Skocz do zawartości

Jaki operator i oferta - dobra i w miarę tania? Pomóżcie.


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia. Konczy mi sie umowa w Orange i będę zmieniał siec, bo tu drożyzna a i telefon wolałbym już też zmienić.

Jestem zielony jeżeli chodzi o telefonię, więc prosba o pomoc.

 

Interesuje mnie jakaś oferta abonamentowa, do 50 zł miesięcznie, z jak największa ilością internetu i w miarę sensownym telefonem.

 

Co poradzicie? Jaka sieć jest realnie dobra teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest dobra teraz nie oznacza, że będzie dobra za rok. Konkretnej firmy Ci nie polecę, ale ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad ofertą bezabonamentową. Najmniej problemów, jak Ci coś nie będzie pasować przejdziesz do innego operatora bez żalu, tym bardziej że teraz można w łatwy sposób przenosić numer.

 

Pomyśl: pewnie dwa lata temu jak podpisywałeś umowę z Orange to była to bardzo dobra oferta. A teraz? Narzekasz, że drożyzna.

Ja Ci mówię: prepaid na kartę bez żadnej umowy a telefon kupić sobie normalnie na rynku, ewentualnie możesz też go spłacać w ratach. I zazwyczaj Cię takie rozwiązanie wyjdzie taniej :D

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janek Horsie napisał:

To, że jest dobra teraz nie oznacza, że będzie dobra za rok. Konkretnej firmy Ci nie polecę, ale ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad ofertą bezabonamentową. Najmniej problemów, jak Ci coś nie będzie pasować przejdziesz do innego operatora bez żalu, tym bardziej że teraz można w łatwy sposób przenosić numer.

 

Pomyśl: pewnie dwa lata temu jak podpisywałeś umowę z Orange to była to bardzo dobra oferta. A teraz? Narzekasz, że drożyzna.

Ja Ci mówię: prepaid na kartę bez żadnej umowy a telefon kupić sobie normalnie na rynku, ewentualnie możesz też go spłacać w ratach. I zazwyczaj Cię takie rozwiązanie wyjdzie taniej :D

 

 

 

Nie mam za bardzo teraz hajsu zeby kupowac telefon na rynku a to cholerstwo troche kosztuje, dlatego pytalem o oferte abonamentowa. Ale dzieki za wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to też jest rozwiązanie. :)

Oferty prepaid z sensownymi pakietami dostaniesz za ok 20zł miesięcznie.

Telefon można kupić za 700zł, można za 2tys. Nie napisałeś jaki chcesz, więc zaproponuję Motorolę z czystym Androidem:

https://www.pepper.pl/promocje/motorola-g7-plus-464-glosniki-stereo-nfc-pelny-dual-sim-czy-sty-android-granatowy-smartfon-z-oficjalnej-dystrybucji-pl-rtv-euro-agd-230911

Nowy za 699zł. Pepperowicze twierdzą, że za te pieniądze to okazja. Bierzesz raty 20x 0% i wychodzi 35zł miesięcznie do spłaty :)

 

Operatora też polecę, a co!

Virgin mobile z pakietem MINI 9. Za 9zł miesięcznie masz 300 minut, 300 smsów i 1GB internetu. Internet dokupujesz w aplikacji. 1GB to 1zł. Wydając miesięcznie 20zł miałbyś za te pieniądze 300 minut, 300 smsów i 11GB internetu.

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaxMen napisał:

Ja mam Plush Abo za 25 zł nielimitowane rozmowy, SMS/mms, 15gb INT, + 10 na YT, nie pobiera za FB,insta itp 

A tel mam kupiony osobno bo za dużo wołają, za 600 zł kupiłem Xiaomi RN8 4/64 

Jak rozumiem to oferta na abonament? W jakiej cenie mieli te telefony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, józekk napisał:

Cena łączna wyniesie 900zł za Xiaomi Redmi Note 8T 64GB

Dzięki, wygląda to w miarę fajnie, ale to oferty bez telefonu a jakies oferty abonamentowe z telefonem (chodzi mi o to, zeby telefon był za grosze, są oferty z telefonem za złotówkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tmobile 30 albo 35pln 1gb abonament bez telefonu rozmowy/smsy nie limitowane, też kupiłem sobie xiaomi gdzieś w okolicach 600pln.

Internet nie jest zbyt atrakcyjny, ale ja staram się nie używać, a xiaomi swojego czasu parametrami deklasował konkurencje, dlatego kupiłem

telefon oddzielnie. Jak przekroczę internet o mi doliczają chyba 10pln za 1 gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecę od siebie ofertę na kartę od Tmobile. Nie lubię się wiązać a telefon dzięki temu mogę zmieniać bez stresu. 

Za 30 zł mam rozmowy i SMS/MMS bez limitu, 10 GB internetu(za doładowanie minimum 25 zł dodatkowe 10 GB) i 2.7 GB w Roamingu. Oferta totalnie bez stresu. Musisz tylko doładować konto. Nic więcej. A co do telefonu, wybrać kwotę to coś poszukamy, iść w raty i masz święty spokój. Problemów z zasięgiem, aktywacją usług i tym podobnych nie ma. Wcześniej byłem w Play, na początku przez parę lat było super, ale potem jak zaczęli kombinować to mnie zdenerwowali, wybrałem nową ofertę od nich, później nie mogłem wrócić do starej. Całe kombinacje. Więc przeszedłem do konkurencji. Wszystko mam jasne, bez głupich kruczków. 

http://www.t-mobile.pl/c/t-mobile-na-karte

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam a2mobile.

Bez żadnej umowy, płacę, dostaję pakiet na miesiąc, w dowolnej chwili mogę zrezygnować.

Za niecałe 30zł masz nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy do wszystkich, 30gb internetu przy max prędkości, 30-35gb prędkość 1mb/s, powyżej 35gb wychodzi 512 kb/s, pakiet społecznościowy, czyli nie zżera pakietu na chociażby facebooka.

Zasięg plusa, więc całkiem dobry, rzadko jakieś dziury, przeważnie wszędzie łapie lte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.