Skocz do zawartości

Współczesna karyna...


Rekomendowane odpowiedzi

@Still

 

A dziwisz się? Armia stulejmanów buduje poczucie wartości takim kobietom codziennymi podlizywaniami czy to na Tinderze czy w mediach społecznościowych. Niestety, stulejmanów jest więcej i mają oni swoim zachowaniem realny wpływ na kobiety. Niestety, aktualnie każda kobieta, KAŻDA ma podbitą samoocenę, bo Ci niedowartościowani chłopcy podbijają ją każdej istocie posiadającej żeńskie narządy płciowe.

 

Smutne, nietkniętych kobiet szukać ze świecą, może na wsi czy gdzieś. Niestety tam pojawiają się inne problemy. Facet chcący mieć normalną relację ma podobne problemy z wyborem kobiety, jak z wyborem zdrowej żywności. 

 

Dlaczego?  I skąd takie porównanie?

 

Nasze organizmy są chore i od jedzenia i od aktualnego stanu świata. Jesteśmy wszyscy razem w tym gównie i niemały problem to fakt, że zaczynamy się w tym gównie urządzać.

 

Over.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć takie wymagania, jakie chce.
Może robić to, czego sobie życzy.
Może dać dupy całej wiosce murzynów czy arabów, bo to jej dupa.
Może regulować dostępność swojej dupy, komukolwiek by chciała.
Może zrobić ze swoim życiem, cokolwiek by chciała. 

Ma do tego prawo. Każdy orze jak może. Kim ja kurwa jestem, żeby oceniać, że laska chce sprzedać swoje ciało za hajs, komuś kto będzie ją utrzymywał? Przecież to jest najzwyczajniejsza sprawa na świecie. Sami sprzedajemy swoje życia, żeby zarabiać na chleb, czasem robiąc to, czego szczerze nienawidzimy. Kobiety i mężczyźni często robią to odrobinę inaczej. I tyle.


Inną sprawą jest to, że będzie miała konsekwencje swoich zachowań, ale biorąc pod uwagę sposób w jaki pisze, a IQ wyraża się głównie przez zdolności werbalne, to raczej na to nie wpadnie. Jak sama napisała, może w przyszłym życiu.
Tak samo jak biały rycerz będzie miał swoje konsekwencje.
Tak samo jak osoba, która nie chce "wyjść z przegrywu", a może.

I tak dalej, i tak dalej.

Dlaczego to piszę? Mój obecny styl życia jest daleki od tego, co zwykło uważać się za normę w społeczeństwie, że byłbym hipokrytą do kwadratu, z racji tego, że ją potępiam. Sam jestem dużo gorszy. :) To jest normalne, że płaci się za kobietę, gdy się ją gdzieś zaprasza, bo to świadczy o dobrym guście i plusuje u faceta z klasą do tego, żeby pannę, najzwyczajniej w świecie chociażby puknąć, bo finansowo często wykorzystuje się frajerów. Gdy widać konkretnego gościa jest inaczej. Jak ktoś uważa, że zna się na kobietach i uważa, że kobieta powinna za siebie płacić, gdy się ją gdzieś zaprasza to nie wie o kobietach jeszcze bardzo wielu rzeczy.

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Messer napisał:

Jak ktoś uważa, że zna się na kobietach i uważa, że kobieta powinna za siebie płacić, gdy się ją gdzieś zaprasza to nie wie o kobietach jeszcze bardzo wielu rzeczy.

A to ciekawe spostrzeżenie. Dlaczegóż tak uważasz, zapytam żartobliwie...?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Messer napisał:

Jak ktoś uważa, że zna się na kobietach i uważa, że kobieta powinna za siebie płacić, gdy się ją gdzieś zaprasza to nie wie o kobietach jeszcze bardzo wielu rzeczy.

Jakich to rzeczy nie wiemy? ( Piszę w liczbie mnogiej, bo pewnie więcej nas tu takich co nie płacą za baby, a więc w niewiedzy żałosnej i głębokiej żyją).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Still napisał:

A to ciekawe spostrzeżenie. Dlaczegóż tak uważasz, zapytam żartobliwie...?

Może ja odpowiem, bo po lekturze (sąsiedniego) wątku o materialistkach mam wrażenie, że niektórzy tutaj popadają w skrajności w skrajność.

 

Słowem kluczem w tym zdaniu było ZAPRASZASZ.  Niezależnie od tego czy chodzi o nowo poznaną pannę, czy o kolegów, czy znajomych, jeśli się kogoś zaprasza, to zwyczaj nakazuje, że zapraszający płaci.

