Skocz do zawartości

Współczesna karyna...


Rekomendowane odpowiedzi

@Jaśnie Wielmożny ja mniej więcej rozumiem co mówisz i co pisze @Messer ale to co brat opisał może się wydawać dla wielu radą karyny "zależy Ci to płać", "prawdziwy mężczyzna płaci za kobietę".

Po zagłębieniu się w to i zrobieniu rachunku mojego postępowania widzę to trochę inaczej ale ktoś doświadczony może to odebrać inaczej.

 

Co do tematu to Co z powiedzieć? Jest klient gotowy zapłacić za produkt to i dostawca się znajdzie. 

Jak ktoś bardzo chce się w to bawić to co mi do tego? 

Według mnie dziwka może wyjść taniej a i zasady jakby bardziej jasne. 

 

Nie mniej jednak laska wygląda na spierdoloną umysłowo albo na trolla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

spierdolenie kiedyś było na podobnym poziomie, teraz jest po prostu bardziej widoczne

Oczywiście w czasach Internetu wszelkie skrajności są bardziej zauważalne, mają większe pole działania etc.

Ale nie zgodzę się, że kiedyś było podobnie. Nawet plebs starał się doganiać elity (jakie by nie były - bo teraz elit nie ma), a w tej chwili ludzkość zdaje się równać w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony: pani jest otwarta, otwarcie mówi czego chce i jakie ma zamiary, np. racjonalizacji FWB/związek,  nie kryje tego pod hipokryzją "szukam delikatnegi czułego księcia, kasa ani pała nie są ważne".

 

22 minuty temu, Analconda napisał:

Tylko chad ma u takiej szansę

Szansę na co?

Na zwalenie sobie nią konia przez godzinkę?

Na chuj mi taka szansa?.... a w sumie.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał:

Albo maż Arab, albo spełnianie się na polu zawodowym. Obu rzeczy ta kretynka mieć nie może.

Może. Wszystko zależy od tego co sobie definiuje jako spełnienie na polu zawodowym

 

5 minut temu, zychu napisał:

Czyli ta kobieta powinna pozostać bez potomstwa, wg tego prawidła.

 

 

Niekoniecznie.  Jest atrakcyjna. Kilka razy tu czytałem że tylko faceci z kwadratową szczęką mają szanse na potomstwo. A reszta jest niewżna ehhh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer, masz z reguły masę świetnych spostrzeżeń, ale IMO nie tym razem. Relatywizm też ma swoje granice, szczególnie gdy jego akceptowaniem kręci się bat na własną dupę.

 

8 godzin temu, Messer napisał:

Kim ja kurwa jestem, żeby oceniać, że laska chce sprzedać swoje ciało za hajs, komuś kto będzie ją utrzymywał? Przecież to jest najzwyczajniejsza sprawa na świecie. Sami sprzedajemy swoje życia, żeby zarabiać na chleb, czasem robiąc to, czego szczerze nienawidzimy. Kobiety i mężczyźni często robią to odrobinę inaczej. I tyle.

Dokonania zawodowe, robienie czegoś pozytywnego w mniejszej lub większej skali ws zrobienie z dawania dupy środka płatniczego :) Znajdź różnicę. Dalej jej nie dostrzegasz? 

 

8 godzin temu, Messer napisał:

To jest normalne, że płaci się za kobietę, gdy się ją gdzieś zaprasza, bo to świadczy o dobrym guście i plusuje u faceta z klasą do tego, żeby pannę, najzwyczajniej w świecie chociażby puknąć, bo finansowo często wykorzystuje się frajerów. Gdy widać konkretnego gościa jest inaczej. Jak ktoś uważa, że zna się na kobietach i uważa, że kobieta powinna za siebie płacić, gdy się ją gdzieś zaprasza to nie wie o kobietach jeszcze bardzo wielu rzeczy.

Po czym poznać zatem frajera od gościa z klasą, który też płaci? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ją - ona jest 3/10, szyjka jak słomka, wielkie czoło, cycunie takie se.

Wymagania to widzę z kosmosu. Myślę, że od niechcenia mógłbym niej strzelić ale szczerze to mi się nie podoba wcale.

