Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Wybory prezydenckie 2020  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos w zbliżających się wyborach prezydenckich?

    • Andrzej Duda
      20
    • Małgorzata Kidawa-Błońska
      6
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      7
    • Robert Biedroń
      6
    • Szymon Hołownia
      1
    • Krzysztof Bosak
      74

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.02.2020 o 11:04

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też głos oddaje na Endriu :)

U mnie w pracy jak ktoś głosuję na PiS to od razu go uważają za oszołoma i przez nich jest najgorzej w Polsce(w sensie przez prawo i sprawiedliwość)...Chociaż czy wcześniej mieli lepiej jak nie było pisuu

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil221 napisał:

Oddam głos na kandydata, który nie będzie całował pierścienia watykańskim funkcjonariuszom. Jest tylko jeden taki kandydat. Mimo jego wad - RB. 

 

 

On co innego całuje -także z dwojga złego wolę całującego pierścień, niż pedała. Gdyby pedał został Prezydentem Polski, to ze wstydu zrzeknę się obywatelstwa.

Edytowane przez Headliner
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Headliner napisał:

On co innego całuje -także z dwojga złego wolę całującego pierścień, niż pedała. Gdyby pedał został Prezydentem Polski, to ze wstydu zrzeknę się obywatelstwa.

 

Co to w ogóle za kryterium oceny?

 

https://www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Homoseksualni_przywódcy_państw

 

Rozumiem, że wg Ciebie mieszkańcy Luksemburga, Serbii, Belgii, Irlandii i Islandii mają przej*bane, bo na czele rządów ich państw stoją homoseksualiści? Kwalifikacje się nie liczą? 

Ja pierdolę...

 

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil221 napisał:

Mentalnie Ci ludzie tkwią w średniowieczu nie akceptując dokonań nauki np. w obszarze orientacji seksualnej.

Znów jesteśmy w tym miejscu, w którym uważa się, że subiektywna definicja choroby jest naukowym faktem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamil221 napisał:

 

Rozumiem, że wg Ciebie mieszkańcy Luksemburga, Serbii, Belgii, Irlandii i Islandii mają przej*bane, bo na czele rządów ich państw stoją homoseksualiści? Kwalifikacje się nie liczą? 

Ja pierdolę...

 

Tak, tak właśnie uważam. Zboczeńcy nie powinni zarządzać państwem. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil221 napisał:

Czyli homoseksualizm to choroba, którą można leczyć? Good luck my friend :D 

A schizofrenia to choroba, którą można leczyć? Można leczyć, a to że się nie da jej wyleczyć to jest inna sprawa.

Czy schizofrenia według oświeconych to nie choroba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, armin napisał:

A schizofrenia to choroba, którą można leczyć? Można leczyć, a to że się nie da jej wyleczyć to jest inna sprawa.

Czy schizofrenia według oświeconych to nie choroba?

Brakuje mi wiedzy, aby merytorycznie się odnieść co do schizofrenii. Natomiast ją się leczy z tego co wiem, a homoseksualizmu już nie. Kiedyś leczyli, ciekawe czemu już nie.

 

 

Tak, facet to zboczeniec i pedał XD

 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil221 napisał:

Brakuje mi wiedzy medycznej, aby merytorycznie się odnieść co do schizofrenii.

Nie da się wyleczyć, da się pacjenta stymulować, żeby nie robił głupot i w miarę funkcjonował.

 

3 minuty temu, kamil221 napisał:

Natomiast ją się leczy, a homoseksualizmu już nie. Ciekawe czemu. 

Do leczenia schizofrenii jest wola. Do homoseksualizmu nie ma, bo można dopisać ideologię. Ot, zaspokoiłem ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil221 napisał:

Prawdą niepodważalną wg osiągnięć nauki jest istnienie homoseksualizmu wśród ludzi jak i zwierząt.

Wśród zwierząt homoseksualizm nie istnieje w takim wydaniu jak wśród ludzi. 

