Skocz do zawartości

Czy starszy mężczyzna bez pieniędzy i wyglądu ma jakieś szanse u młodej, niezaburzonej kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Rolbot napisał:

Ja nie pytam o to czego on chciał, a o to co Ty miałaś do zaoferowania oprócz cipki/wyglądu.  

Tu piszesz, że nieważne czego on chciał 

14 minut temu, Rolbot napisał:

Różni ludzie mają różne wymagania, oczekiwania. 
@Halinka

A tu, że jest to czysto subiektywne. 

 

Dlaczego sobie zaprzeczasz? 

2 minuty temu, Analconda napisał:

Ogólnie zgadzam się z tym tematem to 100% racji ale sama nic po za tym nie oferujesz? Tylko wygląd? To za kilka lat Cie nikt nie będzie chciał.

Mam dobrą szkołę, kończę fajne studia + już pracuję. Na tamten moment tyle miałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LaMalinche napisał:

Bracia muszą ciągle stawiać sobie przeszkody i robić ku*** z logiki, bo inaczej dotrze do nich, że się plączą w zeznaniach i sami sobie przeczą :D . A co gorsza, w twarz uderzy ich znana od wieków prawda, że kobieta to człowiek taki sam jak oni

Muszę przyznać, iż jest to wzorowy przykład projekcji własnego kobiecego spierd... na wszystkich meżczyzn na forum podpardy w dodatku nieprawdziwym zarzutem, że w naszej opinii kobieta to nie jest człowiek. Dziękuję pani bardzo:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza @Halinka, za jakiś czas. :)

A tak, między nami. Wiesz mieszkałem dwa razy za granicą z kumplem i z jego dziewczyną. Mężczyzna wszystko ma ogarniać, społecznie się tego oczekuje i na to jest naciskanym.

Więc ogarnianie, sprzedać, kupno, ewentualne naprawy, kran, zlew, rachunki, ma więcej zarabiać aby w ramach hipergami kobieta miała znaczne pole do nadużywań, po prostu żerowania.

Dodajmy że facet, aby kobieta w ogóle była nim zainteresowana musi cały czas więcej zarabiać, i wciąż wszystko ogarniać, remonty itp. Dodajmy, że kobieta jest odpowiedzialna za 80% niepotrzebnych wydatków, pewnie sama wiesz.

 

Z tego tytułu gospodarstwa domowe prowadzone przez kobietę są zagrożone ubóstwem!

I na końcu przejmiesz jego emeryturę, czyli po śmierci na nim będziesz żerować. 

Facet, szczególnie obecni zaczynają to wiedzieć, i aby w ogóle chcieć takiego frajera, chwilowa młodość to i tak strasznie mała, cena. A kto normalny, to, co wymieniłem będzie robił dla panny 30+?

 

Czy jest na sali frajer?

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Androgeniczna napisał:

Zaraz napiszą że wykształcenie i szkoły to u kobiety nic i niepotrzebne :D:D

No - bo tak jest w praktyce. Bo jak kobieta ma tylko wygląd bo po co więcej skoro do 25r.ż. tzw stulejarze i #przegrywy jej usługiwali to potem się nie może dziwić - będzie już stara tzn +30 to nikt jej nie będzie chciał tzn nikt kto coś ma bo tzw plankton bierze wszystko jak leci. Więc wychodzi na to, że nawet wyglądu nie musi mieć - wystarczy psiocha.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Rolbot napisał:

To jest troll. Facet podszywający się pod laskę, 
 

Trochę prawdy i już uznano mnie za:

- mężczyznę;

- przyszłą starą pannę mimo, że jestem w związku;

- lenia, który żąda wszystkiego od mężczyzny, nic nie dając, bo skrytykowałam starych panów biorących się na nastolatki, 

- za pasożyta, który wydoi wszystko z mężczyzny, mimo że w związku staram się, aby wszystko działało sprawiedliwie (on ma wiele ode mnie, ja od niego). 

 

Teoria faceta-trolla pojawiła się, gdy zażądałam argumentów, więc jakoś trzeba było się wymigać

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Analconda napisał:

No - bo tak jest w praktyce. Bo jak kobieta ma tylko wygląd bo po co więcej skoro do 25r.ż. tzw stulejarze i #przegrywy jej usługiwali to potem się nie może dziwić - będzie już stara tzn +30 to nikt jej nie będzie chciał tzn nikt kto coś ma bo tzw plankton bierze wszystko jak leci.

Jak dba o siebie i randkuje w realu to nawet może mieć 35 lat i kogoś wartościowego znaleźć, jeśli sama jest wartościowa. A dziewczyna co się ceni, stroni od stulejarzy. Bo jaki pożytek z uzalających się desperatów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

A dziewczyna co się ceni, stroni od stulejarzy. Bo jaki pożytek

Taki, że z chadem się pieprzy a stulejarz podwiezie, kupi, naprawi i jeszcze podziękuje.

 

Niby nie każda - no wiadomo bo są uczciwe ale ciekawe jaki to %.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Halinka napisał:

Teoria faceta-trolla pojawiła się, gdy zażądałam argumentów, więc jakoś trzeba było się wymigać

Teoria się pojawiła kiedy zaczęłaś/zacząłeś pisać jak troll. To da się poznać. Nie zaś z braku argumentów. 

