Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Wybory prezydenckie 2020  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos w zbliżających się wyborach prezydenckich?

    • Andrzej Duda
      20
    • Małgorzata Kidawa-Błońska
      6
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      7
    • Robert Biedroń
      6
    • Szymon Hołownia
      1
    • Krzysztof Bosak
      74

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.02.2020 o 11:04

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Still napisał:

Brak słów. Nie takie było pytanie. Następnym razem,.proszę czytać ze zrozumieniem.

 

Jak widzisz są ludzie, którzy właśnie w ten sposób wyrażają swoją wolę w wyborach. Ale jak tam chcesz? Ja tylko niosę pomoc ?

Teraz, leto napisał:

O, to ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybory pójde tylko dlatego, bo czuje taki obowiązek jako obywatel RP. Na kogo oddam ogłos to w sumie jest mało istotne. Masa ludzka i tak pójdzie na PIS także po temacie.
telewizja, gazety, internet robią swoje.

Ostatnio z rodzicami oglądałem bez przypadek kawałek teleexpresu, a tam z grubej rury takie coś.... Ja pierdole.... 

 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Bosak, ale jak pomyślę o jego przekonaniach odnośnie świadczeń socjalnych to robi mi się nie dobrze. Wiem, że zaraz mogę zostać zlinczowany, ale moje podejście jest proste: "Kto nie pracuje, ten nie je". A świadczenia socjalne to coś co nie powinno istnieć, podobnie jak podatek dochodowy w formie kary za pracę. Także zanosi się na nie pójście do wyborów po raz pierwszy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Wow, ale niesamowite nazwiska. Aż chciałoby się zwymiotować, ale jeszcze nic nie jadłem.

Nie no Krzysztof Bosak , to jedyny kandydat, który wygląda jakby był faktycznie reprezentantem,

jak to mówi Michalkiewicz "mniej wartościowego narodu tubylczego"..

Moim zdaniem biorąc pod uwagę "czystość konkurencji" to w ogóle duży sukces, że się dostali do parlamentu i

mają swojego kandydata na prezydenta. No jest w prawdzie młody, ale może to dobrze?

Jak nie wiesz jak coś robić, to starasz się jak najlepiej, wierząc, że jakoś to będzie..

Może to właśnie dobrze, że nie jest taki przesiąknięty tą "wiyelkom polytykom"..

Poza tym to się z tobą zgadzam :)

1 minutę temu, olderzinho napisał:

Masa ludzka i tak pójdzie na PIS także po temacie.

Wielu ludzi też mimo wszystko zmienia zdanie, a też zaczyna umierać ten beton, który wyrabiał

sobie jedyny słuszny światopogląd w realnym komunizmie, może teraz jeszcze nie, ale jest szansa, że za te 10-20 lat,

już będzie inaczej.. Tylko, że ich orał komunizm, a teraz ora ludzi feminizm i inne wirusy.. więc też do końca nie wiadomo

jakie będą "straty w ludziach"..

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę wczoraj z metra, stacja Centrum.

Patelnia jak patelnia.

Cały czas jakieś akcje.

Ale ...

Stoi babka. Z megafonem.

Zbiera głosy za Kidawą-Błońską (do której nic nie mam).

I przez szczekaczkę leci"

 

IO-IO-IO-IO (jak syrena policyjna) 

Zbieramy głosy na Kidawę-Błońską.

Wybierzmy kobietę na prezydenta Polski!

Czas na kobietę!

IO-IO-IO

 

Argument merytoryczny numero uno:

kobieta!

 

Obok stali goście od Bosaka.

Wpisałem się na listę poparcia.

Nie żeby z Konfederacją ze wszystkim było mi za pan brat.

Ale niech ma.

Zagłosuję na niego.

A w drugie turze - na kontrakandydata Dudy.

N chyba że będzie Kidawa-Błońska.

Bo wtedy...

 

IO-IO-IO (widok babki z megafonem)

posiedzę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adolf napisał:

Krzysztof Bosak, narodowiec.

 

Ale takie gówno w internetach znalazłem.? Nie wiem co tym myśleć.

 

 

Pełno jest tego typu memów, jak na przykład słynny mem odnośnie JKM'a, że jest to Ozjasz Goldberg :P Także raczej słuchałbym samych zainteresowanych albo szukał samemu informacji niż brał pod uwagę memy z Demotywatorów.

Edytowane przez vand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałbym ma Kidawe. Byle by tylko oderwać karła od władzy - bez długopisu Towarzysz K. Nie będzie rządził. Jak wygra jego marionetka to w tej kadencji zaczną się mordy polityczne i aresztowania na poważnie. 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Bosakiem, ale wiadomo, że on nie wygra.

 

Dlatego zagłosuję na Dudę, bo choć PIS mi się nie podoba, to Platformę uważam za dużo gorszy syf.

 

BTW Będę kontynuował głosowanie na Konfederację w wyborach parlamentarnych.

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rolbot napisał:

Serio, na tym forum jest ktoś, kto na Biedronia zagłosuje???

 

Oczywiście, bo lepszego wyboru jak dla mnie nie ma. 

Polską rządzi KK, a 3/4 politycznego podwórka klęka przed czarnymi. Kasa rurociągiem płynie do Watykanu.

Nic do Bosaka nie mam, ale monarchii absolutnej z prymasem na czele to ja nie chcę.

 

Biedroń jako jedyny mówi jasno o renegocjacji, a nawet zerwaniu konkordatu. Polska musi wstać z kolan, trzeba zdjąć Polskę z krzyża. Dlatego na niego zagłosuję.

Edytowane przez kamil221
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil221 napisał:

Oczywiście, bo lepszego wyboru jak dla mnie nie ma. 

Czyli dla Ciebie typ, który został politykiem bo miał takie przymioty ważne jak to, że ....jest homoseksualistą, który w dodatku teraz pluje na Polskę kiedy może w parlamencie unijnym, jest finansowany z niemieckich pieniędzy partyjnych, poprzez różne fundacje, a jego walka z KK wynika z tego, że tenże jest przeciwny ślubom sodomickim, to jest przesłanka, że on jest najlepszym wyborem?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie wasza wiara w to, że głosowanie na któregokolwiek kandydata coś zmieni w tym kraju. Dopóki, ludzie nie zmienią swojej post-kolonialnej mentalności to będzie jak będzie w tym kraju. 

5 minut temu, kamil221 napisał:

Biedroń jako jedyny mówi jasno o renegocjacji, a nawet zerwaniu konkordatu.

Prezydent nie ma takich uprawnień.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.