Skocz do zawartości

Agent "Szarpanki" znowu nadaje ;)


Rolbot

Rekomendowane odpowiedzi

@AR2DI2 ejkejej @deleteduser24 ejkejej @Rolbot, to jakiś Twój ziomeczek?

 

Poza tym temat o nim już jest.

 

Spoko kolo, ale ma wkurwiającą manierę w głosie, że po pięciu minutach mam dość.

 

Czekamy na wątek, w którym opiszesz, kim jest mutu, co to za typiara Cię przekręciła, że wylądowałeś w UK na ulicy, i odniesiesz się do reszty zarzutów, wg których jesteś konfabulatorem, aby oczyścić swoje imię.

 

I pamiętaj, żeby ładnie i poprawnie pisać, bo znowu będzie płacz, że banujo. ?

 

Witam z powrotem.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem najnowszy filmik tego gościa o tej kampanii olx i powiem Wam tak, to przestaje być śmieszne. To już dawno przestało być śmieszne, jak Was niszczą w tamtym fejkowym kraju. To, że to jest wojna informacyjna, to nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości, ale jej skutki będą katastroficzne. Tam się przestanie dać żyć z dekady na dekadę, o ile teraz jeszcze się jakoś da, jak ktoś potrafi się w internecie zakręcić i coś zarobić i wszyscy będziecie musieli spakować walizki. Po prostu nowe pokolenie wychowane na tej propagandzie nie będzie zdolne do zawiązania żadnych więzi międzyludzkich, o rodzinach to nawet nie wspominając.  Oglądnijcie do końca jak popierdoliło niektóre z tych lasek. Skala zniszczeń chyba przerosła zdumionego samego machinatora tej propagandowej machiny.

Zobaczycie, że to,co mówiłem już w zeszłym roku o tym, że już jesteście partyzantką dopiero nabierze nowego znaczenia!

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem o reemigracji do Chin:

 

 

Tu się z człowiekiem zgadzam i mówiłem to nie raz. Można tam pojechać po hajs, jak ktoś lubi, ale żeby wić tam gniazdo rodowe to sobie nie wyobrażam. Pomijając różnice cywilizacyjne, po prostu jak przestaniesz im być potrzebny, to dostaniesz kopa w dupę.

 

W Europie tak nie ma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry Youtuber, tylko dla mnie za rzadko wrzuca materiały.

Często kręci materiały w plenerze z ręki. Jedyna wada to czasem zbyt ostry język.

Generalnie Facet ma często rację. 

Edytowane przez Legionista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 10:15, absolutarianin napisał:

 To już dawno przestało być śmieszne, jak Was niszczą w tamtym fejkowym kraju. To, że to jest wojna informacyjna, to nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości, ale jej skutki będą katastroficzne. Tam się przestanie dać żyć z dekady na dekadę, o ile teraz jeszcze się jakoś da, jak ktoś potrafi się w internecie zakręcić i coś zarobić i wszyscy będziecie musieli spakować walizki. ......

Zobaczycie, że to,co mówiłem już w zeszłym roku o tym, że już jesteście partyzantką dopiero nabierze nowego znaczenia!

 

 

Nikt nas (?) nie "niszczy" w tym jak to piszesz "fejkowym kraju" . Lewactwo nazywa nasz Kraj "tym krajem" widze że ty pozwalasz sobie iść dalej nazywając Polskę  "fejkowym krajem".

Wytłumaczę Ci to tak, na przykładzie obecnej sytuacji i tego jak odpowiedzialnie potrafią sie zachować rządy Singapuru czy Tajwan. Widać to na przykładzie obecnej pandemii , że  wszystkie  bez wyjątku kraje europejskie osiągnęły poziom kompletnego skretynienia i infantylizacji wliczając w to zarówno tych z ich mieszkancow którzy kwestionują w imię swojej trve wolnosciowej zajebistości wszystkie reguły zdrowego rozsądku  jak i hurra kolorowych europejczyków oraz rządy i elity  też przekonane o własnej wyjątkowości . Na szczęscie Polska istnieje pracą miliona innych osób niz garstka elit i rozhisteryzowani krzykacze.

To co piszesz to już kompletny poziom oderwania od rzeczywistości. Nie wiem w jakim kraju się  urodziłeś, wychowałeś, czy był to partyzancki szpital czy leśna szkoła i szkoła wyższa ale fajnie by było jakbyś nie pluł na swoj Kraj bo to nie jest strona facebookowa tygodnika Nie ani eurostrajk.pl czy inne Russia Today. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.