Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Wybory prezydenckie 2020  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos w zbliżających się wyborach prezydenckich?

    • Andrzej Duda
      20
    • Małgorzata Kidawa-Błońska
      6
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      7
    • Robert Biedroń
      6
    • Szymon Hołownia
      1
    • Krzysztof Bosak
      74

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.02.2020 o 11:04

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Rolbot said:

Prace nad tym sa bardziej zaawansowane niż sie sądzi. Byłem niedawno na Okęciu. Tłumy ludzi stoi przy bramkach do odprawy, a jedna bramka pusta....nagle wstawili tam krzesło, przyszła laska, staneli ochroniarze z bronią maszynową. 
Po chwili przyszła grupa ludzi z flagą Izraela, i bez kontroli poszli do samolotu. 

W necie był świetny, merytoryczny artykuł pt " Operacja Masada" o tajnej akcji przesiedlania żydów do Polski w czasach obecnych, i nagle zniknął. Usuneli. 

bridgeIsRaEl.png

W obszarze nad Wisłą znajduje się 40 tys. funkcjonariuszy Mossadu uprawnionych do noszenia broni, z polskimi paszportami wydanymi w Telawiwie w ostatnich latach, oni już tam są wdrożeni w procedury. I tych właśnie spotkałeś. Zobaczcie na daty tego zrzutu, który zrobiłem. Jak myślicie, dlaczego klęczący na czele generalnej guberni "wymodlił" Polakom wizy do juesej? No właśnie. Tyle lat nie dawali - nagle dali. Dobrze myślicie, jak tu teraz odróżnić Navajo od swoich na amerykańskim lotnisku?

 

Jeszcze nazwa tej operacji, to już jest w ogóle creme-de-la-creme. Poczytajcie w necie, co to była twierdza Masada i kto tam się bronił i jak to się skończyło.

 

Rozumiecie już dlaczego głosowanie nie ma żadnego sensu. Musielibyście sprawdzać życiorysy i pochodzenie urzędników państwowych, NIKu, PKW, sędziów, oficerów do trzeciego pokolenia wstecz. Komu się zechce to robić? Równie dobrze możecie w domu otworzyć piwko i obejrzeć meczyk. Taki sam to będzie miało wpływ na otaczającą rzeczywistość.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, absolutarianin napisał:

Rozumiecie już dlaczego głosowanie nie ma żadnego sensu.

Niestety, ludzie śa utrzymywani celowo w przekonaniu, że wybory są ważne. Ciągle w tv trąbią "idź na wybory!", aby wplatać ludzi we współudział w przekręcie. Kiedy obierają jakąś opcję, bronią jej, taż że ich strona może robić największe szwindle, a kiedy złapana za rekę powie " to polityczne oskarżenie" ludzie ich sami wybronią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Czegewara napisał:

To nie jest skomplikowane

Wręcz przeciwnie, trzeba się jednak chyba trochę nagimnastykować, aby stworzyć coś takiego jako to:

 

43 minuty temu, Czegewara napisał:

Jeżeli twoja polityka opiera się na nienawiści (do gejów, arabów, żydów), stawianie własnej rasy/narodu ponad innymi, na twoich marszach idą ludzie z banerami "Europa Biała albo bezludna", to jesteś faszystą.

Co nie ma nic wspólnego z oryginalną definicją faszyzmu sprzed mniej więcej stu lat.

 

43 minuty temu, Czegewara napisał:

A jak przerzucamy się cytatami to: Nacjonalizm jest chorobą wieku dziecięcego. Ludzkość musi go przejść niczym odrę. A. Einstein

Teraz jak rozumiem zgodnie ze schematem mam się tłumaczyć ze swojego rzekomego faszyzmu-nacjonalizmu czy może jednak:

43 minuty temu, Czegewara napisał:

Czy właśnie mi dogryzasz, bo nie zgadzamy się poglądowo? Serio? xD

Niezła beka.

