Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Rolbot

Agent "Szarpanki" znowu nadaje ;)

Recommended Posts

Tym razem o sztywnych Polkach, czyli "Wioletta Pizdzielak Pizdzisko". ;) Jak zwykle warto. 

2 godziny temu, Rolbot napisał:

Jak zwykle warto. 

Wklej linka.

2 minuty temu, Boromir napisał:

Wklej linka.

Był...chyba został usunięty....

• Like 2

Rozjebał mnie z tymi nazwiskami. Dokładnie tak jest. Laska z łączonym nazwiskiem to jest coś strasznego. 

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, Boromir napisał:

Dobry youtuber :) 

Pooglądaj jego resztę filmów. Polecam. 

• Thanks 1

Zobaczę w wolnej chwili nowy odcinek jak już zacznę urlop.

Muszę do jutra zrobić robotę aby od piątku się urlopować.

@AR2DI2 ejkejej @deleteduser24 ejkejej @Rolbot, to jakiś Twój ziomeczek?

Poza tym temat o nim już jest.

Spoko kolo, ale ma wkurwiającą manierę w głosie, że po pięciu minutach mam dość.

Czekamy na wątek, w którym opiszesz, kim jest mutu, co to za typiara Cię przekręciła, że wylądowałeś w UK na ulicy, i odniesiesz się do reszty zarzutów, wg których jesteś konfabulatorem, aby oczyścić swoje imię.

I pamiętaj, żeby ładnie i poprawnie pisać, bo znowu będzie płacz, że banujo. 😏

Witam z powrotem.

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edited by Ważniak
  • Like 2

W dniu 26.02.2020 o 22:19, Rolbot napisał:

Pooglądaj jego resztę filmów. Polecam. 

Oglądam, tylko ma te irytujące wstawki, hasełka, które mówią młodzież, chad etc......... 

Mnie te hasełka najbardziej rozśmieszają, lubię też te wstawki po angielsku. Kojarzą mi się z młodością i czasami debiutu na internecie Testovirona 

Polecam top obejrzeć, jest tam bardzo fajny wykres odnośnie samobójstw kobiet i mężczyzn.

Przerażające !!!!!!!!!!!!!!!!

Posted (edited)

Obejrzałem najnowszy filmik tego gościa o tej kampanii olx i powiem Wam tak, to przestaje być śmieszne. To już dawno przestało być śmieszne, jak Was niszczą w tamtym fejkowym kraju. To, że to jest wojna informacyjna, to nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości, ale jej skutki będą katastroficzne. Tam się przestanie dać żyć z dekady na dekadę, o ile teraz jeszcze się jakoś da, jak ktoś potrafi się w internecie zakręcić i coś zarobić i wszyscy będziecie musieli spakować walizki. Po prostu nowe pokolenie wychowane na tej propagandzie nie będzie zdolne do zawiązania żadnych więzi międzyludzkich, o rodzinach to nawet nie wspominając.  Oglądnijcie do końca jak popierdoliło niektóre z tych lasek. Skala zniszczeń chyba przerosła zdumionego samego machinatora tej propagandowej machiny.

Zobaczycie, że to,co mówiłem już w zeszłym roku o tym, że już jesteście partyzantką dopiero nabierze nowego znaczenia!

Edited by absolutarianin
  • Like 3

W dniu 26.02.2020 o 19:28, Rolbot napisał:

Jak zwykle warto. 

Całkiem niezły Youtuber :) 

Tym razem o reemigracji do Chin:

Tu się z człowiekiem zgadzam i mówiłem to nie raz. Można tam pojechać po hajs, jak ktoś lubi, ale żeby wić tam gniazdo rodowe to sobie nie wyobrażam. Pomijając różnice cywilizacyjne, po prostu jak przestaniesz im być potrzebny, to dostaniesz kopa w dupę.

W Europie tak nie ma. 

• Like 1