Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Wybory prezydenckie 2020  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos w zbliżających się wyborach prezydenckich?

    • Andrzej Duda
      20
    • Małgorzata Kidawa-Błońska
      6
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      7
    • Robert Biedroń
      6
    • Szymon Hołownia
      1
    • Krzysztof Bosak
      74

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.02.2020 o 11:04

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, tomekbat napisał:

Wybacz płatku śniegu, że poczułeś się piętnowany

Znowu coś ci się poj...ało. Ja się nie czuję. Mówię tylko, żebyś tych bzdurnych lewackich określeń nie stosował wobec Korwina czy Brauna, bo to tylko idiotyczne hasełka mające na celu piętnowanie osób, które się nie zachwycają "orientacją"sodomicką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrej party dla RedPillowców. Konfederacja nie jest i nie była nigdy "pro męska". Konfederacja przez konserwatyzm, tylko gwarantuje poparcie dla rozwiązania kilku spraw, które w nas uderzają, ale to wciąż kropla w morzu. Rozumiem poparcie Bosaka tutaj, ale to wciąż nie jest idealny, czy nawet bardzo dobry kandydat dla osób walczących o prawa mężczyzn. Ktory to poseł Konfederacji ostatnio chciał wywalać "przemocowców" z ich własności? Coś tam było, coś słyszałem. Jak ktoś chce niech zgłębi.

 

@Rolbot , Tobie coś sie pomyliło. Nie dyskutujemy o Twoich odczuciach, czy coś jest sodomią, czy normą. Homoseksualizm nie jest uznany przez świątową organizacje zdrowia za chorobę ani sodomię. To jet oficjalne stanowisko. Oficjalne stanowisko, mówi że ziemia jest kulą. To że ziemia jest płaska, to interpretacja. Rozumiesz? 

 

Jeszcze raz, by do twojego zakutego łba dotarło. Mowa o używaniu odpowiednich terminów. Dla Ciebie to może być choroba, tak jak możesz krótkiego chuja uznać za chorobę, i uznawać że zdrowy fiut zaczyna się dopiero od 18cm. Ale wg medycyny, fiut poniżej 18 nie jest chorobą. Tak jak homoseksualizm. Panie majesz? 

 

 

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomekbat napisał:

Homoseksualizm nie jest uznany przez świątową organizacje zdrowia za chorobę ani sodomię

Poczytaj sobie o tym w jakich okolicznościach wykreślono sodomię czyli homoseksualizm z listy chorób. Decyzja pod wpływem nacisków lobby sodomistycznego i polityki. To nie są kryteria naukowe, co nie?

To nie moje wymysłu, a te "zakute łby" to sobie wsadź. Zmieszczą sie jak sądzę bez problemu, po tym co czytam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rolbot napisał:

Zmieszczą sie jak sądzę bez problemu, po tym co czytam. 

Brawo, pokazałeś nizinę merytoryczną. Ktoś nie podzielający Twoich ciemnogrodowych poglądów, z pewnością sam jest gejem.

 

Jak udowodnionili w końcu katoliccy naukowcy, jeśli nie opluwasz i nie gardzisz homoseksualistami, na 100% wg badań sam nim jesteś :D

 

O chłopie, jaki z Ciebie mały człowieczek. Straciłeś już resztki oparów, w których jeszcze brałem na poważnie to co piszesz. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomekbat napisał:

nie podzielający Twoich ciemnogrodowych poglądów,

Ciemnogród to reprezentujesz akurat tutaj ty. Wiara w to, że dwóch zaburzonych typków kopulujących w kiszki stolcowe to orientacja, jest niczym innym niż ciemnogrodem. I nie rań mnie słowami, że straciłem u ciebie, bo to najgorszy sztylet jaki mi mogłeś wbić w serce. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara, to jedyny miernik wiedzy którą zdobywamy. Gdybyś być na tyle dojrzałym i świadomym człowiekiem, rozumiałbyś że wybierasz sobie tylko bańkę w którą wierzysz, a w rzeczywistości nie wiesz nic. Ty wybrałeś wersję, w której homoseksualizm to sodomia. Ja wybrałem wersje, w której to po prostu orientacja. Nie wiesz, jaki ziemia ma kształt, bo nigdy nie byłeś w kosmosie. Wierzysz, że to co przedstawia Nasa i Nauka, to prawda.

