Skocz do zawartości

Złote myśli, aby nie wcięło...


kootas

Rekomendowane odpowiedzi

"Samiczki mają mokro jeśli w danej chwili jesteś najlepszym dostępnym towarem... Nie ważne czy masz super auto czy jeździsz busem... Wybierają najlepsza daną opcję na tą chwilę... Jednak kim byś nie był i czego byś nie miał, zawsze znajdzie się ktoś lepszy." @Pozytywny

 

 

---------------------------------------------------

 

"To co jednego dnia jest waszą największa zaletą, ... przy rozstaniu staje się często wasza największą skazą" @Mosze Red

 

Bardzo ważne słowa!!! Do zapamiętania! Nie wierzycie? Uwierzcie.

Całość tu: Chujnia na sobotę odc. 6

 

"Tam gdzie pieniądz tam serce kobiety podąża" - nie wiem czy to wymyślone przez Ciebie ale cytuje Twój wpis. Kapitalne @SennaRot.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przytoczę anegdotę historyczną zaczerpniętą z blogu Stanisława Michalkiewicza:

 

Kiedy za czasów Stanisława Augusta przyjechał do Warszawy francuski teatr, królowi, który był znanym kobieciarzem, wpadła w oko pewna aktoreczka, więc posłał jej bilecik z zapytaniem, czy może zapukać do jej serduszka. Pani odpowiedziała natychmiast: „tak Najjaśniejszy Panie, ale to będzie bardzo drogo kosztowało!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jedzenie, ubranie, schronienie - to są podstawowe potrzeby. Pozatym wszystkie Twoje pragnienia to początek samooszukiwania siebie. 

 - U.G Krishnamurti

 

 Czy nie dlatego ulegamy iluzji, że związek nasz uszczęśliwi ? Dostanie podwyżkę to nas to uszczęśliwi ? Na ile czasu ? Zawsze chcemy więcej prawda. Jesteśmy jak chomik, który zapierdziela po tym kole, biega, biega, a ciągle stoi w miejscu. Nasza sytuacja jest identyczna. Tu działa mechanizm kieratu hedonistycznego - zawsze wracamy do poziomu szczęścia sprzed osiągnieciem tego czego chcieliśmy. Także my naprawdę sami siebie oszukujemy. Ale kiedy o tym wiesz, jesteś tego świadomy, wiele rzeczy sobie odpuszczasz. bo już wiesz. Chyba właśnie Carl Jung pisał, ze nieświadome życie nie jest warte przeżycia.

 

   

Edytowane przez Metody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie mam nic do dodania.

Cytuj

Mam znajomego, który regularnie bija żonę i są małżeństwem już ponad 15 lat w przeciwieństwie do mojego przypadku i kilku innych mi znanych, gdzie kobiety były traktowane w sposób mocno partnerski. Kiedyś przyjechałem z nim po pracy do domu, wchodzimy po schodach (koleś mieszka na 2 piętrze) a na pierwszym piętrze sąsiad otwiera drzwi i mówi:

 

Wacek, Wacek! Wpadnij zaraz bo flaszkę robimy pod meczyk.

 

Dobra, zaraz wpadniemy z kumplem.

 

Idziemy dalej, ja mówię Wacek, ja nie piję, jeszcze trening wieczorem, daj mi te graty i ja spadam.

 

Czekaj Rysiek, co się tak palisz? Zaraz pogadamy...

 

Wchodzimy do mieszkania, zdejmuje buty, kurtkę, wychodzi żona z kuchni i z buzią, że za późno wrócił a pieniędzy nie zostawił a chomik się zesrał a dziecko płacze....oczywiście to jednostajnym głosem na zasadzie...DADADADADADADADADADADDA! Jestem spokojny ale mnie to ruszyło nawet ;)

 

Zamknij mordę! - w pewnej chwili ostro odzywa się Wacek.

 

DADADADADADADDADADDADADADADAADDAD!

 

Wacek wkłada kapcie i mówi do mnie - wychodzimy, dając mi sprzęt. Biorę reklamówkę, otwieram drzwi a ta z łapami do niego!

 

Wacek (były pięściarz) :D natychmiast kontruje, skutkiem czego pani znajduje się na glebie po przeciwnej stronie korytarza, pod łazienką, leżąc na biedronkę i nie odzywając się w ogóle.

 

Wychodzimy - mówi do mnie Wacek.

 

Eee! Jak wrócę to ubranie mi na jutro ma być gotowe do roboty!

 

W tym momencie wchodzi do domu jego teść. Uuuu to będzie dym myślę sobie...

 

Pani zrywa się z podłogi i do teścia....

 

Taaaaaaaato! Uderzył mnie bandyta!!! DADADADADADADADA!

 

Teść stoi i patrzy raz na Wacka, raz na żonę....cisza.

 

W końcu teść odpala - widać miał powody. :D

 

Wacek, pożycz mi strug bo muszę coś tam w domu zrobić. - mówi teść

 

Wacek daje mu narzędzie i wychodzimy. Czuję się kiepsko ale chyba już wiem, co było nie tak z moim małżeństwem :D

 

Co? Zamiast jebnąć, próbowałem tłumaczyć ;)

 

To oczywiście żart. A może to ja mam niewłaściwy patern na kobiety? Sam już nie wiem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

''Jak mam zacząć rozmowę z laską, to wybaczcie za szczerość, ale przed moimi oczami pojawia się taka wielka orwellowska gęś, głupiutka i słabiutka, jak takiej się bać? Hhahaha

Uważny obserwator dostrzeże, że baba tylko gęga, nosi tony tapety, bo chce być kupiona na tym jarmarku z folwarku zwierzęcego, ale gęś to gęś.''- AdrianoPeruggio

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Darowując kasę swojej dziewczynie płacicie za sex, który już był  i/ lub, który potencjalnie jeszcze będzie. Czyli dokonujecie płatności, która nigdy nie była ustalona ani co do wysokości, ani co do samego faktu zaistnienia (bo sex w związku to wymiana wzajemna i równorzędna usług, a nie usługa ze strony waszej dziewczyny) - płacicie za coś za co nigdy nie mieliście płacić, przypadkową sumę, która nigdy nie była ustalona. Dla tego darowując szkodę zrobiliście ze swojej kobiety KURWĘ. 

 

Natomiast idąc do prostytutki ustalacie, ile, za co i kiedy będzie zapłacone. Z tej przyczyny prostytucja to uczciwy fach, a kurewstwo to charakter i stan umysłu. 

 

Chciałem tylko ostatnie dwa zdania, ale z resztą ma to większy sens, więc dałem większy fragment wypowiedzi @Mosze Red'a.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.