Skocz do zawartości

Co sobie mężczyźni wyobrażają na randce?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, hogen napisał:

@tytuschrypus

Ja myślę, że to jest kwestia wyglądu i feromonów. Gdyby to zrobił ten piękny pan z działu obok do którego ona tak wzdycha, który rzekomo olał ją na jakimś balu firmowym, to dałaby sobie zrobić tam placówke. 

 

Jedank facet nie wydał się zbyt interesujący, więc jest fe i be ?

Dokładnie. Sam widziałem jak lekko mi idzie jak pannom się podobam. I jak ciężko kiedy nie są mną zainteresowane. 

Jak facet się podoba kobiecie - to lodzik i palec w cipce na pierwszym to normalka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hogenOczywiście, pełna zgoda. Natomiast odniosłem się do Twojej wypowiedzi, bo moim zdaniem w oczywisty sposób to nie jest "trafianie na nieodpowiednich facetów", tylko to pewnie całkiem normalni faceci, natomiast to nasza urocza koleżanka jest problemem w tym równaniu - bo kogo nie podstawić za drugą zmienną, to zawsze jest problem. A to ją nie pierwszy raz napastują, a to facet niedojrzały itd. Same problemy się przed biedną piętrzą - wystarczy jej tematy poczytać. 

 

#typowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe przede wszystkim nie umawiaj się z facetami, którymi nie jesteś zainteresowana.  To jest podstawa. Oszczędzasz wtedy swój czas, ich czas, nie dajesz złudnych nadziei. nie masz później rozkmin typu- obleśny typ mnie obmacywał.

16 godzin temu, JudgeMe napisał:

Dlaczego nie potraficie odczytywać znaków zainteresowania? Braku zainteresowania? 

A może to Ty wysyłasz sprzeczne sygnały? Możesz to robić nawet nie do końca świadomie, a odbiór jest, jaki jest. Zresztą pierwszy taki sygnał, to zgodzenie się na spotkanie z osobą, którą de facto nie byłaś zainteresowana.

4 godziny temu, JudgeMe napisał:

jestem taka nieogarnięta, jeśli chodzi o poniektóre sprawy, więc dlatego

To chyba czas się ogarnąć, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Bo w tej sytuacji Twoje zachowanie jest trochę hipokryckie- apelujesz do innych o właściwe postępowanie, a sama zgodziłaś się na to co zaszło, co więcej w dowolnym momencie mogłaś to ukrócić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Tomko said:

Tak - ręka na udzie i paleć w dziurę w jeansach to twoja metoda na kobiety :D. Legit.

#kalibracja   #pierwszarandka

 

PS

Zadzwonilem do niej po 4 miesiacach pod pretekstem porady dentystycznej.

Powiedziala, zebym sobie wygooglowal.

#rejection

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

Jeśli ubierasz się prowokująco na pierwszych spotkaniach to tak może być. Mężczyzna jeszcze sie nie przyzwyczaił do Ciebie a już widzi np dekolt czy kuszące nogi. Takie coś trzeba dawkować i na pierwszą randkę przyjść bardziej ubraną niż na jakąś tam kolejną. 

Pomyśl jakby np facet przyszedł na randkę z penisem na wierzchu. Też byś patrzyła. Tak samo on patrzy jak masz cycki na wierzchu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JudgeMe napisał:

A poza tym, chyba nie trzeba być ekspertem, żeby się ogarnąć, kiedy dziewczyna nie jest zainteresowana.  

W przypadku kobiet? Jedna gra niedostępną, druga chce dominanta, trzecia woli powoli, czwarta nie wie co czuje, piątej za szybko, szóstej za wolno, siódma to tradycjonalistka, ósma wyzwolona, dziewiąta chce zapewnień, dziesiąta jest nieśmiała. 

 

Zdecydowanie nie trzeba być ekspertem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, JudgeMe napisał:

różową sukienkę, z kokardką wiązaną na szyi. Sukienka sięga nieco ponad kolano. Mam kozaki, na obcasie. Makijaż delikatny, włosy rozpuszczone. Trochę zaróżowione usta. 

 

Yhyyyy.... tylko teraz dopytać taką. Ostatecznie się okaże, że ta "grzeczna sukienka ponad kolano" to coś w ten deseń:

 

1273973474f7e9ca11e20d6c9e1a4495f11d208e

 

i udaje wielce pokrzywdzoną. :D Jak przychodzi tak odwalona na 1sze spotkanie z tindera,

 

Edytowane przez BumTrarara
kolano nie weszło :lol:
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Co ma wspólnego krój i kolor sukienki z tym, czy kobieta chce, czy nie chce być dotykana?

