Skocz do zawartości

Poznałem samotną młodą mamę co się rozwodzi...


Rekomendowane odpowiedzi

@hogen musi być naprawdę ekstra z wyglądu, skoro zaprawionemu w bojach bratu Twojego pokroju oczy tak mocno dupą zaszły:)

14 godzin temu, Obliteraror napisał:
20 godzin temu, smerf napisał:

Ahh ta magia cipy, przejechałeś przez czerwone światło. 

Dobra analogia z tym czerwonym światłem. Tym razem jeszcze nic nie jechało. Następnym może być już ciężarówka ze żwirem, której kierowca bawi się telefonem albo grzebie w nawigacji.. 

Chyba że to czerwone światło na przejeździe kolejowym bez szlabanu. Wtedy równie dobrze mógłby być pośpiech ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, dyletant said:

To dlaczego mu nie wybaczyła, skoro prawdziwa miłość wybacza?

Dokładnie do tego pewnie to zły człwowiek był w końcu przygarnoł ją z dzieckiem. Po za tym czy facet który ma dobry seks w domu chodzi i zdradza?

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rozpad związku ZAWSZE obwiniany jest chłop. Nawet jeśli myszka zdradzi to i tak wina chłopa. To jest ich logika, a raczej jej brak bo jak wiemy baby nie myślą logicznie - bez wyjątków, uwierz :) 

Radziłbym odpuścić całkowicie temat i nawet z nią nie rozmawiać więcej bo sobie spartaczysz dobre kilka lat życia. 

 

1) Samotna matka - red alert 1

2) Samotna matka wychowująca dziecko z gachem który "ją zdradzał" a teraz się z nim rozwodzi - red alert 2

3) Samotna matka na badoo - to zostawiam bez komentarza, bo nikt głupi nie jest

 

Jak zamoczysz w niej to przegrałeś. Ten Twój ideał zmieni Ci życie w największy koszmar. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hogen nie śledzę twoich wątków, ale wyczytałem, że masz dziecko( syna) zajmi się nim.

Ja nigdy nie miałem ojca( alkoholik) i wiem jak mi brakuje relacji z nim.

A co do samotnych matek nie spotkałem i nie czytałem i nie słyszałem o takiej dla której nie byłbyś jedynie bankomatem, a po drugie po ci dramy z ojcem dziecka?

Po trzecie sam mam 24 lata i chuja sie znam na takich relacjach, ale skoro miałeś dłuższy związek z którego nic dobrego nie wyszło to zabrałem głos bo na ten tamat sam mam doświadczenie, posłuchaj rady starszych braci.

Ode mnie jeśli jesteś w stanie w każdym momencie od niej odejść to sobie ją ciupaj, jeśli nie to odpuść.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, hogen said:

Ale odpuszczam, bo ktoś mi tu coś wczoraj uświadomił. Dzięki ?

Najbardziej w związkach z takimi samotnymi matkami niszczy ta bezwładność w opiece nad jej dzieckiem. Dzieciak będzie lgnął do swojego ojca, Ty nie będziesz decyzyjny w tych sprawa i to Cię będzie męczyć.
Pomyśl o tym że ten co się z nią rozwodzi nie robi tego bez powodu. Miał 2,5 roku promocji (tyle zazwyaczaj trwa haj hormonalny) , przemyślał, odpuścił. Teraz miała być twoja kolej.
Mając doświadczenie z takimi kobietami. Ja wybieram czystą Kartę i to jest rada którą dali Ci prawie wszyscy doświadczeni w temacie ludzie. Ta wiedza nie wzięła się z książek ale z życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, hogen napisał:

Spytałem czy ktoś jest w takiej relacji lub podobnej i może ma jakieś rady, a

DOBRA, bo nie wytrzymie.

 

ZA namową jednego z braci klasy/A/ postanowiłem zrobić twardy Power Down w takich klockach.

Podstawą prawną był fakt iż pani zbierała ujemne punkty od dawna.

OSTATNIO  nawet zadzwoniła z ofertą bym pożyczył jej 800 PLN bo brakuje jej do czynszu.

 

...... minęło koło 2 tydnieee i telefon, że się nawet nie odezwę, okno miałem otwarte o 13:30......

 

JEŚLI myślisz iż uciągniesz to po niskich kosztach TO NIE UCIĄGNIESZ.

 

DA się zrobić lecz zawsze już będziesz BANKOMATEM z ewentualnym rozszerzonym SOFTEM  w takim układzie.

 

.....szczęść Boże na kopalni.......

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziś definitywnie zakończyłem znajomość. Pomogliście Wy oraz dziewuszka odjebała taki szajs wg. mnie, że skreśliło ją to z miejsca.

 

Otóż. Byłem z nią umówiony na jutro, choć już szykowałem się na telefon jutro w celu odwołania spotkania, ale od wczoraj była cisza, a ja sam nie pisałem. Odezwała się po 22 co tam, bo się nie oddzywam. Ja do niej, że to ona się nie oddzywa. To pisze do mnie "Od wczoraj jestem u koleżanki, taki sobie babski weekend zrobiłyśmy, musiałam trochę odreagować, jutro rano wracam do domu". 

