Skocz do zawartości

Czy starszy mężczyzna bez pieniędzy i wyglądu ma jakieś szanse u młodej, niezaburzonej kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Halinka napisał:

Dlaczego młode kobiety miałyby się spotykać ze starszymi, którzy nie mają nic do zaoferowania? Może jakaś zaburzonka, szukająca taty na to pójdzie (borderline), ale zdrowa dziewczyna? 

Kazda zmora znajdzie swojego matora hue hue hue :)

 

A tak poważnie to temat z dupy. Wszystko kategoryzujesz, a co życie to jakaś metryka - musi być do, i mieć tyle etc. ?

 

Już sie naoglądałem takich pustaków na portalach, minimum 185 cm, własny samochód etc. Zweryfikuje się wszystko...

 

A po drugie jest takie coś jak zauroczenie, hormony, uczucie... qrwa a nie wiek i majętność.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże.... Ale nastukaliście stron.

Ciekawe czy też takie bulwersy by były gdyby było pytanie "Czy gruba i brzydka kobieta ma szanse u przystojnego mężczyzny?" 

18 minut temu, Leniwiec napisał:

Bo tak jest. Jak stary facet chce młodą d... to musi być kasiasty i tyle. Coś za coś. Mój szef ma 58 lat i kobietę 20 lat młodszą. Pewnie zauroczyła się w jego wnętrzu.... Zejdźcie na ziemię.

Mój pracownik ma 43 lata a jego dziewczyna 24. On nie zarabia dużo (wiem ile mu płacę). Są razem już kilka lat. Nie zawsze chodzi o pieniądze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leniwiec napisał:

jednak to chyba niecodzienny widok ?

Ja też jestem ze starszym. Może nie aż tak bo tylko 10 lat ale jest z dużo biedniejszej rodziny i w sumie dopiero teraz zaczął być ambitniejszy gdy mnie poznał bo motywuję go do działania. Jak go poznałam to był biedny jak mysz kościelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Wiem, tu każdy pisze mi że wymyślam. 

Oczywiście zdarza się , że dwie strony spotkały się i coś ich ciągnie do siebie. Może tak posuwa tą dziewczynę , że oszalała na punkcie kutangi , a może jest najlepszym tamponem jakiego poznała i przy nazwijmy to lepszej okazji ucieknie tego nie wie nikt. Z ciekawości ile zarabia?Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Halinka napisał:

Dlaczego młode kobiety miałyby się spotykać ze starszymi, którzy nie mają nic do zaoferowania? Może jakaś zaburzonka, szukająca taty na to pójdzie (borderline), ale zdrowa dziewczyna? 

Różnie z tym bywa powiem szczerze. 

Zależy od charakteru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.