Wynika to wprost z prostego faktu iż to zapraszający decyduje GDZIE się wybiera z zapraszanymi. Wyobraź sobie, że ktoś Cię zaprasza na spotkanie do najdroższej restauracji w mieście, gdzie np. kawa kosztuje 20 PLN, a przystawki 100-200 PLN, a Ty w portfelu masz 100 PLN (bo np. został dzień do wypłaty). Trochę głupio tak siedzieć o szklance wody, gdy druga strona zamawia przystawki, jedzenie, drinki itp.

Cykasz się jednak co będzie jak zapraszający podzieli rachunek na połowę.

Dlatego właśnie że zapraszający zazwyczaj nie ustala klasy lokalu, bierze na siebie rachunek. Ustala po prostu lokal pod swoje możliwości. Dla kogoś będzie to knajpka z gwiazdką Michelina, dla innego McDonalds.

 

Co innego jeśli wprost komunikujesz, że jest to wyjście gdzie się zrzucacie po połowie (lub każdy pokrywa swój rachunek -tzw "Going Dutch"), wtedy reszta towarzystwa ma prawo uzgodnić jaki lokal im odpowiada.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

że niektórzy tutaj popadają w skrajności w skrajność.

A ja mam wrażenie, że nie przeczytałeś uważnie pytania, którego clue nie było to o czym piszesz, a to JAKICH BARDZO WIELU RZECZY NIE WIE O KOBIETACH TEN, KTO NIE ZAPŁACIŁ KIEDY GDZIEŚ ZAPROSIŁ,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Still napisał:

A to ciekawe spostrzeżenie. Dlaczegóż tak uważasz, zapytam żartobliwie...?

#1 Facet, który płaci, plusuje z tego względu tym, że pokazuje swego rodzaju ogładę, zamożność, fakt że stać go na kupienie droższego drinka i nie będzie to "ujmą" na jego honorze, i portfelu.

#2 Faceci motywowani są głównie EGOIZMEM, na który kobiety są wyczulone. Kobieta wie, że zwykły debil może traktować ją jak przedmiot, dlatego przeciwieństwem egoizmu jest ALTRUIZM, który jest atrakcyjny - o tym mówią setki badań naukowych. Postawa skąpca jest ODRZUCAJĄCA. Lekkie i frywolne stawianie w połączeniu z zainteresowaniem kobietą rodzi fajną mieszankę wybuchową, o której większość "puasów" nie ma pojęcia, bo są zajęci byciem alfą.

 

#3 Ktoś zasugeruje, że płacenie to postawa frajerska. Frajerstwo widać nawet na twarzy, a nie ze względu na fakt zapłacenia. Gdy nasz niedorostek uniesie się dumą, i uzna że kobieta powinna płacić, będzie śmieszny i żałosny, jeżeli połączy całą postawę bycia frajerem + udawanie bycia ważniejszego, niż się jest. Tutaj aż czuć sprzeczność i fałsz.

#4 Brak stawiania jest swego rodzaju pua mitem, który ma zasugerować naszą WARTOŚĆ, a pokazuje coś zupełnie innego. Wartość demonstruje się zupełnie inaczej, a nie faktem, czy komuś się coś postawi, czy nie. Mało osób wie, że trenerzy uwodzenia to są najczęściej trenerami jebania frajerów na hajs.

#5 Facet stawiający, to facet dbający. Tutaj wielu chce być samcem alfa. Cóż to za samiec alfa, który nie dba o stado, a co najważniejsze - o swoją, nawet potencjalną, samicę? Nie stać naszej alfy na jedno wyjście na miasto? Na jednego drinka w klubie? ? Dobry ten nasz alfiak, wystarczy igła i przebić jego poczucie wyższości, a ciekawe z jak dużym hukiem ten balon by pękł.

#6 To jest w dobrym guście. Wyobraźcie teraz sobie, drodzy czytający, że kobieta się chwali randką swoim koleżankom (a to dla niej jest BARDZO ważne). I co im powie? "Wiesz, koleś był całkiem spoko, bardzo mi się podoba. Ale pod koniec zaczął dziwnie się wiercić, i nawet mimo tego, że mnie zaprosił to powiedział, że za mnie nie zapłaci. I unikał odpowiedzi na pytania gdzie pracuje. Dziwny jakiś. Nie wiem czy chce się z nim jeszcze spotkać, bo był też taki wyniosły i uszczypliwy.". Kontra - "Było super! W końcu ogarnięty facet, który wie czego chce. Jest szarmancki, opanowany, miły, czarujący, no Kaśka mówię ciiiiii! Nie mogę się doczekać następnego razu!".

#7 Najzwyczajniej w świecie, to jest męskie i jest w dobrym guście. Jak ktoś zacznie krzyczeć o równouprawnieniu, a czyta długo forum, to niech lepiej żadnych panien nie podrywa, bo przypadkiem powieli swoje geny, odziedziczy się inteligencja, i będzie tragedia dla niewinnej osoby.

