Skocz do zawartości

Grand Master Sowa - Fazi/Cypis


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, 2008r, świeżo założona nekrostrada. 

 

Szukałem innych kawałków autorów, którzy nagrali "Kurwo, dziwko, pizdo, szmato" - a miałem to błędnie zapisane jako Nagły Atak Spawacza.

Zresztą ten kawałek przypisywali też Pawłowi Kukizowi, nawet w jakichś pudelkach było jego sprostowanie, że nie jest wykonawcą tej piosenki. :D 

Prawdziwi twórcy K.D.P.S. to oczywiście CreamPolo.

 

Był szok, że N.A.S. to zespół z pogranicza rapu i [tu można wstawić dowolne gatunki muzyczne].

Oprócz wesołych nagrywek mieli też sporo takich o ciężkim klimacie.

I tak słuchałem Brata Juzefa, Psychedryny 97 i innych płyt, solówek Faziego, wciągnęło mnie.

Teraz do tych archiwaliów już nie wracam zbyt często, jednak sentyment pozostał.

 

Odsłuchując singiel z nowego albumu "Grand Master Sowa", który wyjdzie w marcu tego roku poczułem echa tego Spawacza z lat 90-tych.

 

Może to nie jest dzieło wybitne, ani nawet dobre, ale leci na zapętleniu. Chyba kupię ten album, głównie tylko z powodu kawałka "Zamoyska korporacja".

Paręnaście miesięcy temu Fazi wstawił fragment na insta i ostro się wkręciło, że do teraz pamiętam.

 

 

 

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.