 

No to mamy ropuchę z wymaganiami jakby była modelką. Życzę jej powodzenia w znalezieniu Araba - chyba szejka dostanie... kałowego XD

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn ja się spotykam czasem teraz z taką 22-letnia panną, ona twierdzi, że takie szczęki jej się nie podobają. Ile w tym prawdy? Nie wiem, myślę, że bracia analizujący black pill i zafiksowani na tym mają podejście zbyt 0-1. 

 

No ale jak chcą niech się pałują kwadratowym sczękami i mierzeniem rozstawu oczu. 

 

Jak tak dalej pójdzie to sam zacznę szukać Czada dla siebie.??

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SSydney napisał:

spotykam czasem teraz z taką 22-letnia panną, ona twierdzi, że takie szczęki jej się nie podobają

No to bardzo ciekawe bo to nie od niej zależy tylko od biologii. Sama szczęka to nic - do tego trzeba mieć odpowiednie rozstawienie oczu, nos, budowa ciała np vshape, wzrost, jest wiele czynników by być chadem.

Jak zobacz takiego gościa to jest od razu mokro w gaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Słowem kluczem w tym zdaniu było ZAPRASZASZ.  Niezależnie od tego czy chodzi o nowo poznaną pannę, czy o kolegów, czy znajomych, jeśli się kogoś zaprasza, to zwyczaj nakazuje, że zapraszający płaci.

Dlatego ja się ustawiam, a nie zapraszam :D

Raczej nie jestem mitycznym chadem, u mnie stawianie opiera się na zwykłym ludzkim dzieleniu się. Jak zauważe, że nie ma odwzajemnienia to zakręcam kurek. Wydaje mi się, że mam coś w rodzaju intuicji, wyczuwam materialistki i mnie odpychają. Jeszcze nie miałem tak, by kobieta z którą się spotykam niczym mnie nie uraczyła, bądź nie postawiła mi czegoś. Gdybym usłyszał, że jestem facetem i mam płacić, albo po którymś drinku/pizzy/kawie nie otrzymał nic w zamian, to zapraszam wypierdalać. Odpukać.

 

Blondyna całkiem fajna, ale jak widać uroda z charakterem nie zawsze idzie w parze. Marny los jej wróżę, ściana zbliża się nieubłaganie. Niech korzysta póki może, czar z czasem pryśnie jak bańka mydlana. Pani na beciaka nie spojrzy, a alfa oleje po czasie dla następnej, będzie tylko korzystał z jej spierdolenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Analconda napisał:

Sama szczęka to nic - do tego trzeba mieć odpowiednie rozstawienie oczu, nos, budowa ciała np vshape, wzrost, jest wiele czynników by być chadem

Penis. O penisie, nic nie wspominasz! A jak się okaże, że "ogórek korniszonek"???

I chu*j strzelił, szczękę, rozstaw oczu, wzrost....

I po chadzie ? Zostanie Chad-Przegryw :D

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Still napisał:

Penis. O penisie, nic nie wspominasz!

Na szczęście zawsze mam przy sobie statystki i badania.

 

Większy penis ma podobny wpływ na atrakcyjność mężczyzny jak wyższy wzrost.

Kobiety preferują penisy dłuższe niż posiada 84% męskiej populacji.

Kobiety preferujące większe penisy mają orgazmy częściej.

 

Także benek ma bardzo duże znaczenie.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

 

Większy penis ma podobny wpływ na atrakcyjność mężczyzny jak wyższy wzrost.

Kobiety preferują penisy dłuższe niż posiada 84% męskiej populacji.

Kobiety preferujące większe penisy mają orgazmy częściej

Nie czytasz ze zrozumieniem!

Co w momencie gdy:

7 minut temu, Still napisał:

O penisie, nic nie wspominasz! A jak się okaże, że "ogórek korniszonek"???

I chu*j strzelił, szczękę, rozstaw oczu, wzrost....

