Skocz do zawartości

Darmowa atencja. Jak mnie to wk....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem poruszyć temat zjawiska jakie było tutaj pewnie poruszone wiele razy, z różnych stron, i w różnych aspektach - dawanie darmowej atencji podbudowującej ego babom. Jednak ja chcę poruszyć aspekt  jaki mnie osobiście mocno wkur...a. Rzecz w zachowaniu ogólnie rzecz biorąc facetów, a w szczególe moich kumpli, czy znajomych znanych z miejsc pracy itd w miejscach publicznych, w stosunku do nieznajomych kobiet. 

Przykłady są najlepsze, więc od razu przejdę do sedna. 

Stoję na ulicy z kumplem, gadamy o sprawach biznesowych. On oparty o swoja furę, ja tyłem do chodnika, przodem do niego. Gadamy, nagle on zmienia zachowanie na ten typ " maślane, śmiejące się oczka", i rozpiera się na furze, rozstawiając nogi szerzej. Patrze co jest grane, on mi pokazuje oczami...odwracam głowę, i widzę jak zbliża się do nas jakaś niunia. On prowadzi ją wzrokiem...ona od razu dumna mina i spojrzenie jak na robaka. Przeszła, A on wraca do świata żywych, i kontynuuje rozmowę. 
Mówię mu "stary po uj dajesz takiej niuni uwagę za darmo. Idzie dumna, a później będzie gardziła innymi, mając o sobie zajebiste mniemanie". Na co on "mam wyje.bane na to. Przynajmniej sobie popatrzę na fajną dupę". 

Przykłady można mnożyć, ale ten jeden jest taki obrazujący wszystkie inne - cielę zapatrzone na kawałek d.upy, dające za darmo podbicie w górę samooceny jakiejś przypadkowej Karynie. 

Pewnie każdy się z tym spotyka. Macie takich kupli?

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Rolbot napisał:

Pewnie każdy się z tym spotyka. Macie takich kupli?

Macie takich kumpli. Teraz 80% mężczyzn to biali rycerze, stulejarze, spermiarze i Janusze. 

Prosty przykład. Załoz sobie jakieś fake konto na fb, zapisz się do grupy typu Poznajmy się etc czy tam na jakim Tinderze. Wstaw zdjęcie jakieś 40 kilku letniej Pani o wadze ze 130 kg i twarzy malpoluda. Zobaczyć ilu rycerzy będzie pisało bzdury typu "Piękna" "Cudowna" "Kocham cię" i inne komplebzdety. Spermiarstwo i białorycerstwo weszło w apogeum. Za kawałek bylejakiej cipy są gotowi sprzedać własną matkę. 

 

Czasem to wydaje mi się że ród męski wyginie jeśli ziemia będzie nosić takie męskie pizdy. Tylko brakuje by rodzić dzieci zaczęli. 

Edytowane przez trop
  • Like 18
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rolbot napisał:

Gadamy, nagle on zmienia zachowanie na ten typ " maślane, śmiejące się oczka", i rozpiera się na furze, rozstawiając nogi szerzej. Patrze co jest grane, on mi pokazuje oczami...odwracam głowę, i widzę jak zbliża się do nas jakaś niunia. On prowadzi ją wzrokiem...

Nie wiem na jakiej wiosce mieszkasz, ale autentycznie poczułem zażenowanie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nigdy nie odwrócił głowy w kierunku zgrabnej ślicznotki, niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

A zjawisko spermiarzy i atencyjnych karyn... obawiam się że korekcja tego jest poza naszymi możliwościami, więc proponuję się nie przejmować.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Rolbot said:

Jest różnica między odwróceniem głowy za zgrabną laską, a pasienie ich ego w kontakcie wzrokowym.

No ja nie wiem, mi się wydaje że one to wszystko widzą, nawet jak na milisekundę wzrok w ich stronę skierujesz :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rolbot napisał:

Pewnie każdy się z tym spotyka. Macie takich kupli?

Od chuja mężczyzn takich jest. Cipa w pobliżu (nawet chujowa byle młodsza) i go nie poznajesz.

 

Milion razy to przeżyłem a najbardziej żenująca sytuacja jaką na szybko mogę odgrzać z pamięci to sytuacja w której byłem z kilkoma gościami w barze (wiek 40plus) i przysiadły się dwie klientki belgijki(po 30) i zaczęły się z nich śmiać i im ubliżać.

 

Ja rzuciłem tym babom kilka adekwatnych słów po niemiecku (nie znam belgijskiego ale myślę, że załapały) i dalej obserwowałem z innego stolika niekończące lizanie dupy w stronę księżniczek vs. obelgi i wyśmianie w stronę naszych przyjebanych rodaków.

