Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Wybory prezydenckie 2020  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos w zbliżających się wyborach prezydenckich?

    • Andrzej Duda
      20
    • Małgorzata Kidawa-Błońska
      6
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      7
    • Robert Biedroń
      6
    • Szymon Hołownia
      1
    • Krzysztof Bosak
      74

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 29.02.2020 o 11:04

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, tomekbat napisał:

No i tak można podsumować Twoją "aktywność" na tym forum. Poziom trzepaka na osiedlu. Szkoda mi już na Ciebie więcej czasu. 

No ładnie manipulujesz. Ty pierwszy wyskoczyłeś z aluzjami podważającymi orientacje seksualną rozmówców, na podstawie ich wyborów politycznych. Riposta najniższych lotów, czyli dokładnie taka, jakiej po takim zlansowanym katolu można się spodziewać. Pewnie smutno, że głównie się mówi o pedofilskich podbojach Twoich idolów w sutannach.

@Rolbot przykro mi, że nie możesz pobyć w swojej komfortowej banieczce w której każdy Ci przytakuje i podziela Twoją chorobę, czyt. - radykalne prawactwo. Zupełnie jak Ci znienawidzeni geje ;) 

No urocze - ale akurat tego typu teksty zacząłeś ty...

Atak na kogoś na podstawie wyznawanej przez niego wiary. 

Kolejny przykład lewicowego bezmózga:)

Smutno mi raczej z tego powodu, że największy odsetek pedofili, rekrutuje się w społeczności gejowskiej...

I masz rację, zajmij się lepiej swoim chłopakiem - zrób sobie tatuaż z czegewarą na tej pustej pale.

Pozdrawiam ciepło:)

 

Edytowane przez rooner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje króla królów czyli Konona :D 

comment_T7qfGBB4CF1xxn0uusXwuaA9tkTWF0yB

 

Chyba Bosakowi spadnie troszkę poparcie bo Kurwin się rozkręca ;) 

https://natemat.pl/300693,korwin-mikke-o-koronawirusie-umieraja-najslabsi-i-najmniej-przezorni

 

I właśnie przez ta osobę przestałem wierzyć w Konfederację oraz oddawanie hołdu Czarnej Zarazie.

 

 

Edytowane przez Słowianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 16:42, Morfeusz napisał:

Widzę to samo, niestety Bosak nie masz szans. Oddam głos na Dudę, żeby poprzeć mniejsze zło. To po prostu wybór przeziębienia (PiS), zamiast gruźlicy (PO). 

Wybór między PO i PiS to raczej:  jak między tym czy lepiej być ślepym czy jeździć na wózku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.