Skocz do zawartości

Dot.: Dotyczy tematów, na temat dot


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że babie nie przetłumaczysz. Nie staram się tego negować ani podważać.

Ale wy panowie???

Siedząc z boku i patrząc, przejmujecie ich zachowania. Panie zapoczątkowały taki trend na forum. A wy powielaciecie ich zachowania....

Na chu* ja się pytam? Tak wam tęskno do kobiet, że staracie się do nich upodabniać???

 

Ogarnijcie się!!! 

 

Edytowane przez Still
  • Like 15
  • Dzięki 4
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

A starsi to już co jaja ucięli ?

W wieku 46 lat juz ,jak dla mnie, cipa nie jest priorytetem. Kobieta jak mnie wku...i to robi wypad, nie polece za nia z kwiatkiem. Pukne od czasu do czasu i starczy. Ale tez bylem mlody i sie domyslam jaka to potrzeba. Choc nigdy jej nie doswiadczylem, w wieku 16 lat mialem juz stala partnerke,ktora zawsze,ale to zawsze miala ochote.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karhu napisał:

W wieku 46 lat juz ,jak dla mnie, cipa nie jest priorytetem. Kobieta jak mnie wku...i to robi wypad, nie polece za nia z kwiatkiem. Pukne od czasu do czasu i starczy. Ale tez bylem mlody i sie domyslam jaka to potrzeba. Choc nigdy jej nie doswiadczylem, w wieku 16 lat mialem juz stala partnerke,ktora zawsze,ale to zawsze miala ochote.

 

3 minuty temu, Still napisał:

Zderzyles się z murem. Nic a nic, nie rozumiesz.

No chyba że tak nie pamiętam ile każdy z użytkowników ma lat :P gorzej jak ma się 26 lat chce się tak jak w słynnej piosence liroya a nie ma z kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bassfreak napisał:

pomijam już fakt że divy mają ogolone szpary czego nie cierpię to jest aseksualne dla mnie.

 

3 minuty temu, bassfreak napisał:

Nie byłem

Jasnowidz kurwa. Jakie wymagania. Nie chcesz to nie ruchaj, kolejny co szuka dziewicy,minete chce klepac. Romantyk, calowac sie chce. 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karhu niech pierwszy rzuci kamień, kto na IRC-u dup nie wyrywał (gimby nie znajo) ;)

24 minuty temu, bassfreak napisał:

divy mają ogolone szpary czego nie cierpię to jest aseksualne dla mnie.

Przy odpowiedniej kobiecie nie ma znaczenia,  czy kobieta łysa tam, czy włochata, jak muflon.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 

Przy odpowiedniej kobiecie nie ma znaczenia,  czy kobieta łysa tam, czy włochata, jak muflon.

Żebyś się nie zdziwił :D wiesz jak byłem w związkach to zawsze można było się dogadać żeby się nie goliły.

Moja ex była jak moje marzenie ale jak była nie ogolona tam na dole to nie miała życia ze mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Po co te nerwy dla mnie ruchanie dla ruchania jest takie nijakie i tyle.

 A w jakim celu poza dzieciakiem ma być ruchanie jak nie dla ruchania? Brzmisz jak typowa karyna co twierdzi, że dla niej seks to coś więcej.

 

Zaraz się pojawią goście tak romantyczni, że dla nich i masturbacja bez uczucia nie ma sensu... 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.