Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Nałożnica napisał:

Przemysł seksualny jest obrzydliwy, nie jego ofiary,

Jak tam schudłaś coś czy dalej ponad 100 na wadze? xD  

 

@Androgeniczna i tak i nie. Dużo jutuberów robi dziwne rzeczy dla kasy. Czy można to zrównać? Nie wiem. W zasadzie każdy z nas sprzedaje swój czas/ciało/umiejętności za kasę. 

Edytowane przez SSydney
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Androgeniczna said:

Dziś oglądałam jacassow. Tak sobie pomyślałam ze oni i prostytutki to taki sam sort. Też robią obrzydliwe rzeczy dla kasy. Jak wy uważacie?

A kto mówi że obrzydliwe ? Wielu facetom poprawili humor . To co obrzydliwe dla ciebie wcale być nie musi dla innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nałożnica napisał:

Niestety bardzo wiele. Ale tak pewna grupa prostytutek chce zakładać związki robotnicze i wmawiać ludziom, że to normalna praca. I uważają, że to jest feministyczne. To ich też nie szanuje, ale głownie za szkodliwość tego co robią.

 

I co z tego? Szkodzą sobie co najwyżej, co Ci do tego?

4 minuty temu, Nałożnica napisał:

Ale lwia część tych kobiet to ofiary kapitalizmu. problemów emocjonalnych kompleksów, którym nikt nie pomaga, spotykają się tylko z pogardą. I to mnie strasznie wpienia. 

Więc zamiast wylewać swe żale na forum, idź i wykaż inicjatywę. Zacznij działać :)

Ahh, zapomniałem, one raczej nie chcą Twojej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Tak sobie pomyślałam ze oni i prostytutki to taki sam sort. Też robią obrzydliwe rzeczy dla kasy. Jak wy uważacie?

Widać, że wzbiłaś się dziś intelektualnie na wyższy poziom dyskusji..
To co mówisz, jest złe na tylu poziomach, że szkoda gadać..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jakie to obrzydliwe rzeczy dziwki robią za kasę i @Androgeniczna

na pewno chodzi o:

 

- zaniżają swój wiek,

- dają na portalu inne zdjęcia niż wyglądają,

- piszą, że można spuszczać się do woli a zdarza się, że po pierwszym spuście każą wychodzić, mimo że zapłacone za godzinę,

 

No i ten kołowrotek w drzwiach. Mogły by dawać przerwy 15 minut po kliencie żeby się nie minąć w drzwiach np. ze znajomym bo głupia akcja z tego może wyjść.

 

Ale żeby zaraz obrzydliwie? Zwykle drobne kantowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Tak sobie pomyślałam ze oni i prostytutki to taki sam sort. Też robią obrzydliwe rzeczy dla kasy.

Nie sondzem.

Seks jest obrzydliwy?

 

To ja pójdę dalej: Każdy człowiek, który nienawidzi swojej pracy ale robi ją dla kasy i nie szuka nowej, jest jak prostytutka i jak jackass - robi obrzydliwe rzeczy dla kasy.

 

P.S. Proszę Was, choć minimalnie pilnujcie się żeby nie dyskutować z oczywistym trollem, gadającym totalne pierdoły i go nie cytować.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Libertyn napisał:

@Androgeniczna czy seks jest obrzydliwy?

22 godziny temu, Imbryk napisał:

Seks jest obrzydliwy?

Sam seks nie ale seks z jakimś starym dziadem który sie nie podoba już tak.

23 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Może i taki sam sort, ale nadal jest to półka wyżej od ciebie i twoich infantylnych komentarzy.

Haha widać korzystasz skoro Cię to dotknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że prostytutka nic nie musi?

Jeżeli klient się naćpa, spije do nieprzytomnosci, będzie niebezpieczny to ona zwyczajnie wychodzi?

 

Jakby miała 150 kilo to bym się wyłączył.

Tak jak ty się wyłączasz gdy np. Masz brzydkiego i śmierdzącego klienta którego masz oprowadzić po nieruchomości.

