Skocz do zawartości

Poznałem samotną młodą mamę co się rozwodzi...


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, hogen said:

Co myślicie? Jest ktoś tu w związku z samotną matką?

Nie polecamy. Sam opisałeś wiele czerwonych flag.
Byłem z taką 2,5 roku i nie pojdę już w taki układ. Fakt na początku jest super - okres promcyjny. Potem standard.
Mam klika samotnych mam na Facebooku i wiesz co widzę..... Że każda z nich co jakiś czas wrzuca foto z nowym facetem. Potem są posty : Nie warto walczyć, nie warto się starać.Gość znika.  Potem znów to samo.
Teraz przyszła twoja kolej. Masz wiedzę więc z niej korzystaj.

Widać że chcesz zdobyć doświadczenie z samotnymi mamami. I nikt Cię od tego nie odciągnie, jeśli sam nie będziesz tego chcieć.
Ja też miałem chwilę słabości chwilę po rozstaniu bo poszedłem drugi raz w tango z samotną mamą.....ale po dwóch tygodniach jak bzyknałem....Otrzepałem mandżur i mowię ... drugi raz do tej wody nie wejdę. A wierz mi działała na mnie bardzo chemicznie ta kobieta.

 

2 hours ago, NoName said:

Każdy tu pomija to, że kolega @hogen też ma dziecko, więc jego pole manewru jest trochę ograniczone. Nie każda panna będzie chciała dzieciatego faceta. Patchoworkowe rodzinki też są i mają się dobrze. Nie ma co myśleć schematami. 

 

Bzdura totalna. Nawet nie wiesz ile jest samotnych Kobiet które nie bedą robić problemu z jego dziecka

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still tia, tylko czy warto rujnować sobie życie, dla kawałka mięsa*?

 

Bo bądźmy szczerzy, bajka się skończy.

Po zalaniu formy czy zaobrączkowaniu.

Znalezione obrazy dla zapytania: fusion gbz

合併 ślub o wpadkę!

Edytowane przez Dakota
* mam na myśli cipkę, nie kobietę.
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lexmark82 napisał:

Mam klika samotnych mam na Facebooku i wiesz co widzę..... Że każda z nich co jakiś czas wrzuca foto z nowym facetem. Potem są posty : Nie warto walczyć, nie warto się starać.Gość znika.  Potem znów to samo.

Nie zdają sobie sprawy że wystawiają sobie publiczne świadectwo bycia kurwą?

Szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, dyletant said:

Nie zdają sobie sprawy że wystawiają sobie publiczne świadectwo bycia kurwą?

Szkoda.

Nie bronię ich ale próbują być szcześliwe czyli w związku

Sam widzę 2-3 samotnych znajomych którzy skaczą po samotnych mamach. Jeden ostatnio złapał haczyk zalał formę i już tak promocyjnie nie ma u niego. Kotwica rzucona.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką atrakcyjna mamę w pracy . Laska wygląda jak japońska animka duże niebieskie oczy, kształtna żopa, cycy na sylikonie. Mimo takich walorów wszystkich adoratorow już wywiało. Kiedyś i mnie nakręcala ale odbijalem piłeczkę dośc zręcznie i raz zrobiłem fopaux po którym już się totalnie odpier.. a.Mianowicie zapytałem  czy już szykuje dzieciaka do samodzielnego życia. Jak  skończył 16 lat i nie chce sie uczyc to wkrótce powinna mu zaserwować kopa na rozpęd ?. Po tej akcji wyrzuciła mnie z kręgu znajomych na fejsie. Huehue. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, smerf napisał:

Ahh ta magia cipy, przejechałeś przez czerwone światło. 

Dobra analogia z tym czerwonym światłem. Tym razem jeszcze nic nie jechało. Następnym może być już ciężarówka ze żwirem, której kierowca bawi się telefonem albo grzebie w nawigacji.. 

