Skocz do zawartości

Czeski film. Kobieta, związek i beciak


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem panowie. Temat dedykuje w szczególnści, młodym braciom, którzy szukają magicznego szczęścia u boku kobiet oraz spełnienia w związku :) 

 

Część braci, wie, że spotykałem się w tamtym roku pare miesięcy z pewną "blondi". No ale do rzeczy....

Ogarniam chałupę w ten sygnał mesengera. Patrze? Blondi przesyła wiadomość. Zdjecie, ze zrobinym tatuażem. Pogratulowałem odwagi, spełnienia marzenia, jakim było przez nią, zrobienie tatuażu. I tak sobie piszemy sobie, co tam w trawie piszczy. Powiecie po co? Była kobieta! No fakt, ale dla nie których dam, nie palę mostów. Zawsze może się zdarzyć przypadek iż pani będzie chciała wpaść na "kawkę ze śniadaniem w tle" ;) W szczegolności, że dziewczyna atrakcyjna i dobra w łożku :) Jak wiemy, byłe kobiety nie odzywają się po długim czasie od tak. Zawsze mają jakiś interes, Jaki? Czas pokaże. Zazwyczaj jest to, że badają teren, w tym przypadku mnie. No ok. Idzmy dalej w temat. 

 

Piszemy co tam u nas, bla bla bla.... Pani pyta się czy kogoś mam etc... Dalej schodzi na temat naszego roztania.... Że ja taki zły(chłopak) i w ogóle :) Od słowa do słowa, blondi wyjeżdża z tematem, iż w tym samym czasie, jak mnie poznała, pisała z jakimś "frajerem". I teraz uwaga?!? Skończyła znajomość z nim, dla mnie ;)  Ja prdl jakie to romantyczne :D 

Pani płynie dalej ze swoimi emocjami w pisaniu. Piszę, że znowu mają kontakt z wyżej wymienionym panem. Jako, że zna moją naturę i to, że nie potafię odpuścić kobiecie(sex), mówi, że, cytuję:

" Ja go znałam tyle co i Ciebie. Nie spałam z nim ani w tedy, ani teraz." Powiecie fake? Ja w to wierzę, a dlaczego? Zobaczycie niżej ;) 

Kurde, prosta matematyka. Jutro marzec. Koleś pisze z panną dwa miesiące, jakieś tam pare spotkań i zero sexu:huh: Robi się ciekawie...  

Piszę do damy... 

Opera-Zdj-cie-2020-02-29-174114-www-facebook-com

 

 Opera-Zdj-cie-2020-02-29-174458-www-facebook-com

Opera-Zdj-cie-2020-02-29-174544-www-facebook-com

 

Opera-Zdj-cie-2020-02-29-175029-www-facebook-com

 

 

 

Jak widzimy panowie, słuszną drogę wybrał still ;) Kiedy kopną panią w dupe :D 

 

Klasyka schematów :) Pani poznaje misia. Potem "złego chłopca" czyli mnie :) Olewa beciaka, rypie się ze stillem. Still kopie w tyłek panne, dama wraca do beciaka. Beciak robi za tampon emocjonalny, w między czasie, blondi spotyka się z innym "złym chłopcem"który obraca panią w łożku na każde sposoby i wraca do beciaka. Tam szuka poczucia bezpieczeństwa :) 

 

Tak więc apel do niedośwoadczonych młodych braci. Nie czujecie się na silach aby podołać w zwiazku z kobietą? Nie pchajcie się! Zrobicie tylko sobie krzywdę! 

 

Edytowane przez Still
  • Like 11
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej wypowiedzi wynika, że generalizujesz. 

Nie każda kobieta/dziewczyna ma taki przeciag w głowie jak Twoja ex.

 

 

 

P.S. Swoją drogą nie chwaliłbym się tym - świadczy to tylko o Tobie, że taką Karynę sobie wybrałeś swego czasu. No i w zasadzie piszesz z nią dalej.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszną drogę wybrał @Still :)

 

A co do tego, co ludzie piszą... och, piszą i mówią różne rzeczy, różniste :D

 

Czy zdarzyło mi się usłyszeć od kobiet, że mnie kochają? Pewnie, nie raz! Dziwnym trafem żadnej z nich już nie ma w moim życiu. lolxd.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma doświadczenia to na 90% chuja zrozumie. Chyba swoje trzeba przeżyć na tej wojnie z Imperium Waginy, przecież jego myszka jest inna...tjaaa. :D 

 

Teraz, leto napisał:

Czy zdarzyło mi się usłyszeć od kobiet, że mnie kochają? Pewnie, nie raz! Dziwnym trafem żadnej z nich już nie ma w moim życiu. lolxd.

O KURWA JESTEŚ MNĄ????? :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rafał80 napisał:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że generalizujesz.

To nie generalizowanie. Przypomnienie tylko, że zawsze jestśmy tylko kolejną opcja u kobiety na dany czas. Albo odwrotnie ;) 

 

12 minut temu, Rafał80 napisał:

Nie każda kobieta/dziewczyna ma taki przeciag w głowie jak Twoja ex.

