Skocz do zawartości

Młode kobiety - co jest dla Was ważne?


Rekomendowane odpowiedzi

46 minutes ago, bernevek said:

Nie wiem czego ten temat ma dowodzić.

Niczego nie ma dowodzić, życie wg mnie nie jest od tego żeby na każdym kroku coś udowadniać.

1 hour ago, JoeBlue said:

Same nie wiedzą czemu coś robią.

Być może, ale co zaszkodzi spytać? A nuż się człowiek czegoś ciekawego dowie?

15 minutes ago, Frank89 said:

nie jesteśmy uzyskać tutaj odpowiedzi od grupy reprezentatywnej

To oczywiście prawda i to jest bardzo dobry zarzut. Sam wieczorem wczoraj o tym myślałem: nawet, jeśli panie tu się wypowiadające robią to szczerze (zakładam, że są) i są same świadome swych motywacji (z tym może być różnie), to przecież nie je będziemy, jako wyciągający stąd wnioski, podrywać, tylko inne kobiety, o zapewne innym podłożu socjologicznym.

 

No w każdym razie ja lubię wiedzieć jak najwięcej i mieć nad czym myśleć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leto napisał:
Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Same nie wiedzą czemu coś robią.

Być może, ale co zaszkodzi spytać? A nuż się człowiek czegoś ciekawego dowie?

No nie wiem czy nie wiedzą - no o tym to Marek mówił zwłaszcza na starym kanale. - Szuka chada nawet nieświadomie - widzi to od razu mokro i nawet sama zagada by wiadomo co w konsekwencji. A po co się malują itp? - chyba nie dla zabawy bo to strata floty i czasu - chodzi o to by mieć większe szanse u chada bo jest konkurencja. Ale nasienia chada starczy dla każdej XD. I betabankomatów też. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 13:58, leto napisał:

Pytanie do młodych kobiet, powiedzmy do 25 roku życia (aczkolwiek starsze, o ile pamiętacie - też się wypowiedzcie).

 

Dla mnie w wieku około 16-18 lat ważne było żeby partner był silny, odważny, przystojny. Lubiłam też jak robił jakieś ryzykowne rzeczy.

Po 18 juz zaczęłam zwracać uwagę czy jest też opiekuńczy, zaradny, odpowiedzialny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna jest przede wszystkim odpowiednia kombinacja kilku rzeczy:

- pewność siebie (ale bez przesady)

- inteligencja (żeby można porozmawiać o dupie Maryni, ale też o... Fraudzie ;) )

- poczucie humoru (specyficzne, podobne do mojego ojca)

- ambicje

- "to coś"

- zaufanie (które z czasem się pojawia)

 

Oczywiście Pan nie może straszyć wyglądem, musi być niezależny finansowo (nie mam zamiaru pożyczać mu kasy co miesiąc, robić zakupów...) itp.

Ma samochód? Super :) Może mnie zawieść do pracy, jak mam złamaną nogę (ostatnio by się przydało :P ). Nie ma? Pojadę autobusem, a z gipsem taxą.

Ma własne mieszkanie/wynajmuje mieszkanie? Super :) Nie muszę się przejmować współlokatorami/rodzicami.

Wzrost? Miło gdyby był ciut wyższy ode mnie, bo czasem obcas się założy.

Mięśnie? Chyba są twarde... Wolę się przytulać do czegoś bardziej miękkiego (ale dziękuję za 50 kg nadwagi).

 

 

Oczywiście, nie oczekujmy, że 23-latek, w trakcie lub tuż po studiach, będzie spełniał jakieś (dość często) wygórowane oczekiwania materialno-finansowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 03:13, Skyrt napisał:

Facet ma wypełnić twoja pustkę, czyli zmienić twoje nudne życie w ciekawsze? Tylko po co mu nudna dziewczyna ?

Pełno dziś takich dziewek..
Facet ma robić za klauna i za sponsora.

A gdy się znudzi(bo wszystko się kiedyś nudzi) to next.

Tacy ludzie nie wiedzą co to jest miłość, a lubią głośno o niej gadać.

W dniu 23.02.2020 o 12:31, Analconda napisał:

No nie wiem czy nie wiedzą - no o tym to Marek mówił zwłaszcza na starym kanale. - Szuka chada nawet nieświadomie - widzi to od razu mokro i nawet sama zagada by wiadomo co w konsekwencji. A po co się malują itp? - chyba nie dla zabawy bo to strata floty i czasu - chodzi o to by mieć większe szanse u chada bo jest konkurencja. Ale nasienia chada starczy dla każdej XD. I betabankomatów też. 

Aaajeny..

Czy Ty wgl. masz koleżanki, bracie?

 

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Analconda napisał:

Nie mam, nie miałem nigdy nawet.

No więc własnie.

Głosisz to, co Ci ktoś powiedział(może i powiedział prawdę, ale Ty to źle interpretujesz na "swoją modłę") i strasznie to spłycasz.

Masz pewien problem i szukasz wymówek w postaci chadów, by zatuszować to co Cię gnębi.

To jest stary psychologiczny mechanizm wyparcia jak świat.


Jak to gdy młody facet z bardzo małymi doświadczeniami pragnie kobiety, ale nie ma jeszcze kwalifikacji by przyciągnąć taką, która mu się podoba.

Potem przeczytał za dużo redpilla przez co czuje z jednej strony niechęć, a z drugiej pożądanie.

Skutek tego jest taki, że młody facet wypiera to czego pragnie i  twierdzi, że to jest niewarte, głupie, czy dla chadów ;)


Polecam przesłuchać:
 


 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.