Skocz do zawartości

Gdzie znależć żonę?, chyba już czas


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia 40 stka zbliża się wielkimi krokami, chciałbym się ustakować i założyć rodzinę, problem z tym że doświadczenia z kobietami które miałem dotychczas, nie są najlepsze w sensie, lecenie na kasę, próba wrobienia w dziecko, zdrada itp, mam z tego powodu lęki że wdepnę w minę wybierając nie odpowiednią kobietę. Może macie rady gdzie szukać w cudzysłowie porządnej, uczciwej i oddanej kobiety? z którą miło będzie spędzić resztę życia, wychować potomstwo. Proszę tak że o rady jak poznać że ta będzie dobra na żonę a inna nie, chce uniknąć wpadki i problemów. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam bracia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, camel987 napisał:

Drodzy bracia 40 stka

Pomysłów jest multum,grupa katolicka, zagadywanie w różnych sytuacjach do Panien, strony randkowe, tylko przydałby się kurs pisania z pannami.

 

https://www.przeznaczeni.pl/

 

https://www.facebook.com/Szukam/?eid=ARBVGTJY7QrOeWbryqzlUEH-tm89KZuz54RMx2tWU0yV4QS0X4zbGozHoyDAc6KVlbbc4be3LQ9rvzHo

 

https://www.zaadoptujfaceta.pl/

 

Tutaj masz przykładowe strony

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Boromir napisał:

grupa katolicka

Marek mówił, że te katoliczki to właśnie najbardziej lubią rżnięcie z badboyami.

 

2 godziny temu, camel987 napisał:

problem z tym że doświadczenia z kobietami które miałem dotychczas, nie są najlepsze w sensie, lecenie na kasę, próba wrobienia w dziecko

Tu nie ma nic dziwnego - każda kobieta chciałaby dziecko z chadem a wychowaniem się zajmie ktoś kto ma kasę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, camel987 napisał:

Też słyszałem opinie że im pani bardziej pobożna tym więcej potem problemów

Bo ta cała pobożność to zasypywanie problemów ze sobą. Byłem niedawno z taką pobożną, z pobożnego domu, z tak pobożną matką, że jak na mszę nie poszedłem z nimi w Wielkanoc, to zaczęła córce wyjaśniać, że z takim człowiekiem co do kościoła na nie chodzi to nie ma co, bo to zły człowiek. 

Po czym się dowiedziałem....że ta pobożna babina podrzucała dzieci swojej matce, która to w zasadzie je wychowała, a sama szła w tango po mieście. Pobożny tata lał córki pasem tak, że aż im przecinał skórę na plecach i dupach, a pobożna córka miała już tyle bolców, że sąsiedzi się gubili który przychodzi aktualnie, a  byłego męża napuściła na jakiegoś faceta, którego pobił, i poszedł do więzienia. Po czym zrobiła mu sprawę o alimenty. 
 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, camel987 said:

Może macie rady gdzie szukać w cudzysłowie porządnej, uczciwej i oddanej kobiety?

Błąd.

3 hours ago, camel987 said:

problem z tym że doświadczenia z kobietami które miałem dotychczas, nie są najlepsze w sensie, lecenie na kasę, próba wrobienia w dziecko, zdrada itp

Tu jest problem nad którym powinieneś się priorytetowo pochylić: dlaczego wybierałeś takie kobiety i w jaki sposób doprowadzić do tego, że nie wpadniesz na własne życzenie po raz kolejny w taką pułapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, camel987 said:

Drodzy bracia 40 stka zbliża się wielkimi krokami, chciałbym się ustakować i założyć rodzinę

Po co??? Serio, PO CO?

4 hours ago, camel987 said:

problem z tym że doświadczenia z kobietami które miałem dotychczas, nie są najlepsze w sensie, lecenie na kasę, próba wrobienia w dziecko, zdrada itp, mam z tego powodu lęki że wdepnę w minę wybierając nie odpowiednią kobietę.

Może po prostu takie kobiety ci się wydają z jakichś powodów atrakcyjne albo łatwiej ci do nich podbijać?

Może po prostu musisz się pogodzić z tym, że lecisz na wredne szony, nie podniecają cię nudne prostoduszne Halinki, tylko cwane łatwe Karynki?

4 hours ago, camel987 said:

Proszę tak że o rady jak poznać że ta będzie dobra na żonę a inna nie, chce uniknąć wpadki i problemów.