Wyciągasz słowa z kontekstu i każesz przyklasnąć. Pokaż mi, gdzie napisałem "każda"? Jak doskonale wiesz, kobieta zmienia się w miarę upływającego czasu w związku. Dlatego zakończyłem z pania bliskie relacje.

 

12 minut temu, Rafał80 napisał:

No i w zasadzie piszesz z nią dalej.

Potrafię wyłączyć emocje, jeżeli chodzi o kobiety. Dlatego palę mostów za sobą, jeżeli tego nie muszę.

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Rafał80 said:

 

 

 

 

P.S. Swoją drogą nie chwaliłbym się tym - świadczy to tylko o Tobie, że taką Karynę sobie wybrałeś swego czasu. No i w zasadzie piszesz z nią dalej.

Sęk w tym że takich Karyn to spora cześć populacji. Te które czują się "piękne" tak funkcjonują bo wiedzą że mogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, thyr napisał:

Sęk w tym że takich Karyn to spora cześć populacji. Te które czują się "piękne" tak funkcjonują bo wiedzą że mogą. 

 

 

Z tym się już prędzej zgodzę. Ładne/bardzo ładne kobiety pozwalają sobie o wiele częściej na o wiele więcej patologicznych zachowań. Bo wiedzą, że ujdzie im to płazem. A nawet jak nie ujdzie, to kandydatów ma pełno na wyciągnięcie palca.

 

I w ten oto sposób zataczamy koło w tej dyskusji - nie są winne bowiem kobiety, którę się tak zachowują, tylko my, mężczyźni. Gdyby faceci się szanowali to żadna kobieta, nawet o urodzie 11/10 nie byłaby w stanie odwalać takich cyrków , bo zwyczajnie byłaby olana przez facetów.

Edytowane przez Rafał80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Still napisał:

I piszę to facet, który robi za tamponik emocjonalny, u kuzynki żonki :) Litości.... 

Ale seksu nie było, kolega się szanuje, @Still czepiasz się. :D 

9 minut temu, thyr napisał:

? Ma chłop rację piz... usze i spermiarze psują rynek dla że tak się wyrażę tych normalnych . 

Ja się zgadzam spermiarze psują rynek bo laski 3/10 czuja się co najmniej 7/10. :D 

 

22 minuty temu, Rafał80 napisał:

Z tym się już prędzej zgodzę. Ładne/bardzo ładne kobiety pozwalają sobie o wiele częściej na o wiele więcej patologicznych zachowań. Bo wiedzą, że ujdzie im to płazem. A nawet jak nie ujdzie, to kandydatów ma pełno na wyciągnięcie palca.

Przystojni mężczyźni też mogą tak działać. No ale kobietom podoba się topowe 20% ładnych kobiet dla facetów jest dużo więcej. 

22 minuty temu, Rafał80 napisał:

I w ten oto sposób zataczamy koło w tej dyskusji - nie są winne bowiem kobiety, którę się tak zachowują, tylko my, mężczyźni.

Czyli co? Zawsze wina chłopa? Bo co baba to miotany hormonami biorobot-inkubator? 

22 minuty temu, Rafał80 napisał:

Gdyby faceci się szanowali to żadna kobieta, nawet o urodzie 11/10 nie byłaby w stanie odwalać takich cyrków , bo zwyczajnie byłaby olana przez facetów.

Nie laski 9+/10 i tak mogłyby tak robić, tego nie przeskoczysz. Gorsze, że panny poniżej 7/10 zaczynają tak odpierdalać własnie w wyniku działań spermiarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Still napisał:

I piszę to facet, który robi za tamponik emocjonalny, u kuzynki żonki :) Litości.... 

 

 

O czym ty pierdzielisz złośliwcu, bo inaczej cie nazwać nie umiem?

Posuwałeś amebę i byłeś z nią w związku i porównujesz mnie do siebie?

Żeby to miało sens to porównać to byś musiał do mojej żony, o której nic nie wiesz.

 

Ja w tej relacji, o której piszesz nie posuwałem, nie dotykałem, nie całowałem, nie flirtowałem tylko rozmawiałem.

 

Żeś sobie porównanie z d*py wynalazł wobec braku argumentów. Jednak przyznać się do zdymania idiotki jest trudno niektórym.

 

 

Edytowane przez Rafał80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Ładnie "wyizolowany" schemat.

Czyli bardzo możliwe, że jak pani robi jakąś gówno-burze, żeby niby mieć święty spokój kilka dni, to nigdy tak na prawdę nie wiesz, co

pani przez te kilka dni robi, ale należało by zakładać najgorsze.. Pięknie panie  potrafią "żonglować" tymi tematami zrywania/kilkudniowych kłótni..

 

Kurde przypomina mi to jak za dzieciaka można było sobie porobić jaja z kilka lat młodszych, naiwnych, łatwowiernych

dzieciaków..  W sumie, to by na prawdę dużo tłumaczyło, jeśli by się okazało, że faktycznie panie naprawdę tak nas widzą :)..

