Skocz do zawartości

Jak zarobić 39 milionów złotych i się ożenić?


Rekomendowane odpowiedzi

Myslcie strategicznie tak jak nasze panie.

 

Ochajtasz sie, dostaniesz wize/paszport amerykanski.

 

2-3 lata sie przemeczysz z taka pania dla pozorow. Rozwod. 5mln USD w kieszeni.  Poznajesz ludzi z wyzszych sfer dzieki konekcjom Mike’a.

 

Jestes ustawiony na zycie po 2-3 latach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, TheFlorator napisał:

2-3 lata sie przemeczysz z taka pania dla pozorow. Rozwod. 5mln USD w kieszeni.  Poznajesz ludzi z wyzszych sfer dzieki konekcjom Mike’a.

Wg mnie będzie albo intercyza albo jakaś porządna umowa i Mike odzyska sobie zainwestowane w zięciunia pieniążki w razie czego. Nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TheFlorator napisał:

Tak czy inaczej jakies pieniadze niemale by z tego byly.

To nie takie pewne. Żelazny Mike miewał w życiu takie czasy, że bywał bankrutem. Polskiemu promotorowi Babilońskiemu do dziś wisi 100 koła zielonych i oddac nie umie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Może jestem dziwny, ale jaka satysfakcja z dostania tych 10 mln. Mało atrakcyjna kobieta w domu, lęki o pokiereszowanie twarzy przy jednym złym ruchu. Wolę naprawdę stabilną wypłatę i spokój ducha. To tylko 10 milionów, a można sobie całkiem zepsuć życie. No chyba, że wybór to ślub z byle kim albo ślub z takim zyskiem, wtedy można myśleć. Ale jeśli można nie wybierać w ogóle, no to ja wolałbym nie kleić się w takie smutne relacje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.