Wybierać mózgiem, a nie fiutem.

I nauczyć używać się wyszukiwarki, na forum jest co najmniej kilka wątków o tym, jakich cech szukać u kandydatki na żonę.

Edytowane przez Sundance Kid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, ogólnie zarobiony jestem. 

Ale osobiście szukałbym w krajach nie zepsutych kulturą i feminazizmem, może pani z Litwy (mieliśmy unię Polsko - Litewską i brak dramatycznej historii jak z niemcami, rosjanami i ukraińcami), albo jakaś z Azji?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rolbot napisał:

 pobożna babina podrzucała dzieci swojej matce, która to w zasadzie je wychowała, a sama szła w tango po mieście. Pobożny tata lał córki pasem tak, że aż im przecinał skórę na plecach i dupach, a pobożna córka miała już tyle bolców, że sąsiedzi się gubili który przychodzi aktualnie, a  byłego męża napuściła na jakiegoś faceta, którego pobił, i poszedł do więzienia. Po czym zrobiła mu sprawę o alimenty. 
 

Mistrzostwo...

 

Pierdole aż wale screena dla potomnych.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, DOHC said:

Nie wiem, nie znam się, ogólnie zarobiony jestem. 

Ale osobiście szukałbym w krajach nie zepsutych kulturą i feminazizmem, może pani z Litwy (mieliśmy unię Polsko - Litewską i brak dramatycznej historii jak z niemcami, rosjanami i ukraińcami), albo jakaś z Azji?

Litwa to chyba na jakimś końcu świata leży że ten feminizm tam jeszcze nie dotarł. Litwini zapewne to samo myślą o Polsce. 

14 minutes ago, DOHC said:

 

 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Marek mówił, że te katoliczki to właśnie najbardziej lubią rżnięcie z badboyami.

Była nawet audycja na starym kanale radio samiec: Katoliczka tobie nie daje, mi tak.Fajnie jakby to jeszcze raz Marek nagrał, bo była fajna.

 

Jak każda widząc przystojnego, zamożnego, zadziornego faceta, testosteronowego z dobra pracą i własnym mieszkaniem, a nie przeciętnego gościa za przeciętną pracę, żyjącym jeszcze z rodzicami. Smutne i prawdziwe.

4 godziny temu, camel987 napisał:

Drodzy bracia 40 

Na jakich portalach randkowych piszesz Tinder, Facebook  ? Zagadujesz do dziewczyn w rożnych miejscach ?

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rolbot napisał:

Bo ta cała pobożność to zasypywanie problemów ze sobą. Byłem niedawno z taką pobożną, z pobożnego domu, z tak pobożną matką, że jak na mszę nie poszedłem z nimi w Wielkanoc, to zaczęła córce wyjaśniać, że z takim człowiekiem co do kościoła na nie chodzi to nie ma co, bo to zły człowiek. 

Po czym się dowiedziałem....że ta pobożna babina podrzucała dzieci swojej matce, która to w zasadzie je wychowała, a sama szła w tango po mieście. Pobożny tata lał córki pasem tak, że aż im przecinał skórę na plecach i dupach, a pobożna córka miała już tyle bolców, że sąsiedzi się gubili który przychodzi aktualnie, a  byłego męża napuściła na jakiegoś faceta, którego pobił, i poszedł do więzienia. Po czym zrobiła mu sprawę o alimenty. 
 

Pierwsza w kościele na kolanach a w życiu ostatnia...

2 godziny temu, leto napisał:

Błąd.

Tu jest problem nad którym powinieneś się priorytetowo pochylić: dlaczego wybierałeś takie kobiety i w jaki sposób doprowadzić do tego, że nie wpadniesz na własne życzenie po raz kolejny w taką pułapkę.

Dlatego chcę się poradzić mądrzejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, camel987 said:

Dlatego chcę się poradzić mądrzejszych

Raczej nikt nie odpowie tutaj na pytanie czemu takie kobiety wybierałeś, powody mogą być różne. To praca dla Ciebie, żebyś się wgłębił w siebie i swoją historię. Psychoterapeuta może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leto napisał:

Raczej nikt nie odpowie tutaj na pytanie czemu takie kobiety wybierałeś, powody mogą być różne. To praca dla Ciebie, żebyś się wgłębił w siebie i swoją historię. Psychoterapeuta może pomóc.

Jestem z rozbitej rodziny...pewnie masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.