I po chadzie ? Zostanie Chad-Przegryw :D

To jak okaże się, że u Chada jest mały penis i laska go kopnie z tego powodu, to dalej będzie chadek? Czy chad-przegryw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

To jak okaże się, że u Chada jest mały penis i laska go kopnie z tego powodu, to dalej będzie chadek?

Będzie chad - nawet jakby miał tzw mikropenisa czyli mniej chyba 8 cm (a w praktyce około 16) to i tak z nim będzie bo wygląd zewnętrzny ma większe znaczenie.

Gdyby nie to, że żyjemy w cywilizacji to przeciętna kobieta widząc chada od razu by się mu wypieła czyli benka nawet by nie widziała.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still idziesz w polemikę z @Analconda na chady, powodzenia, cierpliwość się przyda.

 

@Messer ma rację, ale tak jak @Obliteraror napisał, nie do końca.

 

Trzeba tutaj odróżnić pasożytnictwo od zwykłego funkcjonowania w społeczeństwie.

 

Jak kumpla zapraszam by pogadać, to mu postawię piwo, on za pewne też mi się odwdzięczy, bo z założenia oboje czerpiemy korzyść ze spotkania i tego chcemy.

 

Tak samo z kobietą, nie mam problemu by sięgnąć po portfel i zapłacić jak gdzieś wyjdziemy, jeśli wiem że ona też się odwdzięczy tym samym lub podobnym (nie myślę o seksie). To są normalne sprawy, które nie będę sprowadzał do zasady 50/50.

 

Inna sytuacja ma się do np wspólnych wyjazdów, wspólnego organizowania jedzenia, życia codziennego. A tutaj bardzo często dochodzi do nadużyć ze strony kobiet, bycie pasożytem i czerpanie korzyści z drugiego człowieka, co dla mnie jest niedopuszczalne i wymaga postawienia jasnych granic. Co w dużej mierze też jest smutne, bo jak facet się nie postawi (co kobieta jeszcze musi uszanować, zwykłe karyny nie uszanują) to prawdopodobnie kobieta nawet nie wspomni o równych kosztach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Messer napisał:

#1 Facet, który płaci, plusuje z tego względu tym, że pokazuje swego rodzaju ogładę, zamożność, fakt że stać go na kupienie droższego drinka i nie będzie to "ujmą" na jego honorze, i portfelu.

#2 Faceci motywowani są głównie EGOIZMEM, na który kobiety są wyczulone. Kobieta wie, że zwykły debil może traktować ją jak przedmiot, dlatego przeciwieństwem egoizmu jest ALTRUIZM, który jest atrakcyjny -

(..............)

@Messer

 

Zasadniczo, od strony strategiczno-taktycznej to co napisałeś w swoim poście trafia do mnie.

Jest zrozumiałe,

Niestety, czy nam się to podoba jako mężczyznom czy nie to:

KOBIETĘ TRZEBA SOBIE KUPIĆ / PRZEKUPIĆ.

Można różnie rozkładać akcenty. W różny sposób interpretować swoje działania w w/w zakresie ale to i tak będzie TRANSFER DÓBR, USŁUG i KORZYŚCI.

Takiej czy innej natury.

I to transfer zasadniczo w kierunku MĘŻCZYZNA ---> KOBIETA, szczególnie na początku znajomości.

 

Co nie zmienia faktu, że pożądany przez kobiety algorytm "oczaruj mnie i przekup" stoi w jaskrawej sprzeczności z coraz głośniej artykułowanymi przez nie postulatami "równościowymi" czy też bardziej "żądaniem uprzywilejowania i specjalnego traktowania".

 

Trąci to pewną schizofrenią ze strony kobiet, gdy w trakcie godów i zalotów a także 'związków' chcą być traktowane wg. norm "patriarchalnych" korzystając ze swojej uprzywilejowanej natura pozycji - ale już w pozostałych dziedzinach życia to ma być sztucznie ciągnięta w górę 'równość', gdzie ów patriarchalizm jest piętnowany w czambuł.

 

To jest rzecz, która najbardziej wkurza mnie w kobietach.

Podwójne standardy połączone z "fuck logic".

 

To wypisz wymaluj sytuacja jak ze starszymi, buntującymi się dziećmi.

