Skocz do zawartości

(Ciekawa historia) Niepełnosprawny mężczyzna w dobie hipergamii


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Wybaczcie, jeżeli to zły dział. 

Na YT spotkałem ciekawy kanał, gdzie on jest niepełnosprawny a ona całkiem atrakcyjna babeczka (co prawda to jeszcze nie ideał "ale")

I teraz gryzie mnie jedna myśl: czemu ona z nim jest? Czemu nie wybierze sobie Chada z giga szczeną 190cm wzrostu z rzeźbą greckiego boga? Czy jest z nim dla pieniędzy? Fejmu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bernevek napisał:

czemu ona z nim jest?

Może ona sama nie wie, dlaczego z nim jest? Może chodzi jej tak naprawdę o atencję na YT? ("Cooo?! Taaaka laska z niepełnosprawnym?! Ależ ona musi mieć dobre serce! No i zobaczcie, jaka piękna!"). To tylko YT, Na YT masz też  koty grające na pianinie. Można się oczywiście zastanawiać, czemu ten kot gra na pianinie.

Już abstrahując od Youtuba, niektórzy mają silną potrzebę opiekowania się bliską osobą, osaczania jej opieką, bo wtedy mają poczucie, że kontrolują taką osobę w 100%. A najlepiej do tego nadaje się ktoś niepełnosprawny. Może w dzieciństwie z rodziny ewakuował się ojciec, wówczas jako mała dziewczynka doznała nieuświadomionej traumy i teraz uważa, że jeśli będzie miała całkowitą kontrolę nad partnerem, to on nie odejdzie. Brzmi to jak naciągane wyjaśnienie, ale to się dzieje na poziomie nieświadomym.

Edytowane przez Człowiek-maszyna
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bernevek napisał:

Czemu nie wybierze sobie Chada z giga szczeną 190cm wzrostu z rzeźbą greckiego boga? Czy jest z nim dla pieniędzy? Fejmu? 

Już pewnie daje się bolcować na boku a z tym gościem jest jak napisali - dla fejmu.
Jakaś ładna to ona nie jest więc chociaż tyle może zrobić.

W ogóle zastanawia mnie jak u nich sex wygląda XD

Edytowane przez Analconda
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @bernevek, kilka uwag:

  1. W tytule wątku nie stawiamy kropki na końcu. https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/26431-kropki-po-zdaniu-w-tytule-jutro-lecą-za-to-warny/
  2. Nie znasz ich osobiście, ja też, więc gdybamy. Na podstawie fałszywego wizerunku w ścieku YT.
  3. Jego kanał ma 553 tys. subskrybentów na YT. To przekłada się na atencję, w tym dla niej i kasę.
  4. Być może gość, jest również z bogatego domu. Więc dojenie na hajs, poziom master.
  5. Ona może mieć kilku kochanków, rżnących ją jednocześnie. On może być typowym gościem od płacenia za nią. 
  6. Gość jest na haju hormonalnym. Nie wiesz, czy wkrótce nie będzie tylko płatnikiem alimentów, albo pancia nie zrobi mu wypadku...
  7. Może gościowi zostało kilka lat życia. Wtedy pancia poświęci się, żeby przejąc zasoby. Może używać sobie i zrobić dziecko na boku z innym.
Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bartekgrozny92 napisał:

Też to zauważyłem

Zrobiła sobie z niego sposób na dostatnie życie. Pewnie bolec gdzieś na boku to ogląda. 
Co jeszcze zauważyłem...ona ma coś takiego w sobie, że mam wrażenie, że jej wręcz sprawia przyjemność przewaga nad nim, i to, że go ma całkowicie pod butem. Taka jakaś perwersyjna nuta sadystyczna tam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecalbym ostrożność w "kupowaniu" historii promowanych w mediach wszelkiej maści. To tylko fasada ich relacji, jeśli na tym "samarytanizowaniu" robi kapitał to już jej intencje brzydko pachną. 

 

Łatwiej byłoby mi uwierzyć 20 lat temu, ale dzisiaj w świecie papierowych związków, plastikowych miłości, intymności na pokaz za piniondz, ciężko mi uwierzyć w szczerość.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Analconda napisał:

W ogóle zastanawia mnie jak u nich sex wygląda XD

Tam sexu nie ma. Jest pewnie jedynie robótka ręczna, w zamian za solidny przelew bankowy.

Bądźmy szczerzy. Realia, które nie ujmuje obiektyw kamery muszą być przede wszystkim bolesne, czasami wręcz obrzydliwe (czy ten facet jest w stanie wypróżnić się samemu?)

Ta Pani zapewne kładzie swojego chłopczyka spać wczesnym wieczorem po całodniowym kręceniu "crazy" materiałów na youtube. Następnie ulatnia się w celu wiadomym... oczywiście odetchnięcia od ludzkiego nieszczęścia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bernevek napisał:

Cześć ;)

Wybaczcie, jeżeli to zły dział. 

Na YT spotkałem ciekawy kanał, gdzie on jest niepełnosprawny a ona całkiem atrakcyjna babeczka (co prawda to jeszcze nie ideał "ale")

I teraz gryzie mnie jedna myśl: czemu ona z nim jest? Czemu nie wybierze sobie Chada z giga szczeną 190cm wzrostu z rzeźbą greckiego boga? Czy jest z nim dla pieniędzy? Fejmu? 

Wszyscy wiemy dlaczego

1.Kasa

2.Podziw otoczenia

3.Nieograniczony dostęp do skoku w bok

 

Nikt myślący nie uwierzy w miłość w tym przypadku to jest chłodna kalkulacja sarenki nie wiem jak inni oglądający ale mi się zrobiło niesamowicie szkoda tego faceta co to za życie masakra.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2020 o 21:42, Człowiek-maszyna napisał:

Już abstrahując od Youtuba, niektórzy mają silną potrzebę opiekowania się bliską osobą, osaczania jej opieką, bo wtedy mają poczucie, że kontrolują taką osobę w 100%. A najlepiej do tego nadaje się ktoś niepełnosprawny. Może w dzieciństwie z rodziny ewakuował się ojciec, wówczas jako mała dziewczynka doznała nieuświadomionej traumy i teraz uważa, że jeśli będzie miała całkowitą kontrolę nad partnerem, to on nie odejdzie. Brzmi to jak naciągane wyjaśnienie, ale to się dzieje na poziomie nieświadomym.

 

Znam takie dwa związki, gdzie różnica w wyglądzie jest wyjątkowo znaczna. W pierwszym to dziewczyna jest 9/10, a w drugim facet. Dominującą osobą jest ta "ładniejsza", która opiekuje się "brzydszą". Co zabawne, związki które znam mają się dobrze grubo ponad 10 lat, a co lepsze w obydwu przypadkach ładniejsza połówka po kilku latach kapcieje i z 9/10 robi się zaniedbana 6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.