Skocz do zawartości

Jak nie podrywać kobiet?


Rekomendowane odpowiedzi

Póki nie poznałem forum nie znałem tego świata wiecznie sfrustrowanych seksem mężczyzn, to jak z koronawirusem jak włączę TV to nagle okazuje się, że jest jakiś problem.

 

Przestańcie czytać i oglądać te PUAsowe śmieci i zacznijcie żyć, pasja ciekawa, ogień i fantazja przyciąga innych ciekawych ludzi i tworzy ciekawe sytuacje.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to PUA to jest wgl krindż jak chuj. Nawet jak by to robili najlepsi szpece od zagadywania kobiet.

 

Nigdy nie stosowalem żadnych ich technik, żadnym Chadem nie jestem, fobia społeczna czasem wchodzi mi mocno, a jednak procent odrzuceń w podrywach mam, z tego co sobie teraz na szybko liczę w głowie, poniżej 25.

 

Jak? Bardzo prosto. Nie podbijam do randomowych lasek. Wiem, kiedy są zainterere, to się da wyczuć w 15 sekund. Ciśnięcie gadki szmatki dłużej, jeśli panna nie jest zainteresowana, jest nie dość że krindżowe, to jeszcze taka strata czasu... A w ogóle latanie za pannami na ulicy czy w jakichś centrach handlowych... Ja pierdole,  niektórzy naprawdę chyba nie mają życia i lepszych w nim zajęć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

zobaczymy jak to robią specjaliści teoretycy.

A co to za różnica, że zobaczysz jak to robią specjaliści jak i tak brzydzisz się cipek.

PUA razem z wiedzą z forum daje niesamowite efekty. Ale i z tego i z tamtego trzeba wyciągnąć esencję - używać mózgu i filtrować treści, czego niektórzy zwyczajnie nie potrafią. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tomko napisał:

PUA razem z wiedzą z forum daje niesamowite efekty. Ale i z tego i z tamtego trzeba wyciągnąć esencję - używać mózgu i filtrować treści, czego niektórzy zwyczajnie nie potrafią. 

Dokładnie tak jest. 

Większość tutaj chciałaby coś zaruchać, ale nic nie robią. A samo krytykowanie nic nie daje. 

Jak napisałem wyżej - koleś na filmiku jest słaby( myślałem ze to instruktor, ale teraz widzę, że początkujący), ale to beciak chcący coś zrobić. Do tego wpuszczony na głęboką wodę przez swojego trenera. Beciak popodchodzi, pozagaduje, na początku będzie się spalał, i dostawał kosze. Jak zacznie mieć pierwsze efekty, a zacznie, to się nakręci, i zacznie mieć więcej efektów. 

Przełamie się, poćwiczy, i nie będzie musiał pierdolić " ja tam wolę uprawiac pasje, i mieć wywalone na baby". On też może uprawia pasje. A tacy co najwięcej gadają, że mają wywalone, mają "wywalone" bo nie potrafią nic podkręcić do lasek. A chcieliby.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Tomko said:

PUA razem z wiedzą z forum daje niesamowite efekty. Ale i z tego i z tamtego trzeba wyciągnąć esencję - używać mózgu i filtrować treści, czego niektórzy zwyczajnie nie potrafią. 

Najwięcej gościom z wyglądem Gargamela czy Qazimodo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Słowianin napisał:

Najwięcej gościom z wyglądem Gargamela czy Qazimodo.

To jest często myślenie o sobie, nie będące prawdą. Albo przerysowane ze względu na niska samoocenę. Najgorsze jest myślenie "nic się już nie da zrobić" bo...hipergamia kobiet, i one leca tylko na facetów od 7/10 w górę. 

Edytowane przez Wernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wernon napisał:

Wiesz, że napisałes tak, bo w głebi mu zazdrościsz, że znalazł odwagę i podchodzi do kobiet?

Chyba żartujesz. Zawsze uważałem, że takie podbijanie do lasek na ulicy bez żadnego kontekstu to pajacerka :) Kolegi "ucznia" z filmu nie krytykuję, tylko sam sposób podrywu ;) 

Edytowane przez NoName
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

 

 

Przestańcie czytać i oglądać te PUAsowe śmieci i zacznijcie żyć, pasja ciekawa, ogień i fantazja przyciąga innych ciekawych ludzi i tworzy ciekawe sytuacje.

Dokładnie rzadko wejdę na forum, to zawsze jest jakiś temat odnośnie dupeczek, to jest aż żałosne, wszystko postawić byle by zaliczyć.

Dlatego faceci są przegani i zdechniemy zniszczeni przez kobiety.

Gdzie faceci co sie rozwijają i maja jakieś cele ,marzenia, a nie wszystko koło dupy.

