Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Wybory prezydenckie 2020  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos w zbliżających się wyborach prezydenckich?

    • Andrzej Duda
      20
    • Małgorzata Kidawa-Błońska
      6
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      7
    • Robert Biedroń
      6
    • Szymon Hołownia
      1
    • Krzysztof Bosak
      74

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.02.2020 o 11:04

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reflux napisał:

Bawi mnie wasza wiara w to, że głosowanie na któregokolwiek kandydata coś zmieni w tym kraju.

Dla mnie celem jest obalenie PiSu. Dlatego poprę tego kto ma szansę z Aaronem. Lepiej by prezydent blokował każdą PiSowską ustawę, zatrzymał państwo niż by kaczyści dalej co chcą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Adolf napisał:

Krzysztof Bosak, narodowiec.

 

Ale takie gówno w internetach znalazłem.? Nie wiem co tym myśleć.

Chcą zdyskredytować gościa, dorabiając mu żydowskie pochodzenie.. a Dudzie nikt nie dorabiał, że żonka żydówka..

Widać jednym można dofasolić, a innym nie..

Swoją drogą to jest antysemityzm ;)

 

Czyli wychodzi na to, że teraz to już każdy każdego może obrzucać wszystkim.. Różnica tylko w tym kto idzie siedzieć..

Zawsze mnie fascynował i przerażał ten przedwyborczy ogrom nieczystości..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, vand napisał:

Niby Bosak, ale jak pomyślę o jego przekonaniach odnośnie świadczeń socjalnych to robi mi się nie dobrze. Wiem, że zaraz mogę zostać zlinczowany, ale moje podejście jest proste: "Kto nie pracuje, ten nie je". A świadczenia socjalne to coś co nie powinno istnieć, podobnie jak podatek dochodowy w formie kary za pracę. Także zanosi się na nie pójście do wyborów po raz pierwszy.

Bosakowi raczej bliskie jest hasło, że kto nie chce pracować niech nie je. 

Raczej mówi o ucinaniu głupiego socjalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Rolbot napisał:

jest finansowany z niemieckich pieniędzy partyjnych, poprzez różne fundacje

Nie wiadomo mi przez kogo jest finansowany. Nie ma to dla mnie znaczenia dopóki zgadzam się z kilkoma najistotniejszymi dla mnie poglądami. 

 

29 minut temu, Rolbot napisał:

a jego walka z KK wynika z tego, że tenże jest przeciwny ślubom sodomickim, to jest przesłanka, że on jest najlepszym wyborem?

Faktycznie, KK jest przeciwny ślubom osób HOMO, bo takie osoby nie mają prawa należeć do ich SEKTY. Mentalnie Ci ludzie tkwią w średniowieczu nie akceptując dokonań nauki np. w obszarze orientacji seksualnej. Dlatego śluby osób tej samej płci są dla nich nie do zaakceptowania. Dla nich żaden postęp cywilizacji jet nie do zaakceptowania. Kiedyś Ci OPRAWCY palili ludzi na stosach za to, że się mówiło że ziemia nie jest w centrum tylko słońce. Co jest nie tak z ludźmi homo? Jakim problemem są śluby tych osób? Pingwinów też nie akceptujesz?

Chcesz Pan postępu czy regresu kołtuństwa i zacofania?

 

P.S. Z tymi sodomitami to chyba przesadziłeś. RB jest za zaostrzeniem kar dla zoofilów czy pedofilów. 

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sondaż znalazłem, jeżeli chodzi o drugą turę wyborów. Jak widać wszystko jest możliwe. Co ciekawe w innym sondażu podane było, że gdyby Kosinak-Kamysz wszedl by do drugiej tury z Duda, Andrzej przegrał by z nim.

 

IMG-20200225-142819.jpg

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamil221 napisał:

Nie wiadomo mi przez kogo jest finansowany. Nie ma to dla mnie znaczenia dopóki zgadzam się z kilkoma najistotniejszymi dla mnie poglądami. 

 

Czyli parafrazując "uj tam że kanalia, ważne, że zgadzam się z nim w kilku kwestiach".

Co do pozostałej części wypowiedzi, to przeszedłeś do ataku na KK , zamiast odnieść się do tak płytkiego programu Twojego kandydata jakim jest " bo jest przeciw KK". 

