Skocz do zawartości

2024 Reset cywilizacji


Adams80

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, leto napisał:

Lol wgl o co chodzi? I czemu akurat 676 lat?

To tak jak z krzywą laffera np. Po prostu po osiąnięciu jakiegoś % słabych jednostek zaczyna się degeneracja.

 

29 minut temu, wroński napisał:

Temat tego półkretynka-ćwierćidioty, imć Darwina znaczy i jego urojeń był już wałkowany na forum.

29 minut temu, wroński napisał:

Dostosowanie się do zmieniających się warunków + rozmnażanie.

"Teoria" Darwina która jest właściwie faktem to powinna być wykładana już od pierwszej klasy.

Słabe jednostki się nie dostosują, przez spadającą ich ilość maleją ich szansę w konfrontacji z silnymi jednostkami dlatego większość odpada szybko. Tak samo słabe jednostki nie rozmnażają się teraz więc gdy ich liczba będzie dziesątkowana będzie to nasilone.

 

8 minut temu, Mosze Red napisał:

Powinno być 666 ?  

Może wszystko zaczyna się 10 lat wcześniej i po ok 10 latach dopiero są widoczne efekty - no jak koronawirus po jakimś czasie widać.

Edytowane przez Analconda
1000 post na koncie. 16:10 29.2.20 733+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto

Z tego co pamiętam to jest kilka wersji ale głównie chodzi o promieniowanie, które zabija ludzi. Jednym z głównych powodów dla, których państwo Żydowskie upatrzyło sobie Polskę jako ziemię obiecaną, to dlatego, że są tu złoża żelaza jeśli dobrze pamiętam (które mają odbijać te promieniowanie) o raz takie miejsca jak pod Krakowem ogromne tereny w ziemi, które chronią przed tym promieniowaniem. Nasi praojcowie wiedzieli o cyklicznych zmianach czy to na słońcu czy co tam się dzieje i mieli wybudowane takie schrony, dlatego też na całym świecie są takie miejsca by "przeczekać" najgorszy okres.

Ile w tym prawdy to nie wiem ale jednym z objawów jest to, że bardzo mocno pogoda ma się zmieniać i słońce "parzyć", pożyjemy zobaczymy natomiast nie da się ukryć, że sławy są zainteresowane naszymi schronami po praojcach.

 

676 to cykl, w którym występuje ten okres. I przepada na około 2025 rok (nikt nie jest pewien na pewno bo lata historyczne są przekłamywane)

 

Jeśli o mnie chodzi i o moją prywatną opinię, to wiem, że nic nie wiem natomiast są ludzie, którzy mają większa wiedzę i należy ich obserwować oraz patrzeć co robią znani i co robią "wybrani przez siebie". 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie duże epidemie w historii ludzkości to za mało, żeby przypisywać temu zjawisku jakąś zaprogramowaną cykliczność, bo dopiero z nadejściem trzeciej można ocenić, czy następują w równych odstępach czasu. Więc z tego poziomu logiki, ta teoria to nic więcej niż wybujała wyobraźnia.

 

Aczkolwiek, jeśli jeśli chodzi o temat cyklicznego resetu ludzkości, dużo bardziej jestem skłonny zaakceptować tzw. teorię wielkiego uskoku skorupy ziemskiej, która też rzekomo na następować w równych odstępach czasu. O ile nie jestem geologiem ani astrofizykiem, wydaje mi całkiem logiczna no i nie ma powiązania z żadnymi teoriami o reptylianach, bo opiera się na prostych zasadach fizyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2024 na ziemię zejdą Chady w liczbie 20-stu bo 20 %.

 

Na niebie pojawi się najdoskonalsza linia szczęki.

 

Brat @Analconda otrzymał swoją teorię wielkiego przegrywu na glinianych tablicach na Jeleniej Górze.

 

Dlaczego na takiej domyślcie się.

 

Tak to widzę a wy wszyscy tego nie rozumiecie!!!

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, SzatanKrieger said:

Jednym z głównych powodów dla, których państwo Żydowskie upatrzyło sobie Polskę jako ziemię obiecaną, to dlatego, że są tu złoża żelaza jeśli dobrze pamiętam

Największe na świecie złoża rud żelaza są w Brazylii i Australii.

7 minutes ago, SzatanKrieger said:

676 to cykl, w którym występuje ten okres.

Ale to jest jakaś teoria związana ze słońcem, czy jak? Z czystej ciekawości dla beki pytam. Nie ukrywam że ta teoria jest dla mnie równie śmieszna, co ta, że ludzie nie wylądowali na Księżycu czy parę innych.

5 minutes ago, BlacKnight said:

Na niebie pojawi się najdoskonalsza linia szczęki.

Kuuuurła brat, tyle lat, tyle kuuuurła lat i dopiero teraz, dzięki Tobie, zrozumiałem, o co chodzi w Objawieniu Św. Jana. Czterech jeźdźców GigaChadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

To by się zgadzało 80% ludzkości ma zginąć.

W społeczeństwie mamy około 80% #przegrywów.

No to wszystko jest logiczne - przetrwają tylko najsilniejsi.

 

Moim zdaniem nadmiar słabych jednostek doprowadza do takiego syfu, że elimunują się same. - I prosze bardzo potwierdzenie mojej teorii - kolejne.

@Analconda ciekawe czy te słabe jednostki zdążą zamoczyć? ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To że Ziemia jest przeludniona jest faktem, ale nie mam wiedzy by naturalnie miało się to poprawić. Kto wie czy wirusy które co jakiś czas są wypuszczane nie są częścią tego planu.