Jakby śmierdziała to bym wyszedł nawet jakby miała jedynie 50 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... I po cholerę szukać dziurę w całym?Co Ci daje takie porównywanie? Czemu ten temat ma w ogóle służyć? Możesz mi odpowiedzieć na to logicznie i sensownie

@Androgeniczna Co się tak czepiasz tych prostytutek? Robią co chcą. Ich życie - ich problem. Tak jak i każdego kto wybrać jakąś tam swoją drogę i nią kroczy. Nie musisz wcale oglądać Jackassa jak Ci się nie podoba. Tak jak wcale nie musisz korzystać z usług prostytutek jeśli nie lubisz/ nie potrzebujesz/ nie chcesz. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Haha widać korzystasz skoro Cię to dotknęło.

Przecie ja nie staje w niczyjej obronie. Po prostu wyraziłem swoją opinie na temat twoich debilnych komentarzy. Masz przemyślenia na poziomie głupkowatej nastolatki piszącej listy do Bravo Girl. W dodatku takiej o IQ średnio rozgarniętego szympansa.

 

Oni/ One robią obrzydliwe rzeczy dla kasy, a ty piszesz obrzydliwe posty dla atencji, które są pełne pogardy i poczucia wyższości. Tak się zachowują ludzie małego formatu, do których ty niewątpliwie się zaliczasz.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewelina napisał:

@Androgeniczna w takim razie, po co oglądasz coś, co jest dla Ciebie obrzydliwe i czego nie popierasz? Żeby się dowartościować?

Takim gównem nie da sie dowartosciowac :) Już nie przesadzaj. Byłam w grupie, włączyli na netflixie do piwa to oglądałam.

Godzinę temu, Hippie napisał:

 Co się tak czepiasz tych prostytutek? Robią co chcą.

Jasne. Tylko tu czesto piszcie jakie to prostytutki sa super i ogólnie ze kobiety są o nie zazdrosne. Wyraziłam tylko swoje zdanie. Oglądając pomyślałam "jak mozna sie tak ponizac dla kasy i nie szanowac swojego ciala". Od razu na myśl mi przyszly prostytuki bo one robia to samo.

16 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

rl. W dodatku takiej o IQ średnio rozgarniętego szympansa

Proba obrażenia mnie rodem z przedszkola :)

16 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

ty piszesz obrzydliwe posty dla atencji,

Jaka tu niby atencja?

17 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

pełne pogardy i poczucia wyższości

Pogardy tak, poczucia wyższości absolutnie nie.

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Masz brzydkiego i śmierdzącego klienta którego masz oprowadzić po nieruchomości

Nie zdążyło mi się.

Poza tym gdzie tu brak szacunku do mojego ciała taki jak u prostytutki? Czy tych kaskaderow z jacass?

1 godzinę temu, Hippie napisał:

Możesz mi odpowiedzieć na to logicznie i sensownie

Poznaniem opinii innych na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został popełniony tu ogromny błąd. Otóż autorka pomyślała i stąd kolejny wysryw na forum stawiający znak równości pomiędzy jednymi i drugimi. Tak się zastanawiam czy są na tym współczesnym świecie jakieś granice nieogarnięcia umysłowego i cały czas świat mnie zaskakuje. Widocznie faktycznie żyjemy w czasach gdy totalna ignorancja jest zbawieniem.

 

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy działalnością jackas i prostytutek a działalnością autorki na tym forum?

Działalność dwóch pierwszych się szanuje.

 

Dobranoc.

 

PS: wracając do innego tematu pt. "Jestem jaka jestem" (czy jakoś tak) gdzie opisywała swoją firmę po raz n-ty, do wszystkich dających jej wtedy atencję punktami reputacji oraz żalących się na ból dupy całej reszty sceptyków, odpowiedzcie sobie sami na pytanie, czy faktycznie tego typu działalność na forum może iść w parze ze świetnie prosperującą działalnością w życiu poza forum...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.