Skocz do zawartości

Objawy niedopieszczonej mężatki.


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia temat jest następujący.

Mam wśród znajomych jedną mężatkę, 31 lat, 3 lata po ślubie (kiedyś założyłem temat o niej ze mnie skanuje wzrokiem i chyba jej sie podobam ale nie o tym).

Ostatnimi czasami w mediach spolecznosciowych wrzuca zdjęcia i dosyć smieszne opisy pod nimi. Np. z wycieczki i podpis "tego mi było trzeba.....;) albo na tle jakiegos małego szybowca i podpis "taki mały samolot, a jednak tyle radości!", zaczyna byc to powtarzalne choc sama Pani jest z natury inteligentna i dyskretna.

Czy uwazacie ze caloksztalt tych okolicznosci swiadczy o tym, ze Pani delikatnie mowic jest niedopieszczona? Dodam tylko ze czasami lubi pozartowac o tabletkach na erekcje typu "wskocz na byka" czy ze woli byc nadal stewardessą bo samoloty to jednak "żelazne ptaki".

 

Pani jest dyskretna ale momentami CHYBA ? się zdradza.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bernevek napisał:

Jeżeli żartuje tylko w Twojej obecności, kiedy nikogo nie ma to uważam, że jest zainteresowana.

Albo chce sobie nabić atencje. 

Zartuje tylko w mojej obecności jak rozmawiamy tylko oboje i nikogo nie ma.

W towarzystwie jest powściągliwa bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.