Skocz do zawartości

Waithood, czyli opóźnione wejście w "dorosłość", a w tle próba zawrócenia kijem rzeki


deleteduser110

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

 

A czy Ty wszedłeś (- nie weszłeś! - jestem hardkorem!) już w PRAWDZIWĄ dorosłość, czyli taką, jaką ONI definiują: ślub, kaszojadki, kredycik, pętla na szyi, przejebanie swojego życia z kretesem w wyniku matriksowego wyprania mózgu itp.? 

 

Nie? 

 

No to należysz do waithoodów, którzy na zawsze utknęli w skórze Piotrusia Pana! Wstydź się!

 

https://www.focus.pl/artykul/samotni-po-trzydziestce-to-nie-pech-to-globalne-zjawisko 

 

Zawsze myślałem, że jestem już dorosły - sam się od wielu lat utrzymuję, nie obciążam swoją osobą nikogo, jestem samodzielny, wykształcony, prawy, służę pomocną dłonią słabszym - ale mądre głowy mi mówią, że jednak nie, bo nie jestem debilem, który wpierdolił się w pieluchy i małżeństwo.

 

Jak żyć?

 

Rozwiązanie tl;dr? Wystarczy, że kobiety zaczną latać za biedniejszymi, słabiej wykształconymi facetami. 

 

Ta, jasne. A ja zacznę biegać za otyłymi feministkami.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak 

Edytowane przez Ważniak
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać dorosłość, która opiera się na fałszywych uczuciach, na hipokryzji, na niewolniczym napierdalaniu całe życie. 

 

Chuj w dupsko promotorom systemowego spierdolenia. 

 

Jak to kurwa fajnie zorganizowali. Rodzisz się, masz kilka lat demka, a później okazuje się, że pełna wersja gry niedorobiona, zabugowana i nijak kurwa ma się do trailera, który ci fałszywie puszczali przez lata. Później szkoła z plebsem, z debilami, nieudacznikami w postaci kadry nauczycielskiej, presja na wyniki, które chuja znaczą, zapierdol w szkole, jak w pracy i nie dostajesz żadnych nagród, tylko kary. Później może studia, no bo edukacja wyższy poziom, przydałoby się żonkę znaleźć i w robocie spędzić resztę niewolniczego życia. Kobiety dobre, mężczyźni źli. Kastrowanie chłopaków przez matki, które są tak zarobione niczym, że powstrzymują każdy wyciek testosteronu swoim pierdoleniem. Era atencji, cipska, spierdolenia systemowego, dojebania podatkowego, niekompetencji przy najprostszych czynnościach. Era wygodnictwa, braku inicjatywy, motywacji, depresji, gdzie nikomu nic się nie chce, a mottem życia jest, gdyby mi się tak chciało, jak mi się nie chce. Niesprawiedliwość, leczenie skutków, nie przyczyn, radość z cierpienia innych, upadek zasad, moralności, odarcie z wolności w zamian za hipokryzję bezpieczeństwa, lgbt, zakłamany kościół, wszyscy winni, tylko nie ja. Moje jest najmojsze, a twojsze chujowsze. 

 

PIERDOLĘ TO, a moja wściekłość i pragnienie wolności nie zna granic. 

  • Like 18
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@józekkCo będzie napędzać te kilka programów/funkcji ?

 

Myślę że skończyło by się to fiaskiem.

 

Moim zdaniem wszystko w umyśle ludzkim jest od siebie zależne.

 

Ps. No ale kurde bym kupił jakby miała taka lala te pare funkcji.?

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedojrzały gówniarz here.

 

Czasem chcąc nie chcąc natknę się się na artykuły o podobnym wydźwięku, jednak na szczęście zbyt mocno mnie nie ruszają.

 

Swoją drogą, ciekawa medialna schizofrenia, gdzie na zmianę promuje się życie bez zobowiązań, robienie kariery i odkładanie zakładania rodziny, żeby za chwilę określać 

takie zachowania jako niedojrzałe i nacechowane lękiem przed dorosłością. ;) 

 

Założenie czy niezałożenie rodziny nie jest miarą dorosłości heh.