 

Żeby to dostrzec trzeba jednak pożyć kilka lat i popatrzeć na świat z różnych perspektyw. Zrozumieć, jakimi kategoriami myślą ludzie z innych stron barykady.

 

Sam sobie wybierasz co jest prawdą. I jak dla mnie mozesz wierzyć w cokolwiek. Tylko mi nie wciskaj swojego gówna, jako prawdy objawionej, i nie pląsaj się tak z nerwów, jak ktoś nie podziela Twojego wąskiego światopoglądu. 

Edytowane przez tomekbat
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomekbat napisał:

Wiara, to jedyny miernik wiedzy którą zdobywamy.

Według tego kryterium,  każdy wyznawca jakiejkolwiek religii ma rację, bo wierzy.  Prawda nie jest warunkowana wiarą w coś, a jest obiektywna. To, że w to, że homoseksualizm jest "orientacją" uwierzy i siedem miliardów ludzi, nie oznacza jeszcze niczego. Nie w takie bzdury ludzie wierzyli, a okazywały się nieprawdą. 

Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NÓrmalnie nie mogę się już doszczekać tych wyborów, od przyszłego tygodnia zaczynam koczować pod moim lokalem wyborczym żeby jak tylko go otworzą być pierwszym żeby spełnić swój obywatelski obowiązek i oddać głos na jakiegoś chÓja! 

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbat Orientacja czy nie, propagowanie jej w społeczeństwie nie jest pożądane. Jako ojciec małych dzieci nie życzyłbym sobie edukacji seksualnej, zwłaszcza pod płaszczykiem aktywistów od Rabieja. Konfederacja nie jest za zakazem edukacji seksualnej, tylko za bezwzględnym szanowaniem praw rodziców do wychowania dzieci wg swoich przekonań. Czyli najpierw rodzice muszą się na nią pisemnie zgodzić. Lewica, zwłaszcza skrajna, zmiany swiatopoglądowe chce wymusić. To jest właśnie różnica w pojmowaniu wolności.

 

Biedroń to facet, który żyje z kłamstwa i oczerniania Polski za granicą. Idealny namiestnik z punktu widzenia UE. Poza tym to nie jest tak, że to jest facet na poziomie, a przy tym gej. To jest gej i nic więcej. 

 

Ja nie mam wątpliwości, że UE nas traktuje jako murzynów i będzie dążyła do wysysania z kasy. Kto sądzi, że w czymś pomoże, ten jest naiwny. Dla typowego zachodniego Europejczyka jesteśmy murzynami o tyle. Bo jesteśmy biedni. Tak to działa. 

 

Co do Bosaka - nie jest to mój wymarzony kandydat. Nie wiadomo, z czego żyje, nie założył rodziny, w poważnym państwie nie miałby szans na zwycięstwo. Myślę, że wygrał prawybory, bo jest bardzo kompetentny i świetnie wypada w debatach. Nie tylko jest doskonale przygotowany, ale i ma znakomity refleks. Z chęcią bym obejrzał jego debatę z prezydentem Dudą, ale na to są małe szanse.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Dzisiaj skontaktowałem się z kumplem też emerytem, jest instruktorem strzelectwa, za około 12 m-cy, będę miał w domu

tyle broni ile ustawa przewiduje. Pójdę  na wybory, wielkiej nadziei nie mam, ale jak to powiedział Pawlak, sąd sądem...

Dla tego, w celu zabezpieczenia się przed kastą jerozolimską, uruchamiam wariant B, będę przygotowany na atak zombie,

głodnych, chorych, nie do leczonych, no kurwa kataklizm idzie, a wtedy nie ma kumpli, martw się o własną dupę i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odjaniepawla....

Widzę kurwinowskie kuce w natarciu.

Kurwinie Polskę Zbafff!

 

Ja nie głosuję od lat bo no nie mam na kogo.

Jak nie komuści to lewactwo czy prawactwo. Czekam na kogoś mocno neutralnego który dźwignie ten kraj i ograniczy czarną i feminazi zarazę.

Weźmie wszystkich za ryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Słowianin napisał:

Ja nie głosuję od lat bo no nie mam na kogo.

