Skocz do zawartości

Co sobie mężczyźni wyobrażają na randce?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zakładam temat, gdyż czuję się urażona. 

Ogólnie jestem osobą dość śmiałą, jeśli chodzi o kontakty z mężczyznami.  

Czasami, jak mi się facet podoba, to lubię czynić pierwszy krok, i tak jest i ja lubię inicjować pierwsze pocałunki. 

Natomiast od razu mówię - nie lubię, kiedy facet mnie oblepia swym wzrokiem i mi się narzuca. 

Nie ubieram się jak dziwka. 

To nie jest pierwsza sytuacja, że zostałam potraktowana jak kawałek mięsa. Siedzę sobie grzecznie, piję herbatkę, ubrana jestem grzecznie w różową sukienkę, z kokardką wiązaną na szyi. Sukienka sięga nieco ponad kolano. Mam kozaki, na obcasie. Makijaż delikatny, włosy rozpuszczone. Trochę zaróżowione usta. 

I tak sobie siedzę, mówię, koleś gapi się na moje nogi, na cycki, i nagle czuję się skrępowana. 

Odsuwam się niby poprawiając torebkę obok, on się przybliża. Ja się odsuwam, on nadal ku mnie się skłania. 

Nagle widzę koleś kładzie mi rękę na mym udzie, na szczęście szybko ją zabiera, niby zrobił to w geście przytaknięcia. Aż mną wstrząsnęło autentycznie. 

Myślę sobie w duchu, jeszcze raz ta łapa spocznie na moim udzie, to mu przywalę. 

Ale nadal robi to samo. Nie rozumiem, co mnie wówczas powstrzymało, ale dałam się tak dotknąć po udzie jeszcze z dwa razy (idiotka), mówię wam mam o to żal do samej siebie. 

To nie koniec tej historii, jeszcze chciał mnie zaciągnąć w jakąś uliczkę, żeby z nim być samotnie, ale mówię do niego: wracajmy. 

Dobra, pomyślicie sobie koleś napalony pewnie jakiś. 

Ale to nie jest pierwsza taka sytuacja, zawsze mnie faceci tak napastują. Mam o to żal. 

Od razu to skreśla mężczyznę w moich oczach.  Dlaczego tak szybko dążycie do dotyku? Ja tego nie cierpię. 

Dlaczego nie potraficie odczytywać znaków zainteresowania? Braku zainteresowania? 

Przecież to takie proste, wystarczy odczytać mowę ciała. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, JudgeMe napisał:

Od razu to skreśla mężczyznę w moich oczach.  Dlaczego tak szybko dążycie do dotyku? Ja tego nie cierpię. 

Dlaczego nie potraficie odczytywać znaków zainteresowania? Braku zainteresowania? 

Przecież to takie proste, wystarczy odczytać mowę ciała. 

Niektórzy ludzie podążają radami "trenerów uwodzenia" którzy sugerują, że dotykać powinno się jak najszybciej. Wtedy ma dziać się magia - w podświadomości dzieją się cuda, i kobieta w magiczny sposób zaczyna uważać człowieka za swojego, bo z reguły dotykają się osoby bliskie. No i takie Casanovy są z naszego rodowitego podwórka. Raz aż zacząłem się śmiać na mieście głośno bo nie mogłem tego opanować, jak koleżanka opowiadała mi że jakiś koleś podszedł do niej Z TYŁU i jeszcze nic nie powiedział a już złapał ją za rękę! Ona odskoczyła ze strachu :D Aż poznałem tą szkołę "uwodzicieli" którzy są jak dzieci we mgle, i korzystają z tych rad. "Uwodziciele". :D 

Ponieważ są faceci, których umiejętności rozumienia kobiet i empatycznego ich czucia są w bliskich relacjach z autyzmem, to właśnie dlatego ci ludzie bezmyślnie dążą do dotyku, patrzą jak zboczeńcy itd. to wg. "trenerów" ma być postawa samca alfa. A jak wiadomo z biologii, kobiety kochają samców alfa.

Tragedia.

Współczuję @JudgeMe, to co przechodzisz musi być odrobinę żenujące. Następnym razem powiedz takiemu delikwentowi na randce, że trener uwodzenia od którego się uczy jest zjebany i obserwuj reakcje. :) 

Edytowane przez Messer
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

 

Kobieta dziwiąca się, że nie rozumieją, kiedy zamiast dać jasny znak, nic nie robi. Fajnie, gratuluję takiego myślenia. Zastanów się nad swoim postępowaniem, zwłaszcza, że sama nazwałaś się idiotką przy tym zachowaniu. 