Niezależność finansowa, emocjonalna, samodzielne myślenie, branie na siebie odpowiedzialności za swoje decyzje - to bardziej mi się kojarzy z tym pojęciem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ważniak napisał:

PRAWDZIWĄ dorosłość, czyli taką, jaką ONI definiują: ślub, kaszojadki, kredycik, pętla na szyi, przejebanie swojego życia z kretesem w wyniku matriksowego wyprania mózgu itp.?

Próbowałem było blisko, ale podobnie jak kolegę

Godzinę temu, piratos napisał:

mnie wyrzuciło z powrotem

I nie wracam tam.

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

medialna schizofrenia, gdzie na zmianę promuje się życie bez zobowiązań, robienie kariery

To jest przekaz dla kobiet. Produkowanie samowolki "wyzwolonych".

 

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

za chwilę określać 

takie zachowania jako niedojrzałe i nacechowane lękiem przed dorosłością

To jest przekaz dla mężczyzn. Budowanie poczucia winy, "wracaj na plantację".

56 minut temu, mac napisał:

Kobiety dobre, mężczyźni źli

Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Jebać dorosłość, która opiera się na fałszywych uczuciach, na hipokryzji, na niewolniczym napierdalaniu całe życie. 

 

Chuj w dupsko promotorom systemowego spierdolenia. 

 

Jak to kurwa fajnie zorganizowali. Rodzisz się, masz kilka lat demka, a później okazuje się, że(...)

O ja. Jakbym czytał moje przemyślenia. Kobiety (chciałoby się powiedzieć, że pseudo-kobiety) dostają wścieku, bo coraz więcej mężczyzn mówi: "nie dzięki, nie potrzebna mi zabawa w domek".  A kasę, zamiast na kaszojada czy niepotrzebne rzeczy do domu wolę przeznaczyć na modernizację komputera. Mam 27 lat i na pewno nic się nie zmieni. 

Edytowane przez bernevek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przykre, ludzie nie decydują się na dzieci, bo czują, że coś jest nie tak, bo nie wierzą, że

"jakoś to będzie" i czekają na czas, w którym, będzie można na luzie wejść w związek pomyśleć o rodzinie,

nie przypłacając tego całym swoim życiem.. Nie stając się niewolnikiem banków.. Ani nie ryzykując całym dorobkiem..

Co za różnica, czy zaciska nam się na szyi pętla utkana z liny, czy z kredytów..

 

Ciekawe to wszystko, że to jednak jest globalne zjawisko..

 

Może powinny istnieć granice własności prywatnej? Wszystkie zasoby muszą być kogoś..

A wszystkie usługi są potrzebne tylko jeśli ktoś ich potrzebuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, global_underground napisał:

Jaja się zaczną jak faceci się przerzucą na sex-lalki. Już teraz wyglądają jak niemal prawdziwe. 

Atrakcyjni mają sex, ci mniej atrakcyjni być może odpuszczą wyścig o c..e i dadzą sobie spokój. Era sex lalek nadciąga niczym wirus.

 

Odnośnie ideologi, "facet powinien to....tamto...."

Facetowi wystarczy własny kąt i święty spokój. Cała reszta to .....wyscig szczurów. 

Zdobyć fach, który da przyzwoite pieniądze, reszte je...ć.

 

Niezależnie od tego jak realistyczna będzie ta lalka i tak niezastąpi ona drugiego człowieka. Z całą resztą się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ważniak napisał:

Z wyrazami szacunku,

Ważniak 

Dopiero doszedłem w dorosłość, dopiero wtedy, jak dostałem po dupie dwa razy zawody miłosne, nie otrzymanie dobrze płatnej pracy, wyjazd za granicę, gdzie nie umiałem gotować.

 

Szkoda, że nie znalazłem kanału radio samiec wcześniej, tylko znalazłem przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora napisać tak: jestem waithood'em i jestem z tego dumny.

 

Czytając ten artykulik jakoś nie byłem zdziwiony, że napisała go kobieta powołująca się, a jakże, na badania innej kobiety. Szkoda tylko, że obydwie nie wpadły na to, że tak definiowana dorosłość z faktyczną dorosłością nie ma wiele wspólnego. Dorosłość dla mnie to umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz branie na siebie odpowiedzialności za ich skutki. Wybrałem życie bez pętli na szyi w postaci małżeństwa czy kredytów i codziennie biorę za to pełną odpowiedzialność z uśmiechem od ucha do ucha.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.