 

Że co kurwa? Sobie myślę... pytam "Zostawiłas małe dziecko na dwa dni pod opieką matki?". No tak "przecież to moja mama, a ja czasem tez musze odpocząć".

 

Ohui już nic nie odpisałem, bo nawet jeszcze nie mam słów na to, dojebała jak dzik w sosne. Czym ona jest zmęczona? Nie pracuje. Nie uczy się. Siedzi z córka. Od czego ona musi odreagować? We wkopie węgla nie przerzuca. Matka i tak pewnie ogarnia cały dom. Po drugie se myślę "z koleżanka kurwa, jasneee...". Po trzecie swojemu dziecku bym nieba przychylił i tyle dobrego, ze moja ex synem zajmuję się perfekcyjnie. Nigdy by go nie zostawiła na 2 dni, żeby zabalować... ręce opadajo. Co te dziewuchy majo w głowach.

 

Mieliście racje. Beng.

 

@Lexmark82 @leto @PatZz @dyletant @ZortlayPL

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hogen napisał:

Czym ona jest zmęczona? Nie pracuje. Nie uczy się. Siedzi z córka. Od czego ona musi odreagować?

Już śpieszę z wyjaśnieniem. Jest zmęczona brakiem emocji i kontaktów socjalnych, jest tego głodna. Siedzi cały dzień w domu na dupie i jej się nudzi ot tajemnica. 

No ale ładniej jest napisać "jestem taka zmęczona", to jak z tymi żonkami, które siedzą cały dzień w domu i z nudów zaczynają szukać bolca na boku.

Jak dla mnie to gość może i ją zdradził ale ona zrobiła to pierwsza i dała embargo na dupę.  

7 godzin temu, hogen napisał:

Po drugie se myślę "z koleżanka kurwa, jasneee...".

No widzę rozum wraca bracie, bardzo dobrze. :D  Też raczej wyczuwam nowego bolca w powietrzu, a raczej byłeś jednym z wielu. :D 

Jak haj opadnie to przeczytaj swojego pierwszego posta. Zobaczysz, że te jej zalety to w 3/4 podpowiedział Ci kutasek. :D Materiał na żonę...TJA xD 

7 godzin temu, hogen napisał:

Mieliście racje. Beng.

No ale czemu cię to dziwi? Napisałem Ci, że nikt tu koła na nowo nie odkryje. Tak jest i już ale wiesz co? Jak już wiesz jak to działa to można korzystać z matrixa na swoją korzyść. :D 

 

49 minut temu, Still napisał:

W planach miał. No ale, cały misterny plan, poszedł w pi*du :)

Podobno zakutasił, patrz odpowiedź na mój pierwszy post w tym temacie. 

Ja mam jakiś uraz i mnie do samotnych matek nie ciągnie jakoś ale FWB czemu nie? Najlepiej mieć z 3 takie mamuśki i wpadać w zależności od potrzeb do jednej z nich. 

 

Znam jednego cwaniaka z Wejherowa, który tak własnie robi. A rano zawija dupę i spierdala, jak panna zaczyna naciskać na określenie się to next. 

Co zabawne on kolejne mamuśki poznaje przez te, które obecnie dyma. xD 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SSydney napisał:

Znam jednego cwaniaka z Wejherowa, który tak własnie robi. A rano zawija dupę i spierdala, jak panna zaczyna naciskać na określenie się to next. 

Co zabawne on kolejne mamuśki poznaje przez te, które obecnie dyma. xD 

Bo to łatwy target. No ale jeżeli chce się być skurwielem, to łatwo idzie...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Still napisał:

Bo to łatwy target.

Tak to prawda.

7 minut temu, Still napisał:

No ale jeżeli chce się być skurwielem, to łatwo idzie...

Czemu skurwielem? Chciałaś wydymać Freda ale to Fred wydymał Ciebie. :D 

Masz wyrzuty sumienia po FWB z mamuśką? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko wetknięcia flejtucha do buły SM jest dla mnie zbyt wielkie. W razie W w tym układzie będzie tak dzidzia jej+ojciec ex+ty+twój bob. Czyli na garba masz dodatkowo jedną gębę w dodatku jej ex. Sorry nie odpowiadam za błędy młodości. Było walone i nie był to zwykły provider to teraz ma. :) Zazwyczaj wpadka w wieku 18+ nie jest z "ogarniętym" gościem ale po takiej akcji zaczynają się rozglądać za takim. Często na fb dostaje "przypadkowe" zaproszenia do znajomych po kilku pytaniach są to właśnie SM. Ostatnio wkurwiłem się i powiedziałem bezpośrednio, że nie jestem zainteresowany. Ona, że nie szuka ojca dla dziecka ani męża dla siebie tylko PRZYJACIELA. Już wolę przyjaźń z moim rowerem :)

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, CzarnyR napisał:

Często na fb dostaje "przypadkowe" zaproszenia do znajomych po kilku pytaniach są to właśnie SM. Ostatnio wkurwiłem się i powiedziałem bezpośrednio, że nie jestem zainteresowany. Ona, że nie szuka ojca dla dziecka ani męża dla siebie tylko PRZYJACIELA. Już wolę przyjaźń z moim rowerem :)

Same się proszą, a Ty? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.