Jak nie głosujesz, bo nie mas zna kogo, to nie wyzywaj innych od kuców. Każdy ma swoje preferencje, a to, że ktoś na Bosaka, nie oznacza jeszcze sympatii do Korwina, czy że jest Korwinistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

@tomekbat Jako ojciec małych dzieci nie życzyłbym sobie edukacji seksualnej

No pewnie, bo lepiej aby wiedzę na temat seksu przekazał ksiundz na kolanach aniżeli psycholog-seksuolog z odpowiednim wykształceniem i wiedzą merytoryczną. 

I tak, rodzice są od tego. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Rodzice nie rozmawiają z dziećmi o sprawach seksu. 

 

15 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Konfederacja nie jest za zakazem edukacji seksualnej

Co ja czytam? Ty tak na serio?

 

15 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Czyli najpierw rodzice muszą się na nią pisemnie zgodzić. Lewica, zwłaszcza skrajna, zmiany swiatopoglądowe chce wymusić.

Wymusić? Skąd takie wnioski? Pierwsze słyszę. 

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil221 z góry przepraszam, nothing personal, ale Twoje wpisy są nacechowane tak złymi emocjami (przynajmniej tak je odbieram), że powstrzymam się od dyskusji.

4 minuty temu, leto napisał:

Jak każdy polityk, z definicji. Przynajmniej umie się wysłowić i wygląda jak człowiek.

Moim zdaniem to nie wystarczy. Ja próbuję patrzeć szerzej i to niekoniecznie pod swoim kątem, czyli czy akurat mnie coś obieca. Może dlatego, że jestem starszy, a może dlatego, że w sumie w miarę dobrze mi się żyje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kamil221 napisał:

psycholog-seksuolog z odpowiednim wykształceniem

To tak, ale nie taki wysłany przez lobby sodomickie, aby nauczał zgodnie z ich linią propagandową. A na razie to tak to chcą wprowadzić. 
 

18 minut temu, kamil221 napisał:

Co ja czytam? Ty tak na serio?

Konfa jest za zakazem edukacji seksualnej, ale w takiej formie jak to chce zaserwować lewactwo - w sosie propagandy homo. 
 

 

18 minut temu, kamil221 napisał:

Wymusić? Skąd takie wnioski? Pierwsze słyszę. 

Może Ty pierwsze słyszysz, ale taka jest prawda. Obejrzyj sobie jakikolwiek program publicystyczny gdzie o tym dyskutują. To wręcz dogmat lewicy wprowadzenie tego do szkół. I na dzieciach jako takich to im nie zależy, bo nie mają oporów przed skrobaniem dzieci. Chodzi im o indoktrynację lewicową, i przemycanie nauk lobby LGBT. 
 

Edytowane przez Rolbot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rolbot napisał:

Konfa jest za zakazem edukacji seksualnej, ale w takiej jak to chce zaserwować lewactwo - w sosie propagandy homo. 

Czyli jest za wprowadzeniem jej na własnych zasadach? Tylko jakich, bo nie są mi znane? Z tego co wiem oni wypowiadają się skrajnie negatywnie na ten temat. 

 

23 minuty temu, Rolbot napisał:

To wręcz dogmat lewicy wprowadzenie do szkół. 

Z tego co mi wiadomo nie na zasadach "wbrew woli rodziców", wprowadzić "na siłę". 

 

Panowie wyborcy Konfederacji. Co w sytuacji, gdyby się okazało, że naturalnie nie możecie mieć dzieci (czego nikomu nie życzę), a jedynym sposobem jest invitro? Też będziecie głosować dalej na konfederację czy pójdziecie po rozum do głowy i zaczniecie głosować na partie i kandydatów, które przede wszystkim AKCEPTUJĄ ten sposób poczęcia dzieci, a w programie mają finansowanie, bądź dofinansowanie invitro. A to tanie rzeczy nie są, bo jedna próba to około 10 klocków. A takich prób może być kilka, bądź kilkanaście. Nie każdego na to stać.

 

Chociaż o co ja pytam, pewnie pogodzicie się z tym faktem, nie będziecie mieć własnych dzieci i stwierdzicie, że Braun i jego kolesie mają racje, a invitro to "proceder" ? 

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.