 

Swoją drogą, znam jedną samotną mamę bliżej, taka koleżeńska relacja od prawie dekady. Lubię ja m.in dlatego, że nie zmieniła podejścia do mnie przez te lata i zawsze byla mi życzliwa. Syna też lubię, fajny chłopak. Ale nie w kontekście związku, rany boskie. Jak traktować poważnie kogoś, kto wybierał takich Panów jak ona właśnie? A był i bad boy, był żonaty pan dyrektor, był i taki z ciężką ręką. Schemat pełną gębą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Obliteraror said:

A był i bad boy, był żonaty pan dyrektor, był i taki z ciężką ręką. Schemat pełną gębą. 

I pewnie wciąż sama co nie ?
Tu też jest schemat. Na początku wybierają takich 8/10 a  potem schodzą niżej aby już tylko mnie Kochał i akceptował moje.... wady ?
@hogen Ja zauważyłem też taką tendencje że "samotne mamy" celują też w młodszych (mało doświadczonych) takich co dopiero się uczą... tym to dopiero cipką potrafią oczy zarosnąć. 

 

A na potwierdzenie cytat z Mężczyzny Racjonalnego:

"Jeden z mitów :

Mężczyzna nie powinien w sposób „płytki” odrzucać samotnych matek jako
potencjalnych życiowych partnerów.

 

Te popularne mity są zazwyczaj mniej lub bardziej subtelnymi wariacjami
ośmieszania. Każdy z tych zabobonów aktywnie oddziałuje na społeczeństwo,
stawiając mężczyznę w pozycji, w której musi pogodzić się z pewnym
wyidealizowanym standardem, umieszczającym kobietę w lepszej pozycji
w procesie doboru seksualnego. W niektórych przypadkach mechanizm ten
obniża poziom rozgrywki, korygując dynamikę kobiecej konkurencji (to znaczy
samotne matki, starsze profesjonalistki powinny być tak samo dobrym
wyborem na rynku seksualnym jak kobiety młodsze, które z reguły preferują
mężczyźni). "

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo Ci potrzebna kobieta?

Masz długi związek za sobą nie udany i pewnie kilka innych, nic nie pomogło?

Po co Ci kolejne problemy?

Pobawić sie i pakować manatki, a nie jakieś śluby, trochę to smutne że nawet taki facet jak Ty popełnia takie błędy.

Nikt tutaj Cię zapewnie nie rozlicza z twoich wyborów, twoja decyzja twoja sprawa.

Wybierz mądrze.

Pozdrowionka.

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał na żonę. Ty tak na poważnie, podaj chociaż trzy racjonalne argumenty które za tym przemawiają.

 

Kolejny zbawca świata i nauczyciel od wychowywania mamusi, już to widzę jak to ona Ciebie wychowa.

Żadne czerwone flagi i lampki, tu już latarnia morska jebie po oczach na czerwono.

Po twoim poście już widać jak powoli płyniesz kanałami ściekowymi do szamba, obyś z niego wyszedł bez szwanku.

 

Przerabiałem kiedyś temat samotnej mamusi z dwoma bąbelkami, i to jeszcze w czasach kiedy tej strony nie było a internet to był rarytas, po trzech tygodniach spierdoliłem z tego bajzlu.

Teraz czytając historie innych braci, czuje że wygrałem los na loteri zwanej życiem.

Nikt Cię tu do niczego nie zmusza ani nie namawia, sam podejmuj decyzje i licz się z konsekwencjami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hogen napisał:

Mąż ją zdradzał i dlatego rozwód tak mówi, choć hooj wie jaka jest prawda.

W skrócie: jeśli ona jest taka faktycznie jak piszesz (mega seksowna), to pewnie ona zdradziła, a mówiąc Ci że mąż ją zdradził i to jest powodem rozwodu,

to jej chodziło że nie dostarczał jej odpowiednich emocji (gadzi mózg), więc partner jest winny zdradzie. W sumie nie kłamała jak się na to z tej perspektywy spojrzy.

