Skocz do zawartości

Prośba o info zwrotne. Temat ile jesteś wstanie zapłacić za wypożyczenie deski spalinowej nad morzem?


giorgio

Rekomendowane odpowiedzi

Pany! Mam zamiar wypożyczać turystom deskę spalinową. Coś takiego: 

 

https://motosurf.pl/sklep/mako-slingshot-jetboard/

 

Miejsce:  Morze Jońskie 

 

Mam do Was pytanie. Czy 20 EUR za 30 min jest ceną, którą jesteście wstanie zapłacić za wypożyczyzenie takiej deski? Jeśli nie, to za ile?

 

Deska osiąga prędkość do 55 km/h. Daje sporo frajdy. Zabezpieczenia, to kask i kamizelka. 

W tych 20 EUR jest zawarte przeszkolenie jak na niej pływać. 

 

W jaki sposób zabezpieczyć deskę na wypadek kradzieży? Samo ID (paszport)  przed wypożyczeniem, może nie być wystarczające.

 

Ubezpieczenie na wypadek kradzieży  w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych? Myślałem o GPS, ale miejsce akcji, to Albania. Tam jest dziki zachód i jeśli deska zniknie, to już jej nie odzyskam, nawet z GPS. 

 

Jakieś pomysły? Wskazówki? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęt, i fajna miejscówka :)

Chociaż nie dla mnie, pływam jak łódź podwodna, więc o cenie się nie wypowiem - poza ogólnym "brzmi spoko".

 

Co do zabezpieczeń - mowa o morzu, więc sygnał GPS powinien być wszędzie. Nie po to by "odzyskiwać", ale by założyć/zaprogramować tzw. geo-fencing.

W momencie jak deseczka przekroczy wirtualną linię, silnik wyłącza się na 20 minut, a Ty dostajesz SMS-a z alarmem i lokalizacją.

O ile nie zabezpieczy to przed zawodowcami co podpłyną motorówką i dadzą w długą, o tyle przypadkowi "amatorzy" cudzej własności mogą skutecznie się zniechęcić.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, giorgio napisał:

Czy 20 EUR za 30 min jest ceną, którą jesteście wstanie zapłacić za wypożyczyzenie takiej deski? Jeśli nie, to za ile?

Moim zdaniem cena akceptowalna. 

25 minut temu, Kespert napisał:

W momencie jak deseczka przekroczy wirtualną linię, silnik wyłącza się na 20 minut, a Ty dostajesz SMS-a z alarmem i lokalizacją.

Dobra opcja, o ile jest tam technicznie możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktowałbym to jako alternatywę do wypożyczenia skutera wodnego i byłbym skłonny zapłacić zbliżoną (nieco niższą) cenę niż płaci się za skuter wodny. 20€ za 30 minut brzmi ok. Jeśli może z tego skorzystać jedna, a potem druga osoba (zazwyczaj na wakacje jeździ się w grupie), to mógłbym się skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.