Chcą być traktowane jak dorośli, decydować o sobie i swoich sprawach, w pełni dysponować sobą.

Ale jednocześnie całe kwestie utrzymania i troski logistyczne zwalać na rodziców.

 

Zjeść ciastko i mieć ciastko.

Niestety, nawet teoretyczna fizyka kwantowa nie zakłada takich cudów.

 

Z poważaniem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Analconda said:

trzeba mieć odpowiednie rozstawienie oczu, nos, budowa ciała np vshape, wzrost

Dobrze, że chady nie zorganizowały się w partię polityczną w celu przejęcia władzy. Jak nic mielibyśmy powtórkę z lat 30., 40. : )

@Analconda jako kolaborant otrzymałby tekę w urzędzie ds. czystości rasowej. : ) Oj, byłoby mierzone.

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Still napisał:

A to statystyki mówią, że typowy CHAD ma średnio, 16 cm-penisa?

Tego nie wiem, trzeba by zapytać rezerwat. Myślę, że średnia chadów to z 16 będzie.

Skoro kobiety tak lecą na czarne pały to znaczy, że te 16cm musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Analconda napisał:

Na szczęście zawsze mam przy sobie statystki i badania.

 

Większy penis ma podobny wpływ na atrakcyjność mężczyzny jak wyższy wzrost.

Kobiety preferują penisy dłuższe niż posiada 84% męskiej populacji.

Owszem. W fantazjach to im większy tym lepszy. Ale jak przyjdzie taki z fantazją to wtedy "O kuhwa, jak on we mnie wejdzie to mnie rozerwie"

No i z preferencji nici jeśli realnie długi drąg się obija o ścianke, i powoduje spory ból

44 minuty temu, Analconda napisał:

Kobiety preferujące większe penisy mają orgazmy częściej.

Tarcie. Większy, a zwłaszcza grubszy to więcej tarcia. Tylko nie moze być za gruby.

Z tego powodu też my wolimy te ciasne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Taboo napisał:

Trzeba tutaj odróżnić pasożytnictwo od zwykłego funkcjonowania w społeczeństwie.

 

Jak kumpla zapraszam by pogadać, to mu postawię piwo, on za pewne też mi się odwdzięczy, bo z założenia oboje czerpiemy korzyść ze spotkania i tego chcemy.

Wbrew pozorom to jest naprawdę proste. Zobacz, że jak zapraszasz kumpla na piwo, to ....stawiasz piwo, pogadacie i ew on zaprosi Cię na kolejny wspólny wypad do pub-u.

Z randką podobnie, zapraszasz laskę na kawę/ciastko -na początek coś niezbyt kosztownego, miejsce gdzie można skupić się na rozmowie. Więc koszt podobny jak z piwem. 

Gdybyś zaprosił tego kumpla 2-3 razy i nadal on nie czułby się zobowiązany do rewanżu, to pewnie byś przestał go zapraszać. Podobnie z laskami, zapraszasz 1-2 razy, jeśli laska nie proponuje rewanżu (np. kolejnym razem ona zaprasza gdzieś), to znaczy tylko że laska nie jest Tobą zainteresowana i nie warto sobie zawracać głowy. Są jednak tacy, którzy nie mając zbyt wielu innych opcji, starają się to sobie "wychodzić" zapraszając na kolejne spotkania na zasadzie (może w końcu laska magicznie pozna się na mojej atrakcyjności).

 

Problemem jest to, że wielu facetów, którzy nie czują się dość atrakcyjni dla danej dziewczyny, stosuje zasadę "jak stanę na portfelu od razu jestem wyższy" i zaczyna się popisywać kasą. Zaprasza na kolacje, koncerty itp. Także nie do kobiet pretensja, tylko do takich gości, że w ten sposób starają się (poprzez pieniądze) pokazać swoją atrakcyjność. To trochę jak z siłką. Jeden idzie i przez rok przerzuca żelastwo i ma jakiś tam przyrost, a drugi idzie, weźmie serię teścia i ten sam przyrost mięśni robi w 2-3 miesiące. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.