Skocz do zawartości

Jak nie podrywać kobiet?


Rekomendowane odpowiedzi

"Nie wiem co ale coś mnie rusza w tobie" xddddd umieram

 

Typowy rak PUA. Potem się dziwić że laski na ulicy czy w metrze mają spojrzenie "wypierdalaj" jak na ćwierć sekundy twój wzrok na nie padnie.

 

"Ania? Nie. Jak to nie?" ahhhhahahaha

Edytowane przez leto
  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie odpowiedzieć na dwa zasadnicze pytania.

 

Czy te laski stoją/idą tam bez celu i czekają na księcia czy może w jakimś celu ? 
 

Nie czekają na pewno na ciebie.

 

Czy niektóre mogą mieć naprawdę zły dzień bo.... i tu wstaw milion powodów.

 

Tak.

 

To nie chodzi o PUA, jakieś podrywy czy chuj wie co jeszcze.

 

To zawracanie dupy ludziom.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zacznijmy od tego wybranie na podryw placu przed Arkadią jest strzałem w stopę Panie Kołczan Żuber :D

Płacić ciężkie pieniądze, za taką logistykę podrywu to ja dziękuję.

Wiadomo, że niemal każda dziewczyna idzie tam z kimś na spotkanie, spieszy się i nie w głowie jej gadanie z obcymi nowicjuszami uwodzenia :D 

Nawet jakby gość poprowadził to dobrze to zmniejsza sobie o połowę szanse, lokalizacją... Dziwne to strasznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem dwie minuty. Sorry @Chadeusz, nie zdzierżyłem. Podobnie jak różne Trudne Prawdy i Ukryte Sprawy wywołuje to u mnie zażenowanie i nie mogę tego oglądać. Czy ktoś ma coś w podobie? Ostatnio jakieś studio do żeńskiego MMA... nie pamiętam nazwy i tam ta sexmasterka z inną idiotką się obrażały. To samo... żal na maks. Ludzie lajkowali, a ja nie zdzierżyłem.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chadeusz napisał:

 

Wrzucam praktyczny poradnik jak nie podrywać kobiet. Żenadometr wyjebało poza skalę. Musiałem oglądać na kilka razy.

Próbowałem to obejrzeć jednym ciągiem.  Nie byłem w stanie, zatrzymałem się mniej więcej po tym jak ta starsza babka się odwróciła, bo miało się wrażenie, że lada chwila będzie tam jakaś eskalacja (zawinie ja w dywan i porwie gdzieś hen w las ?).

 

Te spodnie.... serio taka moda czy chodzi o wyróżnienie się, nieważne że negatywne?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczy krwawią! Przejrzałem po kilka sekund w różnych odcinkach filmu.

Serio ludzie płacą takim kołczom kasę za coś takiego? ?? 

Ja nie zagaduje ludzi raczej na ulicy, to bez sensu. A ten pomysł z przerywaniem lasce rozmowy telefonicznej...nie będę nawet tego komentował. 

 

Nie dziwię się, że panny noszą "bitch face". To całe PUA przynosi więcej szkody niż pożytku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mam coś z deklem albo stanie kilka h pod galerią handlową i zaczepianie randomowych lasek jest idiotyczne. Już nawet nie chodzi o podejście tego gościa i gadkę, ale sam proceder jest przy**bany. Przecież w tym czasie można zrobić wiele bardziej pożytecznych rzeczy, a jak będzie się swoje robiło to kobieta sama się przypałęta. Podejść zagadać przy okazji do jakiejś co się podoba spoko, ale robić z tego maraton? ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JohnyKakao napisał:

Ja też tak mam, no jest pewna granica żenady, po której muszę przestać oglądać. Skąd to się bierze?

Nie jesteś w takim stopniu odmóżdżony jak większość społeczeństwa. Motłoch znajduje rozrywkę w tym co prymitywne, prostackie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee tam czepiacie się, ważne że chłopak chce coś zmienić w swoim życiu, przełamuje się a nie zamula przed kompem albo wali do Sashy. Wychodzi mu to koślawo i nieporadnie ale ważne że chce wyjść ze swojej strefy komfortu i w jakiś tam sposób działa i za to szacunek. 

Sorry ale jak Was lubię i to forum też to zapachniało mi taką beką mającą na celu poprawienie sobie samooceny w obliczu kogoś kto ma jakąś tam odwagę zmieniać swoje życie.

Krytyka zawsze tańsza niż działanie(choćby było nawet tak chujowe jak na filmie). 

O kołczu-srołczu się nie wypowiadam bo sam miałem kontakt z tym światkiem i wiem ile gówna i naciągactwa słabych chłopaków na kasę tam panuje. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.