Skocz do zawartości

Synowie anarchii


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

Pod takim tytułem jest serial na Netflixie. Jestem w trakcie drugiego sezonu i mogę z czystym sumieniem polecić jako męskie kino. Są motocykle, męskie grono, fajne dupy, same badboye, handel bronią, strzelaniny, wątki nacjonalistyczne, religijne, watki IRA (ci z Irlandii). Nie to jednak powoduje, że polecam serial ale mnóstwo odniesień do RedPilla, żeńskiej hipergami, męskiej brutalności i siły. 

 

Dużo wątków psychologicznych (życie w kłamstwie, przemiany postaci pod wpływem okoliczności).

 

Pozycja kobiety - zapatrzone w swoich badboyow, nie pyskują, wspierające. 

 

Sezonow jest 7. Czyżby ludzie zaczęli mieć dość czarnych gejów feministek?

 

Jestem zaskoczony, że serial że znalazł się na lewicowym portalu. Po wciskaniu wszędzie gejów, czarnych i super kobiet rządzących mężczyznami mamy białą gangsterkę wkomponowaną w życie społeczności całego miasta. 

 

PS.

Pani doktor to mój typ kobiety - przepisał bym na nią pół mieszkania i działkę ;)

 

bb93b5023f481093med.jpg

 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten serial. Właśnie skończyłem oglądać 7 sezon ? Genialny! Ma swoje niedociągnięcia, naciągane momenty fabuły, ale co z tego jak wykręca emocje poza wszelką dopuszczalną skalę! Kurt Sutter to geniusz, jak on to wszystko obymślił, jak to wszystko pospinał, jak on powymyślał te zwroty akcji!

 

To nie tylko opowieść o gangu motocyklowym, to przede wszystkim wspaniała opowieść o dramatach rodzinnych, o tym jak spirala kłamstw powoduje tragiczne skutki, jak pociąga za sobą jeszcze bardziej tragiczne decyzje.

 

Świetnie dobrana obsada, a 7 sezonów oglądasz jak jeden film. Widywałem świetne filmy i rewelacyjne seriale oceniane wysoko przez krytyków, ale czegoś takiego jak SoA nie widziałem i już chyba nie zobaczę. Wspaniała wielowątkowa historia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RealLife napisał:

Czyżby ludzie zaczęli mieć dość czarnych gejów feministek?

Według mnie nie. Nasi "Władcy marionetek" doskonale znają się na kreowaniu rzeczywistości. I zarabianiu na emocjach oraz trendach. "Znudziła wam się politycznie poprawna rozrywka. To dostaniecie coś bardziej mięsistego". Najważniejsze że stan konta się zgadza".:). 

Po za tym to całkiem dobry serial:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.