 

@hogen Widziałeś jej byłego męża ? Jakiś gość z wysokim poziomem testosteronu (koksu) ? Jeśli tak, to możliwe że ją zdradzał, a w przeciwnym przypadku na 99% ona zdradziła pierwsza.

 

To jak z tym żartem:

 

Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

 

 

Podsumowując,

1) urywasz kontakt, jeśli chcesz normalnego związku.

2) jak Ci zależy tylko na seksie, to możesz spróbować, ale jest to gra z wysokim stopniem ryzyka. Możesz mieć seks z lepszymi pannami i z mniejszym stopniem ryzyka.

Można to porównać do jazdy zawodowej na nartach bez kasku i z kaskiem.

 

Dla przestrogi wrzucam dawkę memów (żeby nie było te memy dotyczą tylko części samotnych matek, bo wiadomo że są różne sytuacje , a czasami mężczyźni nie są bez winy).

 

comment_O80LpzWj1ephILbjevOw9NL2JipQx8vr

 

meme_UHOGEl57f6QimKPoA5WLjDNTc.jpeg

 

DYvEDMzWAAYpSDC?format=jpg&name=900x900

 

999c8a4eb4167934b56e41424de7c76d.jpg

 

95135-b1b45075a498032a42c7cd2cb1e2fa0f.j

 

 

 

 

 

7 godzin temu, Patton napisał:

Przypomniałeś mi jednego nosacza z pracy, którego wyjątkowo drażni to, że jestem wolny. I jeśli chcesz, to mogę opowiedzieć jego historię. 

Prosimy rozszerzoną lekcję o nosaczu @Patton

 

 

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ta pani wychowa Ciebie a nie Ty ją. Będziesz tańczył walca raz Angielskiego raz Wiedeńskiego. Po roku zanim się zorientujesz będziesz już z jej ręki jadł. Wiedz że ona ma większe doświadczenie z facetami niż Ty z kobietami. No i do tego ma fajne cycki. 

  Jeśli Ci się kiedyś uda wyrwać  z tego związku to będziesz poobijany jak po sparingu z Pudzianem. Weź sobie chłopcze do serca rady Braci i spierdalaj jak najdalej. Uratujesz nie tylko swoje zasoby ale przede wszystkim zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Bardzo wielu z nas tutaj ma takie historie za sobą. Zawsze kończyły się tak samo.Dlatego też to forum. Poczytaj sobie ,otwórz oczy i uciekaj. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PatZz napisał:

Tak bardzo Ci potrzebna kobieta?

Masz długi związek za sobą nie udany i pewnie kilka innych, nic nie pomogło?

Po co Ci kolejne problemy?

Hm. Dzięki za te słowa. Masz rację. W sumie chyba do mnie trafiłeś w punkt. Obecnie jest dobrze, wszystko mam poukładane i nie wiem na co mi takie jazdy. Chyba już zapomniałem jaki cyrk przechodziłem z ex i przestałem doceniać obecny dobry czas. Dzięki!

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba decyzja została podjęta już na etapie "Ma fajny cyc".

Spoko, rozumiem, nie oceniam. Nie jeden specjalista od relacji damsko-męskich i Red Pill popłynął całkowicie przez cycki i dupkę.

Tak nas urządziła przebiegła natura.

Nie mogę tylko w żaden sposób ugryźć z której strony jest to "Materiał na żonę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, hogen said:

Hm. Dzięki za te słowa. Masz rację. W sumie chyba do mnie trafiłeś w punkt. Obecnie jest dobrze, wszystko mam poukładane i nie wiem na co mi takie jazdy. Chyba już zapomniałem jaki cyrk przechodziłem z ex i przestałem doceniać obecny dobry czas. Dzięki!

Pamiętaj że w czasie kryzsu mężczyna poznaje kim jest naprawdę !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.