 

Znalezione obrazy dla zapytania: śmiech gif

 

Wysiadam na tym przystanku, gdyż off top zrobił się tu już bardzo, bardzo konkretny.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Czegewara napisał:

W świetle tej "definicji" moja definicja nacjonalizmu jest taka: "nigdy w dupę, nic ponad własną dupą, nic przeciwko białej dupie". 

Po lewaku nie spodziewam się czegoś inteligentnego, więc to mnie nie dziwi. W dodatku te akcenty analne. Wszytko w normie, czyli poziom kibla utrzymany. 
 

52 minuty temu, Czegewara napisał:

Czy właśnie mi dogryzasz, bo nie zgadzamy się poglądowo? Serio? xD

Życie ci już dokopało. Nie będę dokładał. 

"Porządne lewaki chcą praw człowieka i demokracji. Prawa człowieka są ponad państwem czy jakimikolwiek wspólnotami. Wynikają jedynie z godności osoby ludzkiej. Gdzie tu zamordyzm? Gdzie teraz twój bóg? Bóg ci nie dał godności, dostałeś je w spadku naszego cywilizacyjnego dorobku prawnego. "
Każdy lewak uważa się za porządnego. Tym sposobem komunizm i socjalizm wymordował coś około 100 milionów ludzi. Wszystkich w trosce o dobro człowieka. 
 


Gdzieś tam jeszcze nasmarowałeś, że jesteś feministą. Cóż to takiego ten "feminista"?

 

Edytowane przez Rolbot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 13:02, Still napisał:

Tak z ciekawości, chciałbym przeprowadzić mały sondaż, jeżeli chodzi o wybory prezydenckie, które odbędą się na wiosnę.

No to lecimy.

 

Osobiście, najbliżej mi do W.Kosiniaka-Kamysza. I na niego oddam głos.

Proszę o dodanie do wyboru na nikogo ponieważ wybory to fikcja, w której podpisujemy się Xem bez możliwości weryfikacji swojego głosu. Jedyny dokument, który podpisujesz Xem a przekazujesz władzę nad swoim losem komuś. To nawet robiąc głupie zakupy masz potwierdzenie w paragonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czegewara napisał:

Wiele można zarzucić Che i komunistom. I zarzucam. Homofobia była wtedy na porządku dziennym, bo nie było dostępu do wiedzy, badań, nie było ujednoliconych praw człowieka.

Taaaa... Nie było badań i Che nie wiedział, że homoseksualiści to ludzie. Dlatego spoko mógł ich rozwalać, jak jakieś zwierzęta. Ale od kiedy wydrukowano badania, to już nie można. Seems legit.

Stary! Tak na serio: chapeau bas! Jesteś dla mnie niedościgłym mistrzem czarnego humoru! Też bym tak chciał!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tomekbat napisał:

@roonerŻenua, kończ już się ośmieszać. I nie przenoś na mnie swoich fantazji. Fora dla gejów na pewno istnieją, idź i poznaj tam kogoś skoro tak bardzo tego potrzebujesz. Może jakiś duchowny Ci wsadzi w odbyt i się uspokoisz w końcu wieśniaku. Dostrzegam u Ciebie podejrzaną emocjonalność, gdy wszedł temat homoseksualizmu. Środowiska LGBT na pewno pomogą ci zaakceptować Twoją skrytą naturę, ale nas już tym nie katuj, bo mamy dość.

Czy ty umiesz coś więcej niż tylko powtórzyć co do  ciebie napisałem:)?

Litości, dlaczego tak zawsze wygląda dyskusja z lewakami? ZERO pomyślunku.

I skąd po raz kolejny ta liczba mnoga w twojej odpowiedzi? kto ci dał prawo aby tak się wypowiadać?

Nie zauważyłeś pajacu, że jesteś na tym forum nawet nie mniejszością a folklorem? A przemawiasz jakbyś był rzecznikiem klaunie.

I ta lewicowa "wrażliwość" - wyborca Biedronia odsyła mnie (bo ja go tam posłałem:)) na fora gejowskie....

Nie mam pytań:)

No ale skoro Pan Biedroń ma na lodówce naklejke czegewary to czego się spodziewać po jego wyborcach? na pewno nie mózgu.

