Skocz do zawartości

Młode kobiety - co jest dla Was ważne?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do młodych kobiet, powiedzmy do 25 roku życia (aczkolwiek starsze, o ile pamiętacie - też się wypowiedzcie).

 

Dziewczyny, co jest dla Was ważne przy doborze partnera? Pieniądze? Bezpieczeństwo? "Wspólnota dusz" xd? Wzrost i mięśnie? Respekt na dzielnicy? Coś jeszcze innego?

 

(Nie przeczę, mogę mieć w tym jakiś osobisty interes xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy doborze partnera dla mnie liczy się spora inteligencja, dobre perspektywy zawodowe, ambicje, bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne, podobne spojrzenie na świat. Co do wyglądu wystarczy, że ma jakieś konkretne szczegóły które mnie kręcą, nie musi być modelem, bo tacy jak dla mnie często są zniewieściali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esmeron powiedzmy że nie zakładam, że misją życiową każdej kobiety jest zwodzenie mężczyzn, szczególnie randomów w internecie.

 

Pozostaje jeszcze oczywiście kwestia samoświadomości, ale to już osobny temat.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, leto napisał:

Pytanie do młodych kobiet, powiedzmy do 25 roku życia

hahaha, coooo

Cytat

(aczkolwiek starsze, o ile pamiętacie - też się wypowiedzcie).

ekhem, no dobra, muszę tylko znaleźć moją laskę i wstać z fotela bujanego.

Cytat

 

Dziewczyny, co jest dla Was ważne przy doborze partnera?

 

Jako, że forum jest dziwnym miejscem, gdzie uchodzę za niemłodą kobietę, odpowiem na to pytanie z perspektywy 18-20-latki i obecnej-28-latki.

Cytat

 

Pieniądze?

18-20- absolutnie bez znaczenia.

28- powinien zarabiać przynajmniej tyle co ja (jak będzie zarabiać 103€ mniej niż ja, to też spoko)

Cytat

Bezpieczeństwo?

Nie wiem, co masz na myśli, rozwiń.

 

Cytat

"Wspólnota dusz" xd?

18-20- to był jeden z głównych aspektów*

28- nadal jeden z głównych

 

* nie w sensie duchowym/ezoterycznym, bo nigdy nie wierzyłam w duszę. Ot, musi być chemia nie tylko na poziomie cielesnym.

Cytat

Wzrost i mięśnie?

18-20- lol, nie

28- nadal nie, ale fajniej jak śniadanie robi nagi, dobrze zbudowany chłop z tyłkiem jak brzoskwinka, niż jakiś chuderlak.

 

Cytat

Respekt na dzielnicy?

18-20 co, nie, lol

28- tymbardziej nie, nie pochodzę z blokerskiego środowiska

Cytat

Coś jeszcze innego?

Mnie od zawsze interesują tylko dwa typy mężczyzn: inteligenciki- naukowcy i filozofowie; oraz artyści, ale prawdziwi, a nie Sebek z puszką sprayu ani współczesny malarz, który nie umie kota namalować, ani fotograf amator, ani chłopak z gitarą. 

Mój drugi chłopak to było kombo: filozof i muzyk jazzowy w jednym. 

Cytat

(Nie przeczę, mogę mieć w tym jakiś osobisty interes xd)

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

sprawności fizycznej (mięśnie?) i twardym charakterze

Wystarczy, że jest silniejszy od mnie i potrafi się wstawić kiedy trzeba. Nie ucieka w sytuacjach podbramkowych, jest dojrzały, potrafi mi powiedzieć, że w czymś nie mam racji i to odpowiednio argumentuje ale też gdy ja mu zwrócę na coś uwagę to nie obraża się jak dziecko. Jest też osobą lojalną której ufam, czyli jeśli mówi, że coś zrobi to robi. Czyny nie słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Ewka said:
Quote

Bezpieczeństwo?

Nie wiem, co masz na myśli, rozwiń.

To dość szeroki temat. Aspekty zarówno materialne (np dom), ale też psychologiczne, jak np to że "zawsze można na niego liczyć" jak "coś się stanie". Stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi szereg innych obligatoryjnych cech, m.in.:

- musi mi się podobać z wyglądu (nie ma co rozwijać, bo każda ma inny gust),

- musi być ponadprzeciętnie dobry w łóżku,

- jego zapach i smak musi mi odpowiadać (oczywista oczywistość).

 

Do uniwersalnych must have można zaliczyć higienę osobistą, schludne, czyste ubranie, jakieś podstawy savoi vivre'u i pewnie humor/pozytywne nastawienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

To dość szeroki temat. Aspekty zarówno materialne (np dom), ale też psychologiczne, jak np to że "zawsze można na niego liczyć" jak "coś się stanie". Stabilność.

No właśnie, to takie hasło wydmuszka, pod które można podpiąć wszystko.

 

Ja jestem zdania, że każdy dojrzały czołowiek powinien być w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwo i stabilność sam.

Zarobić na pokój/mieszkanie/willę z basenem, znaleźć sobie pracę i umieć się bić lub nie chodzić tam, gdzie biją. 

W związku z tym oczekuję, że partner będzie ogarnięty w tej kwestii, tj. nie będę musiała na niego łożyć, nie będzie bezdomny, itd. Nie oczekuję też, że będzie moim sponsorem.

 

Co do bezpieczeństwa psychicznego, jak wymieniłeś "zawsze można na niego liczyć"- jasne, że to bardzo ważne, bez tego nie ma związku. Partner/ka życiowy musi być słowny i musi być osobą, na którą mogę liczyć. Zresztą, to dotyczy nie tylko partnera, ale nawet przyjaciół, koleżanek, współpracowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

Raczej dla mnie to standard, bo też bym tego wymagał. No ale widzę że nie zrozumiałaś o co chodziło.

No i bardzo dobrze, że dla Ciebie to standard, jednak wsiadając czasem do komunikacji miejskiej można odnieść wrażenie, że o higienie niektórzy słyszeli ostatni raz w podstawówce na ortografii :(

 

Cóż, bez komunikacji niewerbalnej, od nieznanej osoby trudno jest wyczuć ironię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ace of Spades napisał:

szkoda, że mnie nie podrywała żadna taka fanka

Pocieszę Cię - mnie pierwszy raz wyrażano kobiece oznaki zainteresowania trochę po 30-tce. 

 

A dlaczego? Jak to w "Żądle" powiedział Newman do Redforda? Daj mi ludzi i forsę, by wyglądali jak ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leto napisał:

Dziewczyny, co jest dla Was ważne przy doborze partnera? Pieniądze? Bezpieczeństwo? "Wspólnota dusz" xd? Wzrost i mięśnie? Respekt na dzielnicy? Coś jeszcze innego?

Jak jeszcze są w miarę młode to szukają chada albo badboya - by zrobił dzieciaka. A od 25 jak już się starzeją to poszukiwany jest tzw. betabankomat czyli normik który utrzyma dzieciaka bo chad uciekł a badboy nie ma czasu.

 

2 minuty temu, hogen napisał:

zerżnij jak szmatę XD

Zaśmiałem się, aż mi glut z nosa poleciał xD

Edytowane przez Analconda
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.