Zgadzam się, Panowie trącacie creepem w ch**. Mogła sobie przyjść w bieliźnie, albo zawinięta w dywan to nie żadne przyzwolenie na cokolwiek. Natomiast jej brak reakcji, mógłby być już tak odebrany. Zresztą, temat według mnie rozpracowany. @JudgeMe jest interesowną atencjuszką, która czegś od faceta potrzebowała i była "wdzięczna" poza tym wydaje się niezbyt bystra. Koleś natomiast jakimś wygłodniałym naleśnikiem bez klasy. Zachowanie obojga z nich to zawracanie du**. Nabijacie posty, tak tylko stwierdzam.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie chciały to nie zapierdalałyby przy minusowej temperaturze z goła dupą tylko w długich spodniach i zimowym płaszczu.

To samo z malowaniem ryja przez godzinę dla "SIEBIE".

Ta samo z gośćmi pędzącymi na siłownie aby rzeźbić sześciopak "DLA SIEBIE"

 

Problem jest tylko w tym z kim by go chciały czyli CHADEM.

Nie z normikiem, nie z brzydkim incelem tylko przystojnym Massimo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Słowianin napisał:

Jakby nie chciały to nie zapierdalałyby przy minusowej temperaturze z goła dupą tylko w długich spodniach i zimowym płaszczu.

To samo z malowaniem ryja przez godzinę dla "SIEBIE".

Ta samo z gośćmi pędzącymi na siłownie aby rzeźbić sześciopak "DLA SIEBIE"

 

Problem jest tylko w tym z kim by go chciały czyli CHADEM.

Nie z normikiem, nie z brzydkim incelem tylko przystojnym Massimo.

Przez takie gadki to forum jest odbierane jako miejsce dla frustratów, sorry bracie. Nieważne jak się ubrała, nieważne jakie miała intencje, to jest sfera domysłów, a ty brzmisz jak desperat uzależniony od uwagi głupich du**, które nie mają nic lepszego do roboty niż się stroić.

 

Man up dude!

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Jaśnie Wielmożny said:

Przez takie gadki to forum jest odbierane jako miejsce dla frustratów, sorry bracie. Nieważne jak się ubrała, nieważne jakie miała intencje, to jest sfera domysłów, a ty brzmisz jak desperat.

Mam to gdzieś jak brzmię. 

Nie jestem frustratem tylko stwierdzam fakty z zakresu biologii. 

Gdyby nie poziom rozwoju kobiet na poziomie jaskini i mamutów to bylibyśmy cywilizacją rozwiniętą spokojnie 10 tysięcy lat do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Słowianin nie bądź spermiarzem "hehehe ta to by się hehehe r-u-c-h-a-ł-a hehehe". No nie wypada. Jak nie ma na czole flamastrem napisane "chcę uprawiać seks" to proponuję założyć, że to nie jest pewne. Unikniesz w ten sposób w wariancie optymistycznym ośmieszenia się, pesymistycznym - wizyty na dołku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe, skoro nie byłaś tym mężczyzną zainteresowana i jego dotyk Ci nie odpowiadał, jak wyobrażałaś sobie to spotkanie? 
Jak musiałoby ono przebiec, abyś inaczej odebrała tego faceta?

 

Jeśli nie było żadnej możliwości, abyś na poważnie zainteresowała się tym mężczyzną, zrobilabyś sobie i jemu przysługę odmawiając spotkania. Po co dajesz mu sprzeczne sygnały? Po co sie z nim umawiasz, nie będąc nim zainteresowana? Z nudów? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, leto said:

@Słowianin nie bądź spermiarzem "hehehe ta to by się hehehe r-u-c-h-a-ł-a hehehe". No nie wypada. Jak nie ma na czole flamastrem napisane "chcę uprawiać seks" to proponuję założyć, że to nie jest pewne. Unikniesz w ten sposób w wariancie optymistycznym ośmieszenia się, pesymistycznym - wizyty na dołku.

Blablablabla. Nie ruchał tylko jebał prądem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

Co ma wspólnego krój i kolor sukienki z tym, czy kobieta chce, czy nie chce być dotykana?

Ma bo jak ma krótką no to sama prowokuje tzn widać, że chce być dotykana. Krój ma znaczenie ale kolor chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Analconda said:

jak ma krótką no to sama prowokuje tzn widać, że chce być dotykana

Nie. A nawet jeśli już, to na pewno nie przez każdego. W szczególności nie koniecznie przez gościa z którym idzie na pierwszą randkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.