Skocz do zawartości

Jak zarobić 39 milionów złotych i się ożenić?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, TheFlorator napisał:

 

2-3 lata sie przemeczysz z taka pania dla pozorow. Rozwod. 5mln USD w kieszeni.  Poznajesz ludzi z wyzszych sfer dzieki konekcjom Mike’a.

KONEKSJOM

 

5 mln wystarczy na wstawienie nowej szuflady po wybiciu zebów przez Mike'a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still cholera za późno, chyba, że wzorem innego czarnoskórego boksera przejdę na islam. Ale nie wiem, czy Tysonówna się zgodzi być tą drugą ?

 

3 godziny temu, bernevek napisał:

Jakby schudła, to byłaby piękna czarnula :wub:

Jeszcze operacja nosa i będzie ideał ?

 

A na serio - wiecie, że ten typ "urody" zwanej czasami też otyłością jest bardzo sexy dla wielu facetów w Afryce? ? Kobieta ma być duża, pulchna i mieć dupę, jak szafa gdańska ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, ZortlayPL said:

mln wystarczy na wstawienie nowej szuflady po wybiciu zebów przez Mike'a

Jeszcze mozesz go pozniej wziac do sadu jesli cie pobije i wyciagnac kase, naglosnic sprawe w mediach a pozniej wydac ksiazke “Bylem z corka Mike’a”.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, mirek_handlarz_ludzmi said:

na serio - wiecie, że ten typ "urody" zwanej czasami też otyłością jest bardzo sexy dla wielu facetów w Afryce? 

Cytujac czarnoskorego kolege z ktorym kiedys pracowalem, wchodzimy do supermarketu a on przyczail murzynke z dupa na ktorej mogbys postawic kubek z McDonalda, oczy mu sie zaswiecily i “look at dat black ass”.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

A na serio - wiecie, że ten typ "urody" zwanej czasami też otyłością jest bardzo sexy dla wielu facetów w Afryce? ? Kobieta ma być duża, pulchna i mieć dupę, jak szafa gdańska ? 

Bo się kojarzy z bogactwem. Gruba, tłusta baba= żarcie i bogactwo

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Majk ma długi więc wątpliwa sprawa, że to prawda.

Mniejsza o to, ale na tym forum tytuł tematu powinien brzmieć :  ,,Jak się ożenić, rozwieźć i zarobić 10 mln $". Albo to może być pomysł dla @Marek Kotoński na takie 50 twarzy Grey -a, wersja dla Samców ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając urodę przyszłej panny młodej.

Są gusta i guściki.

 

Przyszły teściu ma zdrowe podejście do związkòw.

Oparte na zdrowym rozsądku i tysiącach lat , jak nie więcej , ludzkiej historii.

 

Obiecuje POSAG! czyli w skròcie mòwiąc coś czego ? 99.9999% teściòw w dzisiejszych czasach ... nie ma do zaoferowania .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kasownik napisał:

Geje nie różnią się od kobiet, lecą tylko na czadów!

Kilka razy geje chcieli nudle moje XD jak wysłałem to miałem propozycje nawet XD

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Kilka razy geje chcieli nudle moje XD jak wysłałem to miałem propozycje nawet XD

Widać nie jesteś taki brzydki jak opowiadasz! Może pomyśl nad zmianą orientacji? Miałbyś branie!

Przestałbyś zanudzać na forum.  

 

Go out of the box!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.