Pozdrawiam ciepło:)

ps. a w dupę to cię ruchał pewnie twój tata w nocy;)

Edytowane przez rooner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rooner napisał:

No ale skoro Pan Biedroń ma na lodówce naklejke czegewary to czego się spodziewać po jego wyborcach? na pewno nie mózgu.

Biedroń ma na lodówce innego wybitnego przedstawiciela lewicy zatroskanej o los ludzkości - Mao. On też tak pieczołowicie wprowadzał szczęśliwość, że potrzebował do tego 70 milionów głów swoich rodaków. 
 

19 minut temu, KolegiKolega napisał:

Taaaa... Nie było badań i Che nie wiedział, że homoseksualiści to ludzie.

Oj tam, Chegewara mógł wtedy, bo nikt mu nie powiedział ze homosie to ludzie. Badań  nie czytał, to się pogubił. No ale teraz jego wyznawca, mając świadomość, że jego idol mordował homoseksualistów, dalej jest jego wyznawcą, a jednocześnie jest za prawami osób LGBT. To coś jak feministki wrzeszczące o prawach kobiet, jednocześnie będące za ściąganiem do Polski muslimów, u których baba znaczy mniej niż pies. 

To jest schizofrenia. Oni są chorzy. 

Edytowane przez Rolbot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rolbot napisał:

Biedroń ma na lodówce innego wybitnego przedstawiciela lewicy zatroskanej o los ludzkości - Mao. On też tak pieczołowicie wprowadzał szczęśliwość, że potrzebował do tego kilka milionów głów swoich rodaków. 
 


 

Kilka???

https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/309219895-Mao-Zedong-Czerwony-cesarz-ktory-zabil-wiecej-ludzi-niz-Adolf-Hitler.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, rooner napisał:

ps. a w dupę to cię ruchał pewnie twój tata w nocy;)

No i tak można podsumować Twoją "aktywność" na tym forum. Poziom trzepaka na osiedlu. Szkoda mi już na Ciebie więcej czasu. 

55 minut temu, rooner napisał:

I ta lewicowa "wrażliwość" - wyborca Biedronia odsyła mnie (bo ja go tam posłałem:)) na fora gejowskie....

No ładnie manipulujesz. Ty pierwszy wyskoczyłeś z aluzjami podważającymi orientacje seksualną rozmówców, na podstawie ich wyborów politycznych. Riposta najniższych lotów, czyli dokładnie taka, jakiej po takim zlansowanym katolu można się spodziewać. Pewnie smutno, że głównie się mówi o pedofilskich podbojach Twoich idolów w sutannach.

@Rolbot przykro mi, że nie możesz pobyć w swojej komfortowej banieczce w której każdy Ci przytakuje i podziela Twoją chorobę, czyt. - radykalne prawactwo. Zupełnie jak Ci znienawidzeni geje ;) 

Edytowane przez tomekbat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/25/2020 at 1:55 PM, Rolbot said:

Serio, na tym forum jest ktoś, kto na Biedronia zagłosuje???

I to nie jeden.

Nawet na Hołwnię jeden zagłosuje.

 

----

On 2/25/2020 at 2:12 PM, Reflux said:

Bawi mnie wasza wiara w to, że głosowanie na któregokolwiek kandydata coś zmieni w tym kraju. Dopóki, ludzie nie zmienią swojej post-kolonialnej mentalności to będzie jak będzie w tym kraju. 

Masz i nie masz racji.

Prawda, że postkolonialna mentalność ciągnie nas w kierunku socjalizmu ale nie wszyscy tak mają, zwłaszcza młodzi. Przy czym młodzi to dla mnie rocznik '80 w górę, bo oni nie pamiętają (bo nie mogą pamiętać) komuny.

Nieprawda, bo dopóki jakiś przedstawiciel nowych Polaków, tak ich roboczo nazwijmy, nie będzie realnie rządził ich głos nie będzie miał żadnego znaczenia.

 

Wpływy polityczne zdobywa się w walce. Walce politycznej ale walce i to jest właśnie walka a wybory są jedną z bitew.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wrotycz napisał:

I to nie jeden.