Argument typu, że jeśli zwierzęta tak robią to jest to normalne jest absurdem.

Zwierzęta robią szereg innych rzeczy, których ludzie nie robią a idąc twoim tokiem myślenia powinni, bo jeśli zwierzęta tak robią to tak trzeba.

Czyli uważasz, że np. ktoś powinien wychodzić z tobą na spacer na smyczy, trzy razy dziennie, żebyś się wysikał na drzewo i zrobił kupę na trawnik, tak ? A jeśli spotkasz swojego znajomego, to będziecie sobie nawzajem wąchać tyłki.

Bo psy tak robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, armin napisał:

Nie da się wyleczyć, da się pacjenta stymulować, żeby nie robił głupot i w miarę funkcjonował.

Do leczenia schizofrenii jest wola. Do homoseksualizmu nie ma, bo można dopisać ideologię. Ot, zaspokoiłem ciekawość.

 

Jak ja nie lubię jeść chleba, bo nie toleruję glutenu to po cholerę mam go jeść? Bo % ludzi blisku stówki go je? 

Jak "pacjent" cipki nie trawi tylko woli drugiego penisa to po cholere ma ją lizać? Ma nie robić "głupot" i być nieszczęśliwy, bo mu przez całe życie tego penisa będzie brakować? 

 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamil221 napisał:

Jak ja nie lubię jeść chleba, bo nie toleruję glutenu to po cholerę mam go jeść? Bo % ludzi blisku stówki go je? 

Jak "pacjent" cipki nie trawi tylko woli drugiego penisa to po cholere ma ją lizać? Ma nie robić "głupot" i być nieszczęśliwy, bo mu przez całe życie tego penisa będzie brakować?  

1. Stwierdziłem jedynie, że nie ma "nowych odkryć naukowych" na temat zboczeń seksualnych. Jest tylko subiektywna ocena kilku gości co do tego czy to choroba, czy nie.

2. "Nie da się wyleczyć" to chyba najlepsze. Na tę chwilę najprawdopodobniej nie da się, ale to nie znaczy, że nauka nigdy tego nie zrobi. To właśnie ideolodzy hamują postęp w tej dziedzinie, bo gdyby była taka wola, to zapewne powstałoby wiele prac naukowych, które radziłoby sobie z psychiatrią seksualną o wiele lepiej niż lewacki niedasizm w tej dziedzinie wmawia. Należy jednak dać prawdzie się samej rozwijać, a nie blokować prace nad rozwiązaniem problemu pedałów, bo tak chcą lobbyści.

 

Twoje wnioski, nadinterpretacje to Twoja nadbudowa ideologiczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o leczenie homoseksualizmu, czy wojnę o to czy jest to normalne czy nie. Tu chodzi o to, że homoseksualni działacze chcą aby było to akceptowane w każdym aspekcie, pod przymusem, i zagrożeniem sankcjami. 
Na to zgody nie ma. 

A co do samego aspektu medycznego "czy homoseksualizm jest normalny" polecam prosty eksperyment myślowy, który każdemu myślącemu głową człowiekowi w mig odpowie na pytanie jaka jest prawda -" Po co w kiszce stolcowej sperma z nasieniem?". I tyle. 

Edytowane przez Rolbot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Kim Un Jest? said:

Jestem mocno ciekaw wyniku Bosaka, bo już niejedną pozytywną opinie słyszałem i czytalem.
...
Bosak coś so bą reprezentuje

I jeszcze parę takich tu widzę.

Wybaczcie, bracia, moją ignorancję, ale nie znam człowieka. Czy moglibyście mi pokrótce opowiedzieć, co on jest za jeden, że tak Wam przypasował?

