Skocz do zawartości

Gdzie znależć żonę?, chyba już czas


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, camel987 napisał:

 Może macie rady gdzie szukać w cudzysłowie porządnej, uczciwej i oddanej kobiety? z którą miło będzie spędzić resztę życia, wychować potomstwo. Proszę tak że o rady jak poznać że ta będzie dobra na żonę a inna nie, chce uniknąć wpadki i problemów. 

Z tym to jest bardzo duży problem, bo o ile o kobietę do zabawiania się, nie jest trudno, to do tworzenia rodziny znacznie trudniej i oceniam to z pozycji gościa trochę starszego od Ciebie - większość fajnych kobiet jest zaklepana w młodości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba łapać kobiety, które właśnie wyszły z długotrwałych związków, często dlatego, że facet nie chciał mieć dzieci. Sam znam taką sytuację w kręgu znajomych. Pani może mieć mały przebieg nawet w wieku mocno po 30.

 

Co do katoliczek- wg mnie zaleta, ale żadna gwarancja. W każdym razie lepsza niż tęczowa mamusia, która wyśle córeczkę na strajk klimatyczny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się jak wybrać właściwą kobietę - zastanawiaj się, jak zostać właściwym mężczyzną. Wtedy szukanie samo odpadnie. Zobaczysz, jak zacznie zmieniać się ich asortyment wkoło Ciebie. A to dopiero będzie początek tej drogi. I nie martw się wiekiem, Anthony Quinn spłodził potomka w wieku lat 81.

 

Nie sztuka umrzeć, sztuka żyć, w słońcu i kwiatów woni

Każdy potrafi w ziemi zgnić, nie sztuka umrzeć, sztuka żyć

Mocno zasady tej się chwyć, śmierć i tak cię dogoni

Nie sztuka umrzeć, sztuka żyć, w słońcu i kwiatów woni..

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Romek napisał:

Z tym to jest bardzo duży problem, bo o ile o kobietę do zabawiania się, nie jest trudno, to do tworzenia rodziny znacznie trudniej i oceniam to z pozycji gościa trochę starszego od Ciebie - większość fajnych kobiet jest zaklepana w młodości.

 

Zaklepana w młodości. No bo przecież bierze się młodke za żonę. Chyba nie będziesz mu kazać szukać wśród starych bab koło 40-stki. Większość i tak już jest bezpłodna, a autor jak zaznaczył chce mieć dzieci. Kolejna sprawa, że autor jest chyba w najlepszym wieku do rwania młodych sikorek :P

Myślę, że nie bez powodu przyciągałeś tego typu kobiety. Przede wszystkim musisz wiedzieć jakie kobiety Ci się podobają i co od nich oczekujesz.

 

Patrz też na to jak się ubierają(skromnie czy wyuzdanie), sprawdzaj jej rodzinę etc. Ktoś tu Ci podesłał poradnik Mosze Reda - dobry punkt startu.

19 godzin temu, Cortazar napisał:

Zdaje się, że siostra z rezerwatu @tamelodia szuka męża i ojca swoich przyszłych dzieci. Brakuje jej czasu więc masz szanse się załapać @camel987. :D

 

A tak serio to przeczytaj dokładnie temat który Ci wkleił @Imbryk

Bracie nie strasz brata! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.02.2020 o 17:28, DOHC napisał:

Ale osobiście szukałbym w krajach nie zepsutych kulturą i feminazizmem, może pani z Litwy (mieliśmy unię Polsko - Litewską i brak dramatycznej historii jak z niemcami, rosjanami i ukraińcami)

No z naszej perspektywy to tak wygląda. Dla Litwinów unia to była porażka. Najpierw zawojowali Ruś a potem jej tereny przeszły do Korony.

Ich kniaź spauperyzował się dzięki naszej demokracji. Dodatkowo polonizacja.

A potem zatargi w 20 leciu.