PS homoseksualizm to nie jest orientacja, a dezorientacja. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rolbot napisał:

Czyli parafrazując "uj tam że kanalia, ważne, że zgadzam się z nim w kilku kwestiach".

Kanalia, bo wspierają go podmioty ściśle związane z UE? To logiczne, bo ten Pan jest za integracją Polski z UE. Uważam, że dla nas to jedyny ratunek w obecnym układzie geopolitycznym. Kolejnego rozbioru Polski nie chcę. 

 

6 minut temu, Rolbot napisał:

Co do pozostałej części wypowiedzi, to przeszedłeś do ataku na KK , zamiast odnieść się do tak płytkiego programu Twojego kandydata jakim jest " bo jest przeciw KK". 

Przeszedłem do ataku tej instytucji, bo dla mnie akurat to kluczowe przy wyborze kandydata. Za dużo by mówić o całym programie. 

 

7 minut temu, Rolbot napisał:

PS homoseksualizm to nie jest orientacja, a dezorientacja. 

Orientacja, dezorientacja, zaburzenie. Jakie to ma znaczenie?  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil221 napisał:

Kanalia, bo wspierają go podmioty ściśle związane z UE? To logiczne, bo ten Pan jest za integracją Polski z UE. Uważam, że dla nas to jedyny ratunek w obecnym układzie geopolitycznym. Kolejnego rozbioru Polski nie chcę. 

Nie bądź taki eufemistyczny. Wspierają go Niemcy, których dobro Polski obchodzi na tyle, na ile mogą z Polski coś wydoić. Kto płaci ten wymaga. Czyli Biedroń będzie realizował plany Niemieckie. W obecnym układzie geopolitycznym, to strategiczne jest uczestnictwo w NATO, nie w eurokołchozie, który już się powoli rozpada.

 

4 minuty temu, kamil221 napisał:

dla mnie akurat to kluczowe przy wyborze kandydata

 Cóż...
 

5 minut temu, kamil221 napisał:

Orientacja, dezorientacja, zaburzenie. Jakie to ma znaczenie?  

Zaczyna mieć znaczenie, kiedy chcą ci na siłę wkładać do głowy "prawdę niepodważalną", a to już się dzieje. Tym bardziej w kontekście Biedronia, gdzie jego sodomia jest hasłem na sztandarze politycznym. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Rolbot napisał:

Zaczyna mieć znaczenie, kiedy chcą ci na siłę wkładać do głowy "prawdę niepodważalną", a to już się dzieje. Tym bardziej w kontekście Biedronia, gdzie jego sodomia jest hasłem na sztandarze politycznym. 

Prawdą niepodważalną wg osiągnięć nauki jest istnienie homoseksualizmu wśród ludzi jak i zwierząt. Chcesz z tym walczyć czy jak? Nie wiem o co Tobie chodzi.

Rozumiem, że powołujesz się na biblię wszak z tego co mi wiadomo pojęcie "sodomii" wywodzi się z tej zajebistej książki, której autora do dziś nie znamy. 

 

27 minut temu, Rolbot napisał:

Nie bądź taki eufemistyczny. Wspierają go Niemcy, których dobro Polski obchodzi na tyle, na ile mogą z Polski coś wydoić. Kto płaci ten wymaga. Czyli Biedroń będzie realizował plany Niemieckie. W obecnym układzie geopolitycznym, to strategiczne jest uczestnictwo w NATO, nie w eurokołchozie, który już się powoli rozpada.

Co do NATO to akurat zgoda. Co do Unii już nie, ale za dużo by tu pisać.  

 

Ciekawe czy znajdzie się tu jakiś śmiałek, który oprócz mnie zagłosuje na kolegę "homosia". Tosz to takie niegodziwe XD

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil221 napisał:

Rozumiem, że powołujesz się na biblię wszak z tego co mi wiadomo pojęcie "sodomii"

Błędny wniosek. Choć nazwa sodomita pochodzi od biblijnej sodomy, to ja się nie powołuję na biblię, a tylko używam tej nazwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu, kto uważa, że "byleby nie na Dudę w drugiej turze" polecam oddać się lekturze książek pana Wojciecha Sumlińskiego pt. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego oraz Niebezpieczne związki Donalda Tuska. O ile socjalizm Prawa i Sprawiedliwości czy też podejście do kwestii żydowskiej jest niedopuszczalne to żaden człowiek obserwujący wnikliwie i ze zrozumieniem 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej w koalicji z PSL i mający na sercu losy tego kraju nie pozwoli na powrót poprzedniej władzy. Ja osobiście kategorycznie odrzucam możliwość zagłosowania na kandydatów PO i PSL (z racji wcześniejszych dokonań) oraz kandydata lewicy (mieliśmy już rządy SLD, a obecnie popularne ideologie LGBT czy feministyczne tylko umacniają mnie w tym przekonaniu).

