Skocz do zawartości

2024 Reset cywilizacji


Adams80

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że z tym resetem 676 naprawdę może być coś na rzeczy.  

 

Sam covid i araby u granicy są początkiem "czegoś".  

 

Już sam fakt że wspominają tą liczbę w telewizji

 

 

 

 

 

Jak było wysadzenie WTC to też pokazywali daty wydarzenia w filmach albo były pokazywane obrazki jak wieże się palą.  

 

 

Edytowane przez mati248
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2021 o 19:54, mati248 napisał:

Myślę że z tym resetem 676 naprawdę może być coś na rzeczy.  

 

 

No bo jest, tyle że rzeczony reset będzie raczej polegał na zmianie stosunków własnościowych, a nie na jakimś napierdalaniu meteorytami z nieba, wojnie federacji galaktycznej z reptilianami czy zawibrowaniu Ziemi co doprowadzi do przejścia w rzekome 5d. Gdyby owe teorie miały przymiot prawdziwości, to youtube usuwałby filmy o nich traktujące. A tu się okazuje, że cenzor w dupie ma przedmiotowe filmy (czego nie można powiedzieć chociażby o nagraniach Matki Kurki, wypowiadającego się w sposób wyważony, przemyślany i racjonalny na temat m.in zwida-19).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resety się zdarzają, ale czy cykliczne? Wątpię.

 

Regularnie przydarzają się tak zwane czarne łabędzie jak epidemie, katastrofy kosmiczne, wiatry słoneczne czy wybuchy superwulkanów i to powoduje czasami reset cywilizacji. Ostatnia katastrofa kosmiczna to według mnie walnięcie jakiegoś ciała niebieskiego w ocean i wielki potop który jest opisywany praktycznie uniwersalnie na całym świecie, no ale ludzkość przeżyła.

 

Prędzej czy później coś z kosmosu w nas walnie albo będzie silniejszy wiatr słoneczny i oby ta cywilizacja była na to wtedy przygotowana.

 

W przepowiednie oparte na konkretnych datach to nie wierzę, miało w 1999 walnąć, później 2000, 2012 i nic. 

 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.