Nawet na Hołwnię jeden zagłosuje.

Widzę to, i nie wierzę. I często myślę, że ludzie zasługują na to, że sa tak bici w dupę, skoro tak wielka jest bezmyślność. A głupi ma cierpieć podobno. No to cierpi. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Perun82 napisał:

Czyli powtórka z historii, głosowanie przeciw komuś niż za daną kandydaturą. I tak w kółko. Od wielu dekad te same działanie i liczenie, że jednak może teraz przyniesie pożądanych efekt. 

Uwierz mi. Interesuję się polityką szeroko i dogłębnie. Przeanalizowałem wszystko za i przeciw i to jest moim zdaniem najmniejsze zło. Siedzimy w takim gównie, że już nie wybiera się tego co dobre, tylko minimalizuje straty, ratuje co się da, aby jak najdalej odroczyć egzekucję, upadek naszego kraju, wyprzedanie majątku, ograniczyć prowokowanie Rosji, wojnę domową itp.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ZortlayPL napisał:

tylko minimalizuje straty

Nie ma żadnego wyboru. Jest jego iluzja. Ale w tym kraju lubimy prowizorki.  Na taśmach dobrze zdiagnozowano jaki jest to kraj. Dawno przestałem mieć jakiekolwiek złudzenia.

12 godzin temu, Conrad napisał:

Taka jest już polityka.

Jeśli gówno wybieramy, gówno mamy.  Nie oczekujmy cudów. wybieramy kolejnego darmozjada. Komu teraz zaoferujemy pensje prezydencką i długopis? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Perun82 napisał:

Nie ma żadnego wyboru. Jest jego iluzja. Ale w tym kraju lubimy prowizorki.  Na taśmach dobrze zdiagnozowano jaki jest to kraj. Dawno przestałem mieć jakiekolwiek złudzenia.

A czy ja mówie, że mam jakiś wybór? To gaszenie pożarów, a nie wybór. Wykorzystuje wzajemną nienawiść rządu i opozycji.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak kurłła! serio dyskutujecie? przecież to wszystko ściema i teatr dla frajerów, wierzycie, że ta cała polska polityka jest na serio? i że Grzesiu B. jest aryjczykiem  ;DDDD dajcie spokój ludzie dajecie się wkręcić młode pelikany co wszystko łykają.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, ZortlayPL said:

odroczyć upadek naszego kraju, wyprzedanie majątku

Oddanie go za darmo bo jesteśmy tacy antysemiccy...

 

To zarówno PiS jak i PO już to robiły, więc ich kandydaci już pokazali co potrafią i dlatego zgonie z dewizą* że nonsensem jest oceniać partie (polityków, osoby, podmioty w znaczeniu ogólnym) po tym co obiecują a trzeba i należy po tym co robią. Tymczasem ci państwo już byli i pokazali kunszt złodziejski i socjalistyczny** w przypadku PO i socjalistyczny a także złodziejski w przypadku PiS. Więc zgodnie z rozsądkiem i jak najbardziej naukową dewizą tych państwa sobie darujmy.

 

2 hours ago, ZortlayPL said:

ograniczyć prowokowanie Rosji, wojnę domową

W tej kwestii tylko Konfederacja ma sensowne zdanie - znaczy nie płaszczyć się ale negocjować z Rosjanami.

 

Analogicznie POPiS prześciga się w straszeniu zimnym ruskim czekistą Putinem i oskarżaniu przeciwników politycznych o współpracę z nim.

Tymczasem Trump od dawna chce się Rosją układać, Niemcy to robią jeszcze dłużej, tylko my mamy się z nimi żreć. I komu to służy? Polakom czy PO/PiS? Partie te mają emocjonalny przycisk, który bez wysiłku i nakładów naciskają i bum, wynik gotowy a my się im dajemy podpuszczać.

 

 

O innych kandydatach, takich jak Biedroń to szkoda nawet się wypowiadać, ale jak ktoś chce rządy neo proletariatu (LGBTQWERTY) to proszę bardzo.