Osobiście zagłosuję na pana Bosaka (mam nadzieję, że będę miał taką możliwość w obu turach). Uważam, że Konfederacja reprezentuje ideową prawicę (czyli faktycznie wierzą w wolny rynek, tradycjonalizm, wartości narodowe itd.). Poza tym nie ma innego kandydata, który on sam, bądź jego ugrupowanie skompromitowałoby się dostatecznie mało razy, by można było dać się nabrać po raz kolejny.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil221ale Ty mnie nie przekonuj że KK jest zły, bo myślę, że znam genezę zagarnięcia Polski przez KK, czyim narzedziem jest KK, i od kiedy i jak szkodzi Polsce głebiej od Ciebie. Tylko, że jak się wie takie rzeczy, to i sie wie, że i KK i Biedroń to tylko inne głowy tej samej hydry, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rolbot napisał:

sie wie, że i KK i Biedroń to tylko inne głowy tej samej hydry, 

Przyznaję Ci rację. Wybieramy mniejsze zło jak zresztą w przypadku głosowania na innych kandydatów. 

Ponad 70% głosów póki co padło na Bosaka, który to jest wielkim przeciwnikiem aborcji, wspiera KK i będzie to robił jak tylko się da, zresztą jak jego kolega Winnicki.

Ci Panowie nie akceptują, bądź mają negatywny stosunek do metod antykoncepcyjnych jak i edukacji seksualnej. 

 

 Jestem ciekaw ilu Panów z tych 70% korzysta ze środków anty. Głosując na Biedronia przynajmniej nie jestem hipokrytą w tak przyziemnej kwestii jaką jest antykoncepcja. On ma jasne poglądy w tej kwestii. 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil221 napisał:

Ci Panowie nie akceptują metod antykoncepcyjnych. 

Aborcja nie jest metodą antykoncepcyjną. To metoda postfactum jak pozbyć się przypadkowego czy niechcianego dziecka. 
Antykoncepcja to kondom czy tabletka. Nie słyszałem żeby Bosak był przeciwny temu. 

Chociaż i przy nim mam wątpliwości, bo to uwieszenie na klamce kościoła, jakie prezentuje Konfa, nie jest po drodze ze mną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem doszukać się poglądów Bosaka na temat antykoncepcji i nie znalazłem, ale strzelam że jest bardzo bliska do stanowiska jego bliskiego ziomka Winnickiego:

 

"To wielokrotnie powtarzana totalna bzdura, która nie ma oparcia w faktach i statystykach ze strony państw zachodnich. Edukacja seksualna i dostępność antykoncepcji zwiększa ryzykowne zachowania seksualne i zwiększa liczbę ciąż wśród małoletnich." 

https://oko.press/kondomy-tabletki-zachodu-cywilizacji-smierci-aborcji/

 

Generalnie Panowie paplają to samo, co pleban z ambony jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe. A ja w średniowieczu żyć nie chcę.

 

8 minut temu, Rolbot napisał:

Aborcja nie jest metodą antykoncepcyjną. To metoda postfactum jak pozbyć się przypadkowego czy niechcianego dziecka. 

Oczywiście, że tak :) Nawet nie zamierzam polemizować. Źle to ująłem, edytowałem mój post. 

 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Ja jestem za Bosakiem, ale wiadomo, że on nie wygra.

Dlatego zagłosuję na Dudę, bo choć PIS mi się nie podoba, to Platformę uważam za dużo gorszy syf.

Widzę to samo, niestety Bosak nie masz szans. Oddam głos na Dudę, żeby poprzeć mniejsze zło. To po prostu wybór przeziębienia (PiS), zamiast gruźlicy (PO). 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.