Skocz do zawartości

Czy starszy mężczyzna bez pieniędzy i wyglądu ma jakieś szanse u młodej, niezaburzonej kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Yolo napisał:

Jako facet po czterdziestce bez ciśnienia na dzieci, odwrócę to pytanie;

 

- Czy młoda dziewczyna bez specjalnej urody ani dojrzałości emocjonalnej ma szanse u ogarniętego, spełnionego życiowo mężczyzny?

 

Podbiję temat, jako facet trochę po czterdziestce.

Młoda bez urody, cóż. Bywają inne, z pewnością bardziej urodziwe.

 

Bez dojrzałości? Hm, skoro młoda, to pewnie nie jest dojrzała. 

Czy dojrzeje? Niekoniecznie. W obecnie zjebanym świecie...

 

Czy ma szansę i ogarniętego i spełnionego życiowo?

Nie. Po co takiemu mężczyźnie taki niewypał?

 

No, po co? Roszczeniowa, przeciętnie - mierna dziewczyna?

Dziecko będzie brzydkie, matka dziecka niezaradna.

 

Ble.... 

 

ps. taki żarcik :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Yolo napisał:

Czy młoda dziewczyna bez specjalnej urody ani dojrzałości emocjonalnej ma szanse u ogarniętego, spełnionego życiowo mężczyzny?

Jeśli nie ma do zaoferownia niczego innego, nie zadziała osławiona chemia, to raczej tych szans mieć nie powinna. Życie jednak tworzy różne scenariusze, zwykle te nieoczekiwane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie
Masz rację, znów wyczuwalna gównoburza i gównowątek. 
Kurde, zadbajmy o swoją rzeczywistość i związki, pomimo wielu niesprawiedliwości.

Nawet jeśli autorka postu jest trollem, to wypowiem się krótko i mam nadzieję, że owy wątek ucichnie. 
Niech każdy człowiek się rozwija, by nie być balastem dla drugiej osoby i dla samego siebie. 

Dziękuję za uwagę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Halinka napisał:

Pamiętam, gdy miałam 17-18 lat i podbijał do mnie 23 latek. Dlaczego on myślał, że coś z tego będzie, skoro ani przystojny ani ogarnięty życiowo, nie miał pieniędzy, żadnych perspektyw na przyszłość?  

Haha, jak miałam 16 tez podbijał do mnie 23 latek :) Nic z tego nie wyszło, bo tak jak mówiłaś ani nie miał pracy, z wyglądu nawet nie przeciętny. Wtedy tez myslalam ze przecież to stary dziad dla mnie. Najlepsze ze mam teraz rówieśników w moim wieku (23) którzy tez podrywają takie młode gowniary, a one bawią się nimi i robią różne cyrki. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Yolo napisał:

 

Jako facet po czterdziestce bez ciśnienia na dzieci, odwrócę to pytanie;

 

- Czy młoda dziewczyna bez specjalnej urody ani dojrzałości emocjonalnej ma szanse u ogarniętego, spełnionego życiowo mężczyzny?

 

U mnie, autorka tematu, z pewnością nie.

Nawet gdyby przy jej urodzie słońce traciło blask ;) 

Zarówno na Twoje pytanie jak i na pytanie autorki wątku odpowiedź jest krótka i brzmi: NIE.

 

Natomiast gdyby jej uroda przysłaniała blask słońca to wtedy jest inna rozmowa. Zdecydowana większość dojrzałych panów byłaby na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lana07 napisał:

Haha, jak miałam 16 tez podbijał do mnie 23 latek :) Nic z tego nie wyszło, bo tak jak mówiłaś ani nie miał pracy, z wyglądu nawet nie przeciętny.

16 letnia smarkula - gimbaza, a już obcykała czy kolo ma robotę. W domyśle czy będzie miał kasę żeby jej stawiać i kupować. Tu panowie jest prawda o dzisiejszych laskach. Od małego tylko kasa i wygląd,

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rolbot napisał:

16 letnia smarkula - gimbaza, a już obcykała czy kolo ma robotę. W domyśle czy będzie miał kasę żeby jej stawiać i kupować. Tu panowie jest prawda o dzisiejszych laskach. Od małego tylko kasa i wygląd,

A potem dziwią się że młodzi zakładają 100 tyś tych samych tematów marudząc na dzisiejsze dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

A potem dziwią się że młodzi zakładają 100 tyś tych samych tematów marudząc na dzisiejsze dziewczyny.

Niech zakładają, po to jest forum. Tylko, żeby nie kończyło się to na samym narzekaniu, a na wyciąganiu wniosków z rad doświadczonych kolegów, i wdrażaniu je w życie. 

Ja ci powiem jak ja zrobiłem wiele lat temu. Widząc ku czemu to zmierza ( Polska jeszcze nie była tak mocno spierdolona tym feminizmem i roszczeniowością babską) kiedy oglądałem programy i filmy zachodnie, a nich własnie laski dowiadywały się od koleżanek Angielek, Niemek, Amerykanek itd jak trzeba stać się pustą, roszczeniową pizdą, skupiona tylko na pazurach, kudłach, makijażu, i znalezieniu frajera który to będzie sponsorował. 
Będąc nie za specjalnie typem macho, nauczyłem się co i jak działa w ich świecie, i nie przejmując się ich pierdoleniem romantycznym, zacząłem je masowo rżnąć. Tak na raz, dwa, czasem FF na dłużej. I kiedy tak poleciałem kilka lat na autopilocie, zobaczyłem, że wtedy przestałem narzekać na baby. Miałem je pod kontrolą, i mam dalej. 