 

* bodajże Friedmana, ale nie pamiętam gdzie dokładnie to powiedział

** w tej dokładnie kolejności

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Wy tak kurłła! serio dyskutujecie? przecież to wszystko ściema i teatr dla frajerów, wierzycie, że ta cała polska polityka jest na serio? i że Grzesiu B. jest aryjczykiem  ;DDDD dajcie spokój ludzie dajecie się wkręcić młode pelikany co wszystko łykają.

Ace of Spades. Jesteś gotowym, ostatecznym produktem propagandy rządowej. Obywatel który kładzie lachę na ten teatrzyk i odpuszcza zistawiając wszystko swojemu losowi. Ja byłem właśnie w Twoim miejscu i odkryłem, że właśnie robię to co chciano, abym zrobił, a później na nowo chwyciłem "ster". Chcę mieć nawet ten 1/34 000 000 wkład w zawrócenie tego okrętu przed wpierdoleniem się na górę lodową, bo...

 

"Bezczynność też jest działaniem"

 

 

1 minutę temu, wrotycz napisał:

W tej kwestii tylko Konfederacja ma sensowne zdanie - znaczy nie płaszczyć się ale negocjować z Rosjanami.

Tak też myślałem, aż do momentu wyborów gdy zadałem sobie pytanie: "dlaczego przy listach założonych w całym kraju, świadomie nie wystawili kandydatów do senatu?". Jak mi to wytłumaczysz z punktu widzenia dobra kraju to Ci uwierzę.

4 minuty temu, wrotycz napisał:
2 godziny temu, ZortlayPL napisał:

odroczyć upadek naszego kraju, wyprzedanie majątku

Oddanie go za darmo bo jesteśmy tacy antysemiccy...

Wyprzedanie za grosze, oddanie za darmo. Zwał jak zwał, wiadomo o co chodzi. Działanie na niekorzyść kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tzw żydowskie pochodzenie i żydowskie nazwiska polityków to pozwolę się posłużyć objaśnieniem nieco bardziej wyważonym i historycznie objaśnionym od mojego:

 

mqdefault.jpg (Pan prezydent powiedział, że każdy z nas ma domieszkę krwi żydowskiej! - Stanisław Michalkiewicz)

 

A to, że pan Juda, przepraszam omyliłem się, Duda uważa, że każdy z nas ma domieszkę krwi żydowskiej to z całym szacunkiem dla żydowskiej krwi i pana dudy niech mówi za siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie wystawili kandydatów do senatu ale wiem, że ocenianie ludzi po ich czynach jest jedynie sensownym kryterium jakie znam. A konfederaci ani mi ani nikomu kogo znam nic nie zrobili i nie ukradli a reszta, czyt. banda czworga i ich satelity, i owszem i to nie raz. Więc mój wybór jest prosty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrotycz napisał:

Nie wiem dlaczego nie wystawili kandydatów do senatu ale wiem, że ocenianie ludzi po ich czynach jest jedynie sensownym kryterium jakie znam. A konfederaci ani mi ani nikomu kogo znam nic nie zrobili i nie ukradli a reszta, czyt. banda czworga i ich satelity, i owszem i to nie raz. Więc mój wybór jest prosty,

Wrotycz. Nie uczynili, bo nie mają nic kurwa do gadania. Ich śmieszna ilość mandatów pozwala jedynie na szczekanie z mównicy sejmowej, gdzie nikt ich nie słucha. Ja Ci powiem dlaczego nie wystawili, bo gdyby wystawili to zachwialiby poważnie niemal niepodwarzalną dominację PiS w co by nie mówić ważniejszej instytucji od Sejmu. To Senat jest ważniejszy niż Sejm, ale w interesie parti (czytaj. grup interesów) jest aby trzymać w garści władzę ustawodawczą (Sejm) oraz wykonawczą (Senat i Prezydentura). To mamy teraz. Monopol u władzy to najgorsze co może być zaraz po wzajemnym skakaniu sobie do gardła wskutek podzielonej władzy np. prezydent z innego ugrupowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.