#8 Robienie interesów typu - ja ci stawiam <cokolwiek>, a ty mi dajesz dupę - jest postawą osoby, która jest roszczeniowa, to jest dokładnie ta sama postawa jak karyny, która mówi że jej się należy. Nic się nie należy, tak samo jak madce traktowanie jak królowej z tego powodu, że ma bombelka. Masz na to sobie zapracować, a nie kupić. Ktoś chce sobie kupić kobietę? Proszę bardzo, roksa stoi otworem.


To co napisałem, nie dotyczy frajerów. Frajer może stawiać ile fabryka dała, ale i tak będzie wykorzystany bo kobieta ocenia RÓWNIEŻ coś innego, a po frajerze czuć bycie frajerem. Ja to widzę codziennie, a co dopiero kobiety. Nie mówię o obrażonych na kobiety dzieciach w ciałach dorosłych, którzy próbują się na nich nieświadomie mścić, ale o mężczyznę, który ma jakąś wartość, a nie tego chłopca, którzy mogą być wymienieni na lepszy i sprawniejszy model, bez większego problemu. Wg mnie nie warto też stawiać karynom, z którym aż zieje chamstwem i od nich czuć próby zabawiania się na czyiś koszt.

  • Like 8
  • Dzięki 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech każdy żyje po swojemu. Skoro ktoś lubi za kogoś płacić i czuje się z tym dobrze to ja nie widze problemu. Ja osobiście bardzo rzadko gdzieś kogoś zapraszam i tylko w takich sytuacjach reguluje rachunek. U mnie to działa w satysfakcjonujący sposób i otrzymuje to co chce. Nie uważam się przez to za mniej męskiego, tak samo jak nie uważam białych rycerzy za frajerów. Każdy jest kowalem swojego losu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vand napisał:

@Still

Smutne, nietkniętych kobiet szukać ze świecą, może na wsi czy gdzieś. Niestety tam pojawiają się inne problemy. Facet chcący mieć normalną relację ma podobne problemy z wyborem kobiety, jak z wyborem zdrowej żywności. 

Normalna kobieta dająca o swojego faceta bez względu na warunki nie istnieje. Społeczeństwo wmówilo nam jakie kobiety są wspaniałe, a dla wielu nie myślenie jest wygodne i dalej dają się  dymać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię tylko fakt ze w kraju w którym mieszkam norma jest zapraszanie znajomych na urodziny / jakieś inne eventy do restauracji. Po imprezie każdy płaci za siebie, solenizant zgarnia prezenty i nikt z tego nie robi dramy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO spierdolenie kiedyś było na podobnym poziomie, teraz jest po prostu bardziej widoczne. Wcześniej różnej maści wiejskie głupki byli znani tylko lokalnie.

Teraz net daje możliwość wypłynąć na szerokie wody, a później jest jak w memie: "kiedy nie było internetu, tylko rodzina wiedziała, żeś debil". ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co powiedzą moi krytycy? Tylko chad ma u takiej szansę lub ktoś kto ma dużo floty.

No to jest dobre bo rozmnażać powinno się tylko kilka % najlepszych jednostek.

Ja tam po niej płakał nie będę - jakbym miał szmal to i tak bym jej nie utrzymywał bo jej wygląd nie jest tego warty. No ale jakbym był chadem to bym za darmo pukał...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Analconda napisał:

I co powiedzą moi krytycy?

?

Widzę, że walczysz o wielką sprawę, nie ma jaj.

 

@Still Skąd ty bierzesz takie śmieci?

 

@Messer Chciałbym uzupełnić Twoją wypowiedź, to co piszesz ma wiele sensu jeśli Pani też wykazuje inklinacje do inicjatywy i nie mówię tutaj o seksie. W innym wypadku theres no other way.

 

Jak to zabrzmi to już mnie nie interesuje. Mam kumpla z którym cenie sobie wartościową rozmowę i mam przyjemność rzadko bo rzadko jak się łapiemy, częściej social media, bo jesteśmy w rozjazdach- zapytać, czy pozwolisz postawić sobie drinka, bo cenie sobie czas w którym rozmawiamy będzie mi miło. Dodam, że często mogłem na niego liczyć, tak to odbieram.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo maż Arab, albo spełnianie się na polu zawodowym. Obu rzeczy ta kretynka mieć nie może.

 

A cała reszta... - no cóż, od dawna uważam, że spora część ludzkości nadaje się tylko na przemiał.

19 minutes ago, Analconda said:

No to jest dobre bo rozmnażać powinno się tylko kilka % najlepszych jednostek

Czyli ta kobieta powinna pozostać bez potomstwa, wg tego prawidła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

Czyli ta kobieta powinna pozostać bez potomstwa, wg tego prawidła.

Nie widać jej foty ale pewnie jakaś ładna - no to chad powinien się nią zająć i tak oczywiście będzie. A beciak zapewne wychowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.