Przeglądnąłem sobie jego bio na Wikipedii i powiem szczerze, że raczej wpisuje się on schemat ludzi, którzy nie wzbudzają we mnie żadnych pozytywnych uczuć. Z opisu typ śliskiego wazeliniarza bez konkretnych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Najpewniej coś mi umknęło, stąd pytanie jak wyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homosekualizm może być nienaturalny, bo nie prowadzi do zapłodnienia a po to natura stworzyła seks, co nie zmienia faktu że nie w każdym wydaniu jest szkodliwy. Jeśli nic nikomu sie nie narzuca to nie widzę problemu by ludzie w swoich domach robili co im się podoba, póki nie wykorzystują nikogo i nie łamią prawa. 

 

@Headliner Grzegorz Braun, który coś czuje jest Twoim idolem, mimo swojej otwartej homofobii zawsze mówi ostro lecz z klasą - "sodomici". Ale to facet z klasą, a Ty jak widzę jesteś zwykłym prostakiem. Nazywasz innych ludzi "pedałami". Dla mnie Ty jesteś  prymitywem. I jak każdy prymityw, swoim prymitywizmem się szczycisz. Weź przykład ze swoich idoli, takich jak Grzegorz Braun i Korwin Mikke, ktorzy swoja homofobie umieją sprzedać z klasą i nie zrazić do siebie od razu mniej prymitywnej części wyborców. 

Godzinę temu, rooner napisał:

Proponuję zacząć zjadać gówna. Miliony much nie mogą się mylić;)

Ty wysyłasz katolickie media jako obiektywne źródła informacji, więc można powiedzieć że sam już dawno konsumujesz gówno i jeszcze żyjesz ;) 

Edytowane przez tomekbat
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rolbot Jak najbardziej. A Ty znasz? Braun otwarcie mówi, że się boi homoseksualizmu, że sięgnie po "nasze dzieci". A to że nie płaczę w kącie i nie lamentuje, tylko ostro mówi - agresja słowna to pierwszy upust strachu. 

2 minuty temu, PanKanapka napisał:

A co Cię tak dziwi? To forum to jakaś sekta, że wszyscy mają tak samo myśleć? 

 

I nie, nie głosuję na Biedronia :)

90 procent naszego forum prezentuje ten sam światopogląd - konserwatyzm światopoglądowy i jak największa wolność ekonomiczna. Każdy, kto odstaje od "Konfederackiego" "Korwinistycznego" światopoglądu, wywołuje u Braci szybko ból dupy. Z całym szacunkiem to mówie :) Forum szanuje i lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomekbat napisał:

A Ty znasz? Braun otwarcie mówi, że się boi homoseksualizmu,

To, że Braun się czegoś boi, nie oznacza jeszcze że ma fobię. Ja się boję przejeżdżających szybko samochodów, ale nie ma fobii. Mój kumpel boi się latać, ale nie ma fobii. Nie używaj tych lewackich sloganów do piętnowania ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie zastanawia??? Nasz sondaż, a reszta robionych w życiu codziennym.

Wszędzie Bosak jest ostatni a u nas number one.

 

Albo mass media, fałszują wyniki, albo my jesteśmy wyjątkowi...

Z punktu widzenia socjologicznego, nasz wynik prawie 68% ni jak się pokrywa z realnymi sondażami.....

Ok, jest ten próg błędu, ale taka rozbieżność?!?!?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Albo mass media, fałszują wyniki, albo my jesteśmy wyjątkowi...

 

Nie jesteśmy wyjątkowi, większość osób głosujących na Konfederację to młodzi mężczyźni, a właśnie to forum składa się głównie z młodych mężczyzn :)

Druga sprawa to ogólna tematyka forum (redpill itp.) Trudno, żeby w takim miejscu było dużo ludzi o mainstreamowych poglądach ;)

Edytowane przez PanKanapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Wszędzie Bosak jest ostatni a u nas number one.

Porównanie ludzi, którzy wiedzą o Matrixie (forum B.S.), z nieświadomie sterowanymi; przypomina mi porównywanie krzesła z krzesłem elektrycznym. ;)

Sam wiesz jakie dwie siły polityczne (w tym zlecające badania), rządzą w TVP oraz TVN i Polsacie. Czy innych "polskojęzycznych" mediach, jak onet, gazeta.pl, itd. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.