 

Gratulacje.

Edytowane przez vand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

I żalisz się kolesiom na forum z tego powodu? Gratuluję.

 

Mamy cię przepraszać, czy co ty sobie myślisz?

 

Czujesz się urażona, ale co mnie to kurwa obchodzi ?

Ja to w ogóle nie rozumiem bytność kobiet na tym forum. Czy normalny facet zakłada sobie konto na babskim forum ? No nie :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukienka przy temperaturze parę stopni? Wali mi trollem. 

Dlaczego patrzą? Bo im się podobasz i pewnie chce z tobą uprawiać seks. 

Ale kobiety też patrzą.

Dotykanie przez obcą osobę nie jest przyjemne i ja to rozumiem. Celuj w facetów, którzy umieją odczytywać mowę ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bernevek napisał:

Sukienka przy temperaturze parę stopni? Wali mi trollem. 

 

Co? :P

Sama chodzę zimą w spódnicach i sukienkach. Odpowiednia spódnica i rajstopy i jest cieplej niż w spodniach.

Naprawdę nie widzisz w pracy, czy nawet na ulicy kobiet w spódnicach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, JudgeMe napisał:

Od razu to skreśla mężczyznę w moich oczach.  Dlaczego tak szybko dążycie do dotyku? Ja tego nie cierpię. 

Jakby był chadem to nie byłoby takich problemów. :P

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Dlaczego nie potraficie odczytywać znaków zainteresowania? Braku zainteresowania?

Panowie, no co wy, przecież powinniśmy się domyślić. :D

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Ale to nie jest pierwsza taka sytuacja, zawsze mnie faceci tak napastują. Mam o to żal. 


Człowiek przyciąga do siebie określony typ ludzi. Determinuje to sposób ubrania, wygląd, uroda, sposób bycia. Mam znajomą, tak sensualną, że każdy ją chce dotknąć. Kobiety ją tez "obmacują".
Może sprawiasz swoim wyglądem, mową ciała, i ubiorem, że szukasz kontaktu fizycznego. 

Sam czasem spotykając się z jakąś ponętną kobietą pierwszy raz, mam ochotę jej położyć rękę na udzie, bo tak kusi. Nie robię tego jednak, bo umiem opanować zapędy. Tymczasem są i typy napaleńców, którzy nie potrafią. 

Zapytaj koleżanki o to. Powiedzą ci dlaczego tak ci sie przydarza. One widzą z boku czym to prowokujesz ( pisząc prowokujesz nie mam na myśli celowego działania, czy przypisania ci winy).

@CortazarJakby był chadem to nie byłoby takich problemów. :P   Bo jak incel to: się perfidnie dobiera cały obśliniony i pożera kobietę wzrokiem i brudnymi łapami. A jak chad to: flirtuje uroczo ;)
 

Edytowane przez AdamPik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę bo w 99% przypadków na randkach mam wyjebane i to zwykle kobiety pierwsze próbują inicjować kontakt fizyczny. Potem po randce uruchamia im się chomik w głowie, są zdziwione i zastanawiają czy może jest coś z nimi nie tak np. że są dla mnie nieatrakcyjne. Dotkniesz źle, nie dotkniesz też źle. Robić swoje, albo nie robić i się nie przejmować.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AdamPik napisał:

jakąś ponętną kobietą pierwszy raz, mam ochotę jej położyć rękę na udzie, bo tak kusi. Nie robię tego jednak, bo umiem opanować zapędy.

Ja nie kuszę. Nie lubię obcych mężczyzn, którymi nie jestem zainteresowana. Jedyne co robiłam, co mogło być seksualnie odebrane, to oblizywanie koniuszków swoich palców. Krążki jadłam - dlatego. 

Raz tak ssałam palca, gdyż krew mi leciała z niego. Koleś powiedział mi, żebym tego nie robiła, bo go to rozprasza. Automatycznie przestałam. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JudgeMe napisał:

Pragnę zwrócić uwagę na to, żeby traktować kobiety inaczej. To jest wskazówka dla was. 

Wow, widzę że ukryta misjonarka mająca misje do wypełnienia. A może ty zrezygnuj z facetów i po problemie? Trochę pragmatyzmu! 

Edytowane przez bernevek
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.