A jak jesteś młodą, niezaburzoną kobietą, to sama powinnaś wiedzieć czy facet bez wyglądu i kasy ma jakieś szanse u takiej laski.  Co to za bzdurne pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Taki, że z chadem się pieprzy a stulejarz podwiezie, kupi, naprawi i jeszcze podziękuje.

XD. Znaczny kobiet się z chadami nie pieprzy bo chadów nie ma w okolicy. Czy jej bańce towarzyskiej. To że bysśzanurkowal w analu pewnej Sashy nie oznacza że kiedykolwiek to zrobisz

Chad to w znaczej mierze wytwór internetów.

 

Stulejarz przede wszystkim będzie stulejarzył. Próbował kupić jej atencje zamiast ją zdobyć

 

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Znaczny kobiet się z chadami nie pieprzy bo chadów nie ma w okolicy

Ale jak się chad pojawi to tak. Po za tym nie musi być chada. Może być zwykły koleś 8 lub 9/10 z którym ona jest w związku. A fanty od stulejarzy zgarnia przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Ale jak się chad pojawi to tak. Po za tym nie musi być chada. Może być zwykły koleś 8 lub 9/10 z którym ona jest w związku. A fanty od stulejarzy zgarnia przy okazji.

Ta.  Jak się pojawi. Ale na ogół się nie pojawi.

Zwykłym kolesiem i Ty mozesz być. I to jest naturalne że ona wybierze sobie 8/10 a Ty będziesz się ślinił chociaż obok masz stulejarke co ma 30 kg i jest nudna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Ta.  Jak się pojawi.

W końcu musi bo chadów jest aż/tylko 5%.

 

6 minut temu, Libertyn napisał:

Zwykłym kolesiem i Ty mozesz być.

Ja nie akurat ale nawet jakby było 100% stulejarzy to z jednym będzie a 99 wykorzysta. Będzie z tą najmniej stulejarską stuleją. 

 

6 minut temu, Libertyn napisał:

chociaż obok masz stulejarke co ma 30 kg i jest nudna.

Wśród kobiet nie ma przegrywów. Chyba, że 30kg nadwagi to ta. Ale ja pisałem z jakąś typiarą co ma niby 20l i twierdzi, że jest dziewicą. A na pewno nie jest. No jest lekko gruba ale nie spasiona więc już chadowi starczy.

Nie wiem w ogóle czy jesteś pewny tego co napisałeś - znasz dużo takich przypadków? Bo o pojedynczych to każdy może mówić.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HippieBo temat jest z dupy. Pytanie zawierające w sobie odpowiedź. Z jednej strony ktoś, kto nie ma żadnych atutów, ba, wady wręcz - starszy, biedny, brzydki, z drugiej "skarb". I czy taki szczerbaty może chcieć pogryźć świeży krwisty stek. 

Zamiarem było ze strony tego "skarbu" w tytule już zawrzeć odpowiedź na własny pogląd brzmiący: "nie kurwa, taki skarb jak ja, nigdy nie dopuściłby takiego przegrywa!"

U Ciebie zaś widać schemat jaki zauważyłem - jeśli znowu wyłazi prawda o was, nazwij to gównoburzą i kłamliwym schematem myślenia facetów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hippie napisał:

@Yolo Ano racja, zawsze coś. Pierwsze wrażenie i te sprawy, co? :) Ale nic po za tym ten temat nie wnosi. Już się tworzą nad tym wątkiem chmury gówno burzowe i widzę te same schematy co zawsze. 

 

Już sam tytuł pokazuje wartości, jakie przyświecają autorce.

A dalej jest tylko gorzej.

 

Chlopaki sobie używają, bo jest okazja. Ktoś chciał 'zablyszczec' ale w dosyć nieudolny sposób.

 

Jako facet po czterdziestce bez ciśnienia na dzieci, odwrócę to pytanie;

 

- Czy młoda dziewczyna bez specjalnej urody ani dojrzałości emocjonalnej ma szanse u ogarniętego, spełnionego życiowo mężczyzny?

 

U mnie, autorka tematu, z pewnością nie.

Nawet gdyby przy jej urodzie słońce traciło blask ;) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

W końcu musi bo chadów jest aż/tylko 5%.

 

Ja nie akurat ale nawet jakby było 100% stulejarzy to z jednym będzie a 99 wykorzysta.

Nie wykorzysta bo stuleje same się podkładają i żale przypominają ludzi co brali kredyty by wpłacić na ambergold

5 minut temu, Analconda napisał:

 

Będzie z tą najmniej stulejarską stuleją. 

No przecież tak być powinno.

5 minut temu, Analconda napisał:

Wśród kobiet nie ma przegrywów. Chyba, że 30kg nadwagi to ta. Ale ja pisałem z jakąś typiarą co ma niby 20l i twierdzi, że jest dziewicą. A na pewno nie jest.

Nie jest gdyż??

Wśród kobiet też jest masa przegrywów, z niską samooceną. Taka to i do 30 może być dziewicą. Ale w necie napisali że gimnazjalistki uprawiają orgie

5 minut temu, Analconda napisał:

No jest lekko gruba ale nie spasiona więc już chadowi starczy.

XD Ten chad może mieć lepsze. Chad nie jest ruchomym dildem

5 minut temu, Analconda napisał:

Nie wiem w ogóle czy jesteś pewny tego co napisałeś - znasz dużo takich przypadków? Bo o pojedynczych to każdy może mówić.

A ty znasz duzo takich przypadków gdzi dowolnej lasce na skinięcie pojawia się chad?

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.