Skocz do zawartości

Ten, co po latach poszedł w Wasze klimaty...


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Braci. Tak. Postanowiłem zapisać się na forum, gdzie mam już swój wątek. I gdzie omawiacie moje filmy z yt. Dziękuję za docenienie mojego contentu. Czas zwierać szeregi, by nie trzeba było zwierać czego innego... 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. Ale przychodzi taki czas w życiu człowieka, szczególnie jak dużo przebywa w lesie, że zaczyna mówić, co myśli i nie wstydzi się swojej gęby. I wtedy następuje comming out..

Nie miałem tu anonimowego konta. Wkleiłem awatar, z następnego filmu, który dopiero będzie, żebyście wiedzieli, że to też nie jest fejk-konto. Internet pełen jest kłamstwa i fałszywych ludzi. Wystarczy.

 

Ale nie przyszedłem tu, by się autopromować. Natomiast kto jeszcze nie widział tego filmu powyżej, niech obejrzy w całości. Jest na yt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dzięki temu forum trafiłem na Twój kanał. Czasami oglądam, bo znalazłem tam wartościowe treści.

Pozdrawiam.

35 minut temu, absolutarianin napisał:

Natomiast kto jeszcze nie widział tego filmu powyżej, niech obejrzy w całości. Jest na yt.

Ten film w poście jest zablokowany na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, absolutarianin napisał:

Witajcie Braci. 

Witaj :) Ciekawa z ciebie postać :) 

Bardzo ciekawy profil, będzie co oglądać w wolnych chwilach w pracy :) 

Chłopie ile ty tych języków znasz ?

 

 

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Morfeusz said:

Witaj. Dzięki temu forum trafiłem na Twój kanał. Czasami oglądam, bo znalazłem tam wartościowe treści.

Pozdrawiam.

Ten film w poście jest zablokowany na YT.

Jeżeli ten film jest naprawdę zablokowany w PL, to wielka kicha. Serwują Wam jakąś tandetną alternatywną rzeczywistość, żeby zedrzeć jeszcze kilka cebulionów. Spróbujcie przez zagraniczne proxy, np. przez włoskie. Ja sobie właśnie zrzuciłem na dysk z tego linku:

 

 

Przy tym arcydziele, każdy współczesny polski film wygląda jak spot wyborczy, albo reklama parówek z tesko. 

To jest film o kolesiach, takich jak my, dlatego każdy powinien z Was go obowiązkowo obejrzeć. Bo tacy kolesie już kiedyś byli i borykali się z takimi samymi dylematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć;

 

Co do filmu to Hłasko jest strasznie przygnębiający i ja osobiście choć bardzo lubię jego twórczość to imo jest to jednak fikcja.

Patrząc szerzej na kontekst czasów i mentalności teraz jest swobodniej i można się rozluźnić dużo mocniej.

Edytowane przez icman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Młody_Pelikan said:

@absolutarianinCześć, baza ludzi umarłych fajne kino. A ja Polecił bym "Cena Strachu" z 1953, jeśli nie widziałeś to zobacz :). Skojarzyły mi się właśnie te ciężarówki :).

Cena Strachu - pamiętam ten film z dzieciństwa, jest rewelacyjny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.