Skocz do zawartości

Post przerywany, "intermittent fasting", 16h/dobę - Wasze doświadczenia


Imbryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Odświeżam post, bo mam zagwozdkę z IF i może któryś z użytkowników forum miał podobnie. Przez 1,5 miesiąca byłem na 16/8, aby zrzucić z wagi i wszystko ładnie, pięknie minus 5-6kg przy tej samej kaloryce posiłków. Jestem już blisko docelowej wagi i ze względu na proces autofagii przeskoczyłem sobie na wersję 18/6. Po 1 dniowej adaptacji nie czuję się już głodny, a wręcz przeciwnie, nie jestem w stanie wepchnąć w siebie tylu posiłków. Będąc na diecie pudełkowej 1500-1550 kcal czuję się przejedzony, bo tym jak zjem posiłek z 500kcal (śniadanie + II śniadanie lub obiad lub podwieczorek + kolacja), a nie chcę schodzić niżej z kaloriami, bo to i tak jest mało. Jedzenie co 3 godziny też jest ciężkie śniadanie + za 3h obiad + za 3h kolacja, bo jestem syty. Czy ktoś miał podobne doświadczenia przechodząc na na IF 18/6 i mógłby coś poradzić? Może to tylko okres przejściowy?

Edytowane przez TomZy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.