 

Tylko nie powinno to działać losowo, a "poświęcić" powinno się najgorsze jednostki, terrorystów, zagrażających bezpieczeństwu normalnych ludzi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę na siłę dorabiane, zaraz znowu będzie wysyp przepowiedni od Nostradamusa, przez Babe Wange po pana Mietka .... mieliśmy już kilka końców świata i jakoś dalej istniejemy, kwestią jest bardziej to czy jest to element wojny hybrydowej czy porostu przypadek .... mało wierzę w przypadki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/29/2020 at 2:04 PM, Adams80 said:

Historia jest fałszowana, nie zawsze się musi wszystko zgadzać co do tych 676 lat

Czyli - jeżeli fakty przeczą (idiotycznej) teorii, tym gorzej dla faktów.

 

Serio, nie miałem pojęcia, że na tym forum jest aż tylu szurów.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zychu napisał:

Czyli - jeżeli fakty przeczą (idiotycznej) teorii, tym gorzej dla faktów.

 

Serio, nie miałem pojęcia, że na tym forum jest aż tylu szurów.

Nie cała historia jest sfałszowana. Czy ja mówiłem, że w to wierze? No nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2020 o 15:39, Analconda napisał:

To by się zgadzało 80% ludzkości ma zginąć.

W społeczeństwie mamy około 80% #przegrywów. :D :D :D :D 

No to wszystko jest logiczne - przetrwają tylko najsilniejsi.

 

Moim zdaniem nadmiar słabych jednostek doprowadza do takiego syfu, że elimunują się same. - I prosze bardzo potwierdzenie mojej teorii - kolejne.

Tak kolejne potwierdzenie Twojego fanatyzmu, zacietrzewienia i wymyślania teorii kompletnie zbędnych w codziennym życiu brawo.

Jak sam piszesz teoria.... skończ się ośmieszać człowieku bo to jest tragikomedia.

 

Tak na marginesie tych 20% najsilniejszych też się da podzielić na 20% z nich tych super silnych i 80% tylko silnych i te silne to będą tylkosilni# xd 

 

Jesteś jak filozofowie i fanatycy religijni; dlaczego filozofia i teologia ma tak rozbudowane teorie? Bo takie steki teoretycznych bzdur można tworzyć tylko na rzeczach, którymi realnie nie da się zajmować....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brat mniejszy napisał:

Ostatnio często używacie określenia "szur", co to jest i skąd się wzieło?

Taka piosenka jest.

 

Szur, szur, to idą umarli...

Szur, szur...

Umarli...

Szur...

Idą...

Szur, szur, to idą umarli...

Nie patrz im w oczy...

Szur, szur...

W oczy...

 

I tak dalej, taki smętny kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Maszracius_Iustus said:

tak na marginesie tych 20% najsilniejszych też się da podzielić na 20% z nich tych super silnych i 80% tylko silnych (...)

@Analconda najwidoczniej zapomniał, że w trakcie wojen bomby i kule koszą wszystkich równo - i alfów, i beciaków. Taka luka w teorii. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2020 o 15:39, Analconda napisał:

To by się zgadzało 80% ludzkości ma zginąć.

W społeczeństwie mamy około 80% #przegrywów.

No to wszystko jest logiczne - przetrwają tylko najsilniejsi.

 

Moim zdaniem nadmiar słabych jednostek doprowadza do takiego syfu, że elimunują się same. - I prosze bardzo potwierdzenie mojej teorii - kolejne.

Agenda 2030 jak sie patrzy ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brat mniejszy napisał:

Ostatnio często używacie określenia "szur", co to jest i skąd się wzieło?

Uwielbiam etymologię, już śpieszę z wyjaśnieniem! "Szur" pochodzi o angielskiego "sure" czyli pewnie, pewny. Szur to taki czad, ale bez kwadratowej szczęki, a jego sukces opiera się na byciu pewnym! Czyli to co dzisiaj komentowałem odnośnie pewności siebie, jakoby była furtką do wilgotnej groty!

 

Są również odłamy szura. Np pretty sure czyli ładny pewniak. Naturalna ewolucją mutacją jest rzecz jasna kto? Ano nie kto inny jak hybryda szura i czada czyli chadszur. Ooo to już jest rozkurwiacz systemów od windows XP po nie powstały jeszcze system Windows 11XP. Chadszur to z mordy kwadrat o przekątnej najmniej 25cm i takim też rozmiarze buta! Taaa - buta frajerzy! Jasne że druta!

 

Dziękuję państwu za uwagę.

Edytowane przez Kim Un Jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 13:26, tomekbat napisał:

To że Ziemia jest przeludniona jest faktem, ale nie mam wiedzy by naturalnie miało się to poprawić. Kto wie czy wirusy które co jakiś czas są wypuszczane nie są częścią tego planu.

Gdzie tu masz przeludnienie ziemi, goooościu...

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2018-05-01/ile-jeszcze-ludzi-moze-pomiescic-ziemia-odpowiedz-szokuje-bo-przeludnienie-to-fikcja/?fbclid=IwAR3cycK4tnMTEhKsIwsmQ7KKUj-dz68pfZYjYvcAdms3cJzeqvlQstcQ6EQ

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 12:26, tomekbat napisał:

o że Ziemia jest przeludniona jest faktem,

Ziemia jest prawie pusta. Są tylko małe skupiska ludności w róznych jej miejscach. Głownie w miastach nad rzekami czy wybrzeżami mórz. Reszta to lewacka propaganda sponsorowana przez zleceniodawców depopulacji. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.