Może stosują takie sztuczki jak małe dzieci, bo przeciętni faceci tak się właśnie przy nich zachowują..?

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafał80 napisał:

O czym ty pierdzielisz złośliwcu, bo inaczej cie nazwać nie umiem?

Greczniej proszę ;) To raz. Swoją drogą, chyba zabolało skoro reagujesz emocjonalnie :) 

3 minuty temu, Rafał80 napisał:

i porównujesz mnie do siebie?

Znowu się kłania, czytanie ze zrozumieniem :) Hipokryzja, słowo Ci dobrze znane. Piszesz, aby faceci się szanowali, a sam jezdzisz/jezdziłeś, do obcej baby, aby przy herbatce czy kawce wysluchiwać żali kobieciny, która nie radzi sobie z życiem. No chyba, że jestes cichym przyjacielem owej damy :) Ale chwila, takim jesteś męskim wzorem, że strach Cię oblatywał na myśl, że pani mąż sobie coś pomyśli o Tobie. Skoro, o tym myślisz, to czy sam nie jesteś pewny, czy aby nie popłynełeś w realcji z tą kobietą?

 

12 minut temu, Rafał80 napisał:

Posuwałeś amebę

Koło uja Ci powinno latać, kogo dymam ;) Ale widzę, że jednak tak nie jest.

13 minut temu, Rafał80 napisał:

do mojej żony,

Inna niż wszystkie. Wiemy.

 

13 minut temu, Rafał80 napisał:

Jednak przyznać się do zdymania idiotki jest trudno niektórym.

Jak panią poznałem nie miała wypisane na czole, idiotka. Potem powoli wychodziło szydło z worka. Dlatego zakończyłem związek.

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, leto said:

Czy zdarzyło mi się usłyszeć od kobiet, że mnie kochają? Pewnie, nie raz! Dziwnym trafem żadnej z nich już nie ma w moim życiu. lolxd.

Każdy którego przyszła kolej to słyszał ? .

Wkleiłbym co mi ostatnio obecna Pani napisała ale widzę że już pochytała co to za forum. Da się tu nicka zmienić ?

@Still ile lat ma Panna na karuzeli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na to takie określenie...

 

Baba ze wsi wyszła, ale wieś z baby nie...

 

Ludzie są kłamliwi, i coraz częściej kierują się tylko płytkimi pobudkami. Takie czasy :) 

 

A od @Still się odczepić, ten wątek nie służy ocenianiu jego i jego poczynań, tylko pokazaniu płytkość ludzi ( w tym przypadku kobiety ).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Still said:

29

Czyli piękna i niedostępną wciąż.  Widać że wykarmiona na męskiej atencji.  
 

29 minutes ago, Rafał80 said:

Żeś sobie porównanie z d*py wynalazł wobec braku argumentów. Jednak przyznać się do zdymania idiotki jest trudno niektórym.

Widać że "znasz" się Mistrzu na Kobietach. Sam robiąc za tampon skrzywdzonej Kobiety. Będziesz nam tu doradzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

Czy zdarzyło mi się usłyszeć od kobiet, że mnie kochają? Pewnie, nie raz! Dziwnym trafem.......

........po pewnej sytuacji, ZAJAWKA......

CHMM jak to przetłumaczyć na marsiański?.........

AND NOW!

 

POTRZEBUJE CIĘ(kocham Cię), tłumaczenie w stylu wolnym obarczone błędem generalizacji o 3 podzbiory.

1 Atencja.

2 Gen.

3 Zasoby.

 

Do SZANUJĄCEGO się anTropologa różu,  z pomiędzy  wymiarów prawadolewej/rozwarcie należy wydedukować który akurat  wariant podstawić po X(w obliczeniach).

 

.....po czeeem można tak ciągnąć do pożyguuu.....WYMIENIAJĄC zmienne X....

42 minuty temu, Still napisał:

Greczniej proszę ;) To raz. Swoją drogą, chyba zabolało skoro reagujesz emocjonalnie 

AMEN.

TAK pomijając płytkość autora w obecnych relacjach, jest to dobry materiał instruktażowy jak się robi długo falowe implodowanie orbit pań.

 

......co bystrzejsi skorzystają.....reszta zahajtujuje....smarkając w rękaw bawełny w kratę......

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też robisz za beciaka, ale w innym sensie. Laska tylko napisze, że chce się spotkać a tu już lecisz i ona zawsze dostaje to czego chce od Ciebie, ale dobrze, że Ty też masz przynajmniej jakieś korzyści z tego.

2 godziny temu, leto napisał:

Czy zdarzyło mi się usłyszeć od kobiet, że mnie kochają? Pewnie, nie raz! Dziwnym trafem żadnej z nich już nie ma w moim życiu. lolxd.

Sam to słyszałem przez póltorej roku sto razy dziennie i rzeczywiście było to widać, aż tu nagle miesiąc po rozstaniu nowy gach. Taka to miłość była. Całe szczęście ja jej nie kochałem.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.