Tak kiedyś też miałem taki epizod, ale to powodowało tylko u mnie kolejne rozczarowania.

A co do tematu.

Wiecie ze nie poderwiecie laski jeśli jej sie nie podobasz?

A po czym poznać, że jej sie podobasz po mówię ciała.

Zawsze kiedy probowałem podbijac z partyzanta to mnie olewały, a gdy zauważyłem jakiś sygnał to zawsze z tą panna byłem później umowiony.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PatZz napisał:

Wiecie ze nie poderwiecie laski jeśli jej sie nie podobasz?

A po czym poznać, że jej sie podobasz po mówię ciała.

Zawsze kiedy probowałem podbijac z partyzanta to mnie olewały, a gdy zauważyłem jakiś sygnał to zawsze z tą panna byłem później umowiony.

 

Po mowie ciała, to se możesz wyciągać wnioski kiedy nastąpiła jakaś interakcja między Tobą a laską. Jak nie było okazji to nic nie poznasz. Tymczasem widzę tu filozofię " mam wyjebane ( oczywiście kłamstwo) i wole oddawać się swoim pasjom ( w gierki na kompie większość, bo to pierdolenie o pasjach to ściema. Większość ludzi nie ma pasji, a dorabia sobie tylko ideologię do prozaicznych czynności, które inni tez robią) " i nie mają żadnych interakcji z kobietami. 
Takich co mają naprawdę wyjebane jest kilka procent, a nie jak tutaj widzę że prawie wszyscy to deklarują. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak w w letnim sezonie z kumplem podrywaliśmy laski w Sopocie, podchodziliśmy bezpośrednio - już dość wcięci (* na odwage pare kielichów ) do tych co nam na pierwszy rzut oka się podobały i bajera leciała na wesoło, a pozniej odchodziliśmy bo jadnak jesteśmy oboje zbyt wybredni - miny tych dziewczyn bezcenne :D

 

Jedne były ze Szwecji wiec bajera po angielsku, jedna szwedka zaczeła się  cała trząść ze strachu z niewiadomych powodów ( pewnie złe doświadczenia ze Szwecji ) więc takie podbijanie bezpośrednie ma dobre i złe strony, zależy dużo od miejsca/czasu - u siebie w mieście nie wyrabiał bym takich numerów.

 

 

 

 

19 minutes ago, PatZz said:

Zawsze kiedy probowałem podbijac z partyzanta to mnie olewały, a gdy zauważyłem jakiś sygnał to zawsze z tą panna byłem później umowiony.

 

Tu masz trochę racji chociaż niekoniecznie w każdym przypadku się tak dzieje, czasmi dziewczyny z ciekwości się z tobą umówią wybadać kto ty jesteś ( może jeleń z kasą się trafił )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka randomowa karynka X umówi się z takim przychlastem tylko i wyłącznie jeśli:

-jest taką samą desperatką jak on (bardzo małe prawdopodobieństwo 0.0001%)

-jest wyrachowana i będzie mogła z czystym sumieniem go podoić z kaski jakiś czas

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Póki nie poznałem forum nie znałem tego świata wiecznie sfrustrowanych seksem mężczyzn, to jak z koronawirusem jak włączę TV to nagle okazuje się, że jest jakiś problem.

Zagadywanie w miejscach publicznych tez jest fajne, tylko trzeba mieć świadomość kilku rzeczy, o których tobie PUA - si nie powiedzą, bo by stracili dużą część swoich dochodów

Ja niestety tego doświadczyłem, po za tym jest kilku instruktorów, którzy przekazują masę wartościowej wiedzy, tylko, że jest ich kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, buuu, buuu ?

 

Cringe, przegryw, incel, cienias, nie ma szans, on 1/10 one 10/10 blablabla, do dupy to PUA dla naiwniakow.

 

Tak, idzie KURSANTOWI slabo (a jak ma kurwa isc skoro moze sie 1 raz uczy??).

 

A teraz madrale, ktory z was mial na tyle jaj aby podchodzic do nieznajomych kobiet na miescie?

 

Dla mnie gosciu pokazal odwage i przynajmniej sprobowal. 
I pewnie zaliczy wiecej od was.

 

Krytykowanie jest proste panowie...

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, smerf napisał:

Jedne były ze Szwecji wiec bajera po angielsku, jedna szwedka zaczeła się  cała trząść ze strachu z niewiadomych powodów

 Zawsze byłem ciekaw jak zagraniczne kobiety reagują na polaków? mówi się że powodzenie możemy mieć przedewszystkim u naszych. Jak to jest ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TheFlorator napisał:

Dla mnie gosciu pokazal odwage i przynajmniej sprobowal. 
I pewnie zaliczy wiecej od was.

 

Krytykowanie jest proste panowie...


