nie nawidzi ostry sex i potem prośba abym wziął dzień wolny w pracy i z nią spędził ja na to nie nie ma mowy praca jest najważniejsza jej płacz nie zadowolonie że mnie nie cierpi, odwózka do domu i jazda do pracy. :)

Co ona robiła całą noc ? aż do 4.00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski czytają podobne fora także możliwe że się nie odezwie. Jak dojdzie do konfrontacji takiej pary wyznawców przepisu na życie to się dzieje coś takiego  

<------laska,facet--------->  i nic z tego nie wynika dobrego

To nieważne że czyta i wie - u kobiety decyzje podejmują emocje a nie logika, u nas też, ale w znacznie mniejszym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest rodzaj schizofrenii. Jeden program każe jej się z nim rżnąć (ten podświadomy - bardzo silny) a drugi świadomy i ludzki mówi jej, że się ośmiesza i nie kontroluje samej siebie. To jest tragiczne a nie śmieszne.

BTW: Takie klacze to idealny materiał na materace. Ja juz jednak nie umiem tak. Żal mi ich - serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co pisałem doniesienia z frontu, a więc w sumie jest tak jak nigdy jeszcze nie było. Bardzo często są jakieś zaczepki skierowane do mojej osoby ale za każdym razem bronię się bardzo stanowczo jest chwila oskarżeń milczenia cały czas twardo i co jest najlepsze że po pewnym czasie po takiej sytuacji rzuca się na mnie jak zwierz i chcę się rżnąć godzinami i tak cały czas (każdego dnia jest około godzina zaczepek różnych telefon sms osobiście) ja stanowczo trzymam się zdania i po pewnym czasie boski sex. Co bracia sądzą na ten temat? Pytanie zawsze codziennie tak będzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.