 

Rzygać się chciało. I to milion razy bo podobnie żenujących sytuacji widziałem miliony.

 

Często choć nie zawsze w takich sytuacjach widać kto regularnie rucha a kto tylko pierdoli.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, leto napisał:

No ja nie wiem, mi się wydaje że one to wszystko widzą, nawet jak na milisekundę wzrok w ich stronę skierujesz

A to jest prawda - wiem z autopsji. Poza tym większość z nich to modliszki - dla wyjaśnienia, modliszka to taki owad, który jako samica, pożera samca zaraz po kopulacji. W przypadku kobiet proces pożerania trwa całe lata... :)

Edytowane przez Andreff
Błąd techn.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dodam więcej:

 

Jest grupa mężczyzn, która pójdzie na prostytutki.

 

Jest grupa, która z powodu prawdziwych przekonań nie pójdzie jakie by nie były.

 

I bardzo liczną jest taka, która nie pójdzie ale by chciała ale się boją bo :

 

- mało zarabiają (od nich najczęściej potępienie).

- kompleks - najczęściej małego.

- chujowo rucha.

- boi się obcować z bardzo atrakcyjną kobietą w sytuacjach chociaż trochę rozebranych.

 

I właśnie ta trzecia bardzo liczna grupa najwięcej będzie ci pierdolić, że jesteś *wstaw dowolne negatywne* relatywizując sobie własne stulejarstwo.

 

I wracając do tematu właśnie z tej grupy wywodzi się najwięcej akcji "lizać dupkę za oplucie twarzy".

 

Wyrok: Nieporuchane.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak swego czasu pracowałem z takimi typowymi Januszami. Było lato i nad naszą halą były biura, więc często się kręciły różne panie, jako iż temperatura była bardzo wysoka to ukazywały swoje wdzięki. Janusze oczywiście gwizdy, krzyki, jakieś głupie teksty i potem komentowanie przez kilka godzin. Żenada... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

I wracając do tematu właśnie z tej grupy wywodzi się najwięcej akcji "lizać dupkę za oplucie twarzy".

No generalnie to powodem tego jest ciśnienie w worku. Mam żonatych kumpli, którzy jak psy za dupami zaglądają, czy jadąc autem potrafią otworzyć szybę żeby pocmokać za jakąś niunią na chodniku. 
Od razu wiedziałem, że tam szlaban na dupę w domu kategoryczny, i od długiego czasu. Co po czasie się okazywało prawdą u każdego z nich. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz jak nic nie zrobisz? Zwrócisz im uwagę to w najlepszym wypadku Cię wyśmieją żeś pedał. Ich podstawowym programem jest kult dupeczki i będą go wykonywać nawet swoim własnym kosztem.

Spierdolenia i białorycerstwa nie nawrócisz, oplują Cię za same tylko złudzenie samiczej "sympatii".

Wkurwiać się też nie ma sensu, zaszkodzisz tylko sobie -> wyjebane na nich. ;)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darktemplar napisał:

Ja tak samo, ale może trzeba przez to przejść, mieć świadomość i zmienić zachowanie...

Dokładnie. Najważniejsze to, że sobie zdałeś sprawę, że to błąd. Jak to powiedziała kiedyś moja jedna kumpela "faceci to myślą, że jak się będą długo wgapiać lasce w cycki, to ona pójdzie z takim do łóżka. A właśnie z takimi nie chodzą". Desperacja śmierdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rolbot napisał:

moja jedna kumpela "faceci to myślą, że jak się będą długo wgapiać lasce w cycki, to ona pójdzie z takim do łóżka. A właśnie z takimi nie chodzą"

Jedno mówi Drugie myśli Trzecie Robi itd. Gwarantuje że to zależy KTO patrzy się w te cycki! Mało tego robiłaby tak aby jeszcze lepiej je eksponować ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMorda napisał:

Gwarantuje że to zależy KTO patrzy się w te cycki!

Kto ma tego dostatek, i pod reką, to nie zagląda jak wilk. 

Ale racja, jak spojrzy ten co trzeba, to i cycki sie same prężą do skoku hahah


@SławomirPnie chodzić do klubów "na głodniaka" bo wtedy widać desperację i napięcie worka. 

Edytowane przez Rolbot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje od jakiegoś czasu w branży rozrywkowej mam styczność z kobietami pracującymi jako krupierzy, barmanki i recepcjonistki które mają głowę powyżej chmur sięgających Mount Everest, chełpiących się tym, że są zaczepiane przez starych chłopów mówiących im komplementy typu najpiękniejsze nogi i tego typu gówna. Najlepsze jest to, że laski ani atrakcyjne ani interesujące ale ego przez starych zgredów wyjebane tak, że na lot na Marsa by wystarczyło...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.