Tez skrytykowałem, bo myślałem, że to trener. A słabo to wyglądało. Jednak to uczeń, i w dodatku początki, po tym co widać. Szacun głownie za to, że chce coś zrobić, a nie siedzi i pierdoli ze ma wyjebane. 

 

 

21 minut temu, Frank89 napisał:

Zawsze byłem ciekaw jak zagraniczne kobiety reagują na polaków? mówi się że powodzenie możemy mieć przedewszystkim u naszych. Jak to jest ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

To zalezy u jakiej narodowości, i jak się ogólnie prezentujesz. 

Np w UK Polacy, i inne narodowości z tzw Eastern Europe nie mają w ogóle wzięcia u Brytyjek. Inne nacje jak Hindusi, Koreańczycy itd też zresztą. UK jest na szczycie zamożności, więc one wybiorą kogoś z biedniejszego kraju tylko jeśli jest naprawdę przystojny. Tak to działa jak i z Polakami w Polsce - biedny prawie zawsze przegra z zamożnym. 

Polki też, jak ładna, od razu szuka jelenia Angola. Przeważnie beciaka, providera. Znam wiele dośc ładnych Polek, które wydały się za dzianych Angoli, ale prawie zawsze to beciaki. 

Mlodsze pokolenia chłopaków, którzy są wychowani już w UK, mówią po angielsku jak nativ, to inna sprawa. Ma korzenie polskie, ale już jest traktowany jak swój. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wernon napisał:

UK jest na szczycie zamożności, więc one wybiorą kogoś z biedniejszego kraju tylko jeśli jest naprawdę przystojny.

Ekhm tyle jeśli chodzi o zamożność Brytyjczyków. 

https://www.thisismoney.co.uk/money/saving/article-4348544/Two-fifths-UK-s-workers-100-savings.html

https://www.thesun.co.uk/money/10447096/nationwide-quarter-brits-no-savings/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wernon napisał:

Po mowie ciała, to se możesz wyciągać wnioski kiedy nastąpiła jakaś interakcja między Tobą a laską. Jak nie było okazji to nic nie poznasz. Tymczasem widzę tu filozofię " mam wyjebane ( oczywiście kłamstwo) i wole oddawać się swoim pasjom ( w gierki na kompie większość, bo to pierdolenie o pasjach to ściema. Większość ludzi nie ma pasji, a dorabia sobie tylko ideologię do prozaicznych czynności, które inni tez robią) " i nie mają żadnych interakcji z kobietami. 
Takich co mają naprawdę wyjebane jest kilka procent, a nie jak tutaj widzę że prawie wszyscy to deklarują. 

Wystarczy spojrzenie, dotyk to ,że laske widzisz blisko siebie lub często obok siebie, uśmiech.

Nauczyłem się tego na dyskotekach i podbijałem tylko do tych, które wykazywały zainteresowanie.

I nie zgadniesz 100% sukcesu.

Najsmieszniejsza sytuacje miałem jak laska mnie nadepneła, potem powiedziała że specjalnie, bo ja ślepy byłem i nie zauważyłem jej sygnałów.

Powiedziałem, że skoro mnie nadepneła to teraz musi ponieść karę i mi się zrewanżować tańcem, zatanczylismy, pogadaliśmy i nastepnego dnia juz była randka.

Bez żadnego owijania, czy lasce której byś sie nie podobał by tak zrobiła by powiedziała spierdalaj, albo gdzie łazisz ?

I z takiej głupoty byliśmy ze sobą z pół roku jakoś tak.

 

Trochę doświadczenia i już wiesz jakiej lasce sie podobasz.

Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Frank89 said:

 Zawsze byłem ciekaw jak zagraniczne kobiety reagują na polaków? mówi się że powodzenie możemy mieć przedewszystkim u naszych. Jak to jest ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

Jeżeli chodzi o Europe Litwinki, Łotyszki, Czeszki u tych mamy spore szanse, nie wiem jak u Rosjanek...omijałbym Holenderki (białe) i Brytyjki na te raczej szkoda czasu.

Niemki niektóre mogą być zainteresowane, natomiast dla francuzki przeciętny polak jest wyższy niż niejeden żabojad wiec sa extrapunkty do smv jak masz te 180 ogolnie fajne i piękne dziewczyny są we Francji...nie warto siedzieć w naszym kurwidołku całe życie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, smerf napisał:

natomiast dla francuzki przeciętny polak jest wyższy niż niejeden żabojad wiec sa extrapunkty do smv jak masz te 180 ogolnie fajne i piękne dziewczyny są we Francji...nie warto siedzieć w naszym kurwidołku całe życie.

Potwierdzam, byłem trochę we Francji i panie bardziej otwarte na kontakt niż nasze rodzime księżniczki, tylko bariera językowa nie ułatwia sprawy, bo po angielsku z większością się nie dogadasz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.