Bez doświadczenia, i wiedzy, w dzisiejszym świecie nie ma co się pchać w jakieś związki. Nie miej do siebie pretensji, tylko działaj. Czas leci, a jak będziesz konsekwentny, to za jakiś czas tu napiszesz "...te ich sztuczki sa takie kurwa naiwne..." " lecę panowie bo mam ruchanie umówione na mieście". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytam co takiego ma do zaoferowania 17/18 latka starszemu chłopakmowi który może mieć lepiej poukładane w głowie niż ona sama? Wygląda na to że wieku 23 lat trzeba być już dorobionym majątku facetem. Czy dla kobiet liczy się wyłącznie kasa ??? 

Edytowane przez Frank89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Frank89 napisał:

A ja pytam co takiego ma do zaoferowania 17/18 latka starszemu chłopakmowi który może mieć lepiej poukładane w głowie niż ona sama? Wygląda na to że wieku 23 lat trzeba być już dorobionym majątku facetem. Czy dla kobiet liczy się wyłącznie kasa ??? 

Zapewne to co sprawia że starszy zwraca na nią uwagę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko @Halinkaciekawa stwierdzenia (był dla mnie stary) źle napisałaś jeśli przyszedłby znano aktor , raper hmm piłkarz to nie patrzyła byś na wiek(wygląd spadłby na boczny tor). Jeśli uważasz , że ten chłopak był dla Ciebie stary to byłaś niedojrzała emocjonalnie. Czemu bo uważasz siebie i swoją szparkę za coś wyjątkowego? Dam temu który mi się podoba to pewne , jasne i oczywiste ponieważ jako facet też nie pukał bym kobiety która mi się nie podoba. Tylko co to za pytanie? Nie ważne ile ma lat ma się Tobie podobać( kobiety często za bodziec biorą stan materialny przyszłego popychacza. Ameryki nie odkryłaś ukazałaś co się dla Ciebie liczy. Szanse ma każdy u kobiety chociażby na seks słyszałaś przysłowie "kobieta pijana dupa sprzedana"? Takich jak Ty przerobiłem parę w życiu i powiem coś Tobie w sekrecie tylko nie mów nikomu ok? Większość z was Kobiet różni się wielkością cycków , pipki i dupy;) Tok myślenia masz adekwatny do wieku. Dupą chcesz zrobić karierę? Sorki kończysz szkołę i masz pracę no brawo:) Rodzice czy chłopak WSPIERA? Twoja uroda minie (jeśli masz kasę to wydłużysz proces starzenia) i co wtedy? Pozdrawiam i nie zadawaj głupich pytań:)

Edytowane przez ares
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Starszy facet 23 letni, tego jeszcze nie grali.

Słyszałem różne rzeczy na tym forum ale to dla mnie nowość, rozumiem iż kobieta 23 letnia to na złom? 

Skąd wy bierzecie takie poglądy?

Raczej skąd się biorą takie troll-wątki. Już parę takich widziałem z podobnym wydźwiękiem, w podobnym tonie. Łączy je jedno - podszyta pretensjami, że facet śmie mieć takie a nie inne poglądy na kobiety i związki. Wszystkie łączy nadmierna hiperbolizacja, spłycanie tematu, niezgrabne analogie. Jest oczywiście dodawanie gałązek do ognia, coby podsycić temat. Jeszcze peryfraz brakuje, ale niestety intelektualnie na to nasze agentki, które przybyły w te wrogie strony nie stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wypowiadałam w takich wątkach, ale jeszcze raz napiszę. Tak, ma - i to sporą. Ja jestem niezaburzona, z pełnej rodziny, moi rodzice bardzo się kochają. Mąż jest wykształcony, bardzo oczytany, z klasą i na poziomie. Ja od czasu kiedy zarabiałam pierwsze pieniądze, lokowałam je w nieruchomości - stąd teraz je wynajmuję. Znamy się z mężem 8 lat. Nie będę ukrywać, że mężowi nie powodzi się zawodowo - bo niestety jego zawód wymaga bycia "śliskim", a mój mąż jest krystalicznie uczciwy i przyzwoity. Na początku myślał, że będzie mógł swoją pracą zrobić wiele dobrego, niestety rozbił się o rzeczywistość. Ja jestem ta bardziej pragmatyczna, on nie sprzeniewierza się swoim poglądom i ideologii i niestety, przez to ma pod górkę. Za to go cenię.

 

Mój brat jest po 30-tce i czasami się martwię, bo jest sam - też jest dobrym chłopakiem. Na co mój mąż "w jego wieku dziewczyna to tylko problem". Na początku się oburzyłam na to twierdzenie, ale czytając ten temat i jego autorkę, myślę, że miał sporo racji. 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rolbot napisał:

niezaburzoną kobietą

Słyszałeś co to oksymoron ? ?

Co do tematu, to jest to handel wymienny, Każda strona ma coś do zaoferowania, więc nie wymyślajcie koła na nowo. 

 

A pytanie po raz tysięczny "a co Ty masz do zaoferowania" staje się już nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Halinka said:

Młodość i wygląd, którego on pożądał, a sam nie miał (ani nic innego co by mnie zainteresowało) 

 

5 hours ago, Halinka said:

Czy starszy mężczyzna bez pieniędzy i wyglądu ma jakieś szanse u młodej, niezaburzobej kobiety?

 

Kto Ci powiedział że nie jesteś zaburzona. Podchodzisz do tego jak do transakcji. To mówi więcej niż 1000 twoich słów. Jak myslisz że ktoś na tym forum cie pogłaska po główce to sie mylisz.  To nie Bravo.

Edytowane przez Trevor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.