Skocz do zawartości

Ładnie go pozamiatał...


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Chuderlak widać że coś tam ćwiczył / ćwiczy ale tak na prawdę to oboje bez tego zadziora wewnętrznego, mięśniak bez mózgu bo takie stanie na przeciwko kogoś kto kopie na wysokość głowy to zabójstwo, u nas lepsze walki - na stronie Opola jest filmik jak w nocy chłopaki solówkę robili pod rynkiem, warto obejrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sam trenowałem boks i dużo mi dał, od opanowania psychicznego w wiadomych sytuacjach do techniki czy kondycji. Jednak bójki uliczne to coś innego. Jak nie wstrzelisz się na starcie z czystym ciosem, to później tworzy się szarpanina gdzie w głównej mierze za wygraną odpowiada szczęście. Ale wiadomo, co bójka to inny może być schemat, więc też nie ma co generalizować. 

Z ciekawostek powiem, że znam gościa co lata temu był w czołówce polski w boksie do lat 18, ale na imprezach w weekend to zazwyczaj wjeb dostawał :D Bez rękawic chłopak nie chciał, bał sie czy co, to nie wiem, ale nie potrafił za dobrze na ulicy/klubie sobie poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/14/2015 at 8:25 PM, Eredin said:

Chociaż wątpię żeby taki ogr jak opisałem bał się takiego szczyla, ale różni są ludzie.

No i się nie bał, dopóki nie dostał po ryju.

 

--

W WSHH Fight Comp Episode 63 @0:02:22: jest bardzo dobry a nikomu nieznany rzut, którego uczą na pierwszych lekcjach judo. Skuteczny przeciwko każdej wadze, w sam raz dla kogoś kto się nie umie bić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.