 

Dla nich ta Unia wygląda niewiele lepiej niż dla nas Unia z Rosją w ramach Kongresówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia to była dla Litwy porażka??? Jestem całkowicie zdumiony takim punktem widzenia. Jagiełło doskonale rozumiał, jaką szansę dostał on i jego kraj od losu. Litwa była krajem słabszym, zacofanym w stosunku do Polski, a była duża tylko z powodu politycznej próżni, która się w pewnym momencie wytworzyła na wschód od Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 21:00, leto napisał:

 jeśli nie popracujesz nad schematami w swojej głowie, to ryzyko tego, że z następną partnerką będzie podobnie, jak z poprzednimi, jest bardzo duże

Nie można robić tego samego i oczekiwać innych, lepszych rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

Unia to była dla Litwy porażka??? Jestem całkowicie zdumiony takim punktem widzenia. Jagiełło doskonale rozumiał, jaką szansę dostał on i jego kraj od losu.

No. My też dostalismy sporo szans. Podczas zaborów. Industrializacja, ogarnięcie biurokracji, modernizacja rolnictwa. To że był Kulturkapf to pikuś

22 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

 

Litwa była krajem słabszym, zacofanym w stosunku do Polski, a była duża tylko z powodu politycznej próżni, która się w pewnym momencie wytworzyła na wschód od Polski.

Była zacofana, Moskwa też.  Ale modernizacja na Polską modłe gdzie władza wykonawcza była marionetką była strzałem w kolano. 

Była krajem slabszym który był większy od Korony.

Ale miał potencjał by po pewnym czasie być potęgą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza dyskusja to offtop, więc krótko podsumuję. Nie zgadzam się z tym, co napisałeś. Nie jestem historykiem, ale sporo czytam, głównie o historii Polski. I Twoje tezy są dla mnie całkowitym zaskoczeniem. Litwa nie miała żadnego potencjału, do Unii Lubelskiej by nie przetrwała. Jagiełło po Kulikowym Polu doskonale rozumiał, jaką szansę dostał od losu. On i jego kraj. A unia wcale nie była ani kolonią, ani bezwzględną podległoscią, wbrew pozorom byly poważne spory, tendencje odśrodkowe na samej Litwie i knowania wrogów, aby unię rozbić.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybierasz kobiety "na żonę".

Wybierasz kobiety ogólnie, a potem testujesz, czy się nadają.

Ja zaczynałbym od wyglądu i atrakcyjności, bo po co mi brzydka kobieta - jak ci się nie podoba a chcesz tylko dziecko, to już lepiej surogatkę do zapłodnienia sobie wziąć.

Potem sprawdzasz resztę, po kolei.

Jak jest w miarę mądra życiowo, chętna do seksu, dobrze traktuje rodzinę, czy osoby słabsze i zależne od niej - plus tam kilka innych cech - można zezwolić testowo na dłuższy związek.

4-5 lat, z czego minimum 3 lata wspólnego mieszkania, powinno dać jakieś 80% pewności, czy się nadaje na matkę.

Jak jej przez taki czas nie odjebało, nie odstawia numerów, cały czas jest miła, potulna i seksowna - możesz ryzykować. Ze świadomością, że hormony ciążowe mogą jej przeorać mózg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukać jest to dobre pytanie @camel987 :)

Próbuj w różnych miejscach.

Moje rady dla Ciebie:

-Przykładowo możesz na portalach randkowych - oczywiście z tym założeniem iż nie każda kobieta na tego typu stronach szuka męża...

-Widziałem grupy na fejsie o singlach i wspólnych wycieczkach tam możesz spróbować.

-Dobry pomysł to zapisanie się na jakiś kurs tańca,

-Bieganie (kobiety czasem uprawiają ten sport i są to singielki często) 

-Zastanów się nad psem bo mógłbyś iść na spacer a w trakcie jego trwania zagajać rozmowy do kobietek, które też by z piesełami spacerowały

:)

Pamiętaj bracie, że nawet jak poznasz kobietę to od razu po tygodniu znajomości